Skocz do zawartości

Co powiecie o tym aucie??


MICHU9090

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tutaj podaje link do autka które mi się osobiście podoba najbardziej z całego allegro. Czy możecie coś powiedzieć o jego stanie wizualnym?? w środku?? bo coś mi się wydaję ze był zmieniany. A druga sprawa czy za takie pieniądze to może być dobre autko?? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to coś jest nie tak z malowaniem auta bo takie były po lifcie ,to samo dotyczy też lamp o ile pisał ze tylne sa z nowszego modelu to i przednie również oraz zderzak z halogenami ,wiec musisz być wyczulony przy ewentualnych ogledzinach na jego przeszłość powypadkową .Kolejna sprawa to moc silnika powinna być 184KM ,a po lifcie dopiero miały 193KM .Do przebiegu dodał bym 200kkm ,przy tym przebiegu co podał fotel powinien być w stanie fabrycznym
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie ten dział!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W tym aucie chyba nic nie jest od tego auta.Nie wiem po czym kolega rozpoznał przebieg,po siedzeniach raczej nie -podobno seria 7 nie wiadomo ile tam zrobiły km,kiera też nie od tego auta.To auto jest klejone z części różnych modeli przerabiane na poliftowe,jakaś hybryda!!!!!!!!!!!!I jeszcze ta cena :duh:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po siedzeniu widać że ma ale 280tyś a nie 180 to 1 ,2 przed liftem było 184kw ,3 lampy po lifcie i zderzaki świadczą o tym że albo była cała robiona albo ktoś miał za dużo kasy i pozmieniał trzeba by obejrzeć i ocenić bo zdjęcia zawsze są inne niż faktyczny stan auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest opis,tyl opony zimowe a przód letnie :duh:

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po siedzeniu widać że ma ale 280tyś a nie 180 to 1 ,2 przed liftem było 184kw ,3 lampy po lifcie i zderzaki świadczą o tym że albo była cała robiona albo ktoś miał za dużo kasy i pozmieniał trzeba by obejrzeć i ocenić bo zdjęcia zawsze są inne niż faktyczny stan auta

 

Wnętrze też częściowo robione na poliftowe.

Nie wiem tylko czemu wnioskujecie przebieg po skrawku przedniego fotela. Wg mnie dużą różnicę w zużyciu foteli robi waga kierowcy. Tym samochodem mógł jeździć gość o wadze >120 i w dodatku dużo po mieście, czyli częste wysiadanie i wsiadanie i fotel się mógł trochę sczochrać i powyciągać. Poza tym kwestia odpowiedniego dbania o skórę.

Ogólnie napewno samochód wymaga głębszego zbadania i podejścia z pewną dozą nieufności.

Poza tym te opony przód letnie, a tył zimowe :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o nich sadzicie??

 

Skąd oni biorą te moce silników ..187KM, 198KM. Przecież wszystko jest w dowodzie a jeśli nawet nie to w dokumentach przewozowych.

 

Jeden też pisze, że dorzuca felgi od E60. Ciekawe. Mam nadzieję, że już rozwiercone i pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta z linku nr 3 miała naprawdę ten przebieg byłaby najlepszym wyborem spośród tych propozycji, nybajmniej jak dla mnie :wink:
"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych wszystkich to może ten 3 link szkoda tylko że nie automat...

Zgadzam się w 100% sam mam taką w automacie i mimo tego że nigdy nie chciałem tego typu skrzyni , dziś nie zamieniłbym na manuala jeśli chodzi o silniczek m57d30.

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/bmw-5-530d-e39-srebrna-i1386492442.html sory bardzo byłem rozkojarzony bo na szybko wpisywałem post :D czekam na odpowiedź

Oprócz tego co już napisali koledzy wcześniej, ja dodam tylko jeszcze, że wisienką na tym "torcie" jest naklejka nad uchwytem do kubków - "AC Sznycel". :mrgreen:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/bmw-5-530d-e39-srebrna-i1386492442.html sory bardzo byłem rozkojarzony bo na szybko wpisywałem post :D czekam na odpowiedź

Oprócz tego co już napisali koledzy wcześniej, ja dodam tylko jeszcze, że wisienką na tym "torcie" jest naklejka nad uchwytem do kubków - "AC Sznycel". :mrgreen:

Pzdr.

Dzięki tej naklejce ta 5-ka ma 194km jak podaje właściciel zamiast 184km jak inne "zwykłe" przedliftowe 530d :lol:

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.