Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej kupić dobre E91?


robert_core

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego właśnie ten temat mam "za sobą" -3 m-ce szukania w internecie,tylko na privat, szybki telefon,wyjazd,

sprawdzenie w serwisie jak w wpisach, kasiora i powrót na kółkach(ubezp.+tabl.wywozowe),całość 4 godz.operacja.-to wszystko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta uwierzcie mi są naprawiane wszędzie czy to w Polsce czy to Niemcy czy Francja.

Ja osobiście byłem po e90 w Francji bezwypadkowe z przebiegiem 5tys km

Faktycznie przebieg ten jest w aucie, co potwierdzili w serwisie ASO w Francji i w Polsce. Auto mam na gwarancji. Ale co do jego bezwypadkowości można by dyskutować jak pisałem ma przejechane zaledwie 5tys km a już dojrzałem ze był malowany zderzak z tylu, wiec czy to pojedziesz szukać do Niemiec czy do Francji..

W Polsce tez są naprawdę ładne egzemplarze po prostu trzeba szukać, i czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja z kolei polecam oficjalna stronę bmw.de zakładka samochody używane. Jest tam troche drożej, ale samochody są sprawdzane przed sprzedażą i kupno na fakturę. Jest bardzo dużo samochodów z gwarancja fabryczną czyli poniżej 2 lat. Ja tak kupiłem E91 i E87.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta uwierzcie mi są naprawiane wszędzie czy to w Polsce czy to Niemcy czy Francja.

Ja osobiście byłem po e90 w Francji bezwypadkowe z przebiegiem 5tys km

Faktycznie przebieg ten jest w aucie, co potwierdzili w serwisie ASO w Francji i w Polsce. Auto mam na gwarancji. Ale co do jego bezwypadkowości można by dyskutować jak pisałem ma przejechane zaledwie 5tys km a już dojrzałem ze był malowany zderzak z tylu, wiec czy to pojedziesz szukać do Niemiec czy do Francji..

W Polsce tez są naprawdę ładne egzemplarze po prostu trzeba szukać, i czekać.

 

 

Nie sugeruj się malowanym zderzakiem, to nie jest oznaka wypadkowości auta, mógł mieć dosłownie rysę parkingową. We francji i włoszech przepychanie aut zderzakami w dużych miastach jest regularną praktyką. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego mieszkam w Holandii nie daleko od gieldy samochodowej w Utrechcie, nic jednak tam nie znalazlem, bylem tez na gieldzie w Belgii- tez lipa

w DE tez bylem w kilku komisach (same turki) :duh:

Swoja e90 dosc dlugo szukalem i kupilem od prywatnego sprzedawcy w Belgii :D

Byla warta szukania :D

pamietaj nie ma okazji :nienie:

pozdrawiam

Lepiej zapnij pasy, bo mozesz nie wrocic z trasy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka,że 99% okazji to jest kupa i coś z tymi autami nie gra.Ja swoje poprzednie 320d kupowałem z Belgii i było lekko klepnięte w lewy przód,a cena była jak za "bezwypadki" z PL.Mimo tego zrobiłem sobie to autko i wiedziałem,co w nim siedzi.Dzwon nie był poważny,wgniecony zderzak i podwinięta maska.Jak go sprzedałem miał 174.000km i chodził super.Jedyne co to sprzęgło coś ślizgać zaczynało.Teraz swoje 330d szukałem 4 miesiące i znalazłem naprawde dobry egzemplarz i zapłaciłem swoje,ale wiem,że auto jest takie jak chciałem i w 100% bezwypadek.Dobrą opcją jest też kupienie BMW z salonu,oni mają sprawdzone używki,tylko tutaj też trzeba swoje zapłacić.Tak moja kobita kupowała jedynke i jesteśmy bardzo zadowoleni,dodatkowo dali nam pakiet serwisowy za free.Reasumując,gdzie nie poszukasz,to musisz zapłacić odpowiednią cene i sprawdzić auto z każdej strony żebyś był usatysfakcjonowany.
Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Pytanie jak to możliwe?

http://www.autoscout24.de/ListGN.aspx?vis=1&make=13&model=1641&fuel=D&fregfrom=01%2f01%2f2007+00%3a00%3a00&pricefrom=1000&priceto=12500&cy=D&page=1&maxresults=500&results=20&ustate=N,U&um=True&sort=price&zipc=D&tab=price

 

Wyposażenie jak samochód przedstawiciela handlowego.

Jest nawigacja i telefon. A nawete ksenonów nie ma.

Samochód tańszu niz najtanszy w DE.

No chyba że kupiony na firmę krzak w cenie netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tyle wpiszę na umowę a zapłacić trzeba +20tys?

albo ma 400tys przebiegu bo niby napisane że oryginalny ale nie wiadomo jaki

 

albo gosciu ma taryfę w której dostaje kasę za przychodzące telefony ...

albo ktoś mu podpadł i podał jego numer w ogłoszeniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli nie ma 400tyś i nie jest zlepiony z 3 to dobra oferta , nawet jeśli coś mu niedomaga to warto to zrobić i jeździć, cena jest niższa, za różnicę można auto doprowadzić do kultury i śmigać
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Ja ze swojej strony polecam http://www.carat-auta.eu/ prowadzi to moj wieloletni znajomy wspolnie z bratem, tylko najlepiej dzwon do nich bezposrednio a nie zapytaniem przez strone bo moga dlugo odpowiadac maja mase roboty a sa naprawde dobrzy. Autka maja rewelacyjne moze nie w super niskich cenach ale naprawde sa przeswietlane przed zakupem z gory na dol, z reszta przeczytaj sobie komentarze ludzi na ich stronce.

 

Szef ( moj znajomy) nazywa się Sebastian firma jest z Jeleniej Góry

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem swoje u chlopakow z automeritum w krakowie, autko znaleźli w trzy dni, jeżdżę rok czasu i jestem w 100% zadowolony, mogę ich polecić z całą odpowiedzialnością, zadzon do nich i powiedz jakiego auta szukasz juz oni Ci coś znajdą....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

FIRMA DW-AUTO Z WROCŁAWIA ZAJMUJE SIE SPROWADZANIEM AUT POLEASINGOWYCH Z WINDYKACJI ITP. SAM KUPILEM OD NICH BMW E91 JEST BEZWYPADKOWA I ORYGINALNY PRZEBIEG ( sprawdzone i prześwietlone w ASO )

ZAWSZE MAJA KILKA BUNIEK NA PLACU I PRZEWAŻNIE SĄ ONE DOBRZE WYPOSAŻONE.

JAK BEDE ZMIENIAŁ TO NAPEWNO UDERZĘ DO NICH, BO PO CO MAM JEŹDZIĆ PO CALYCH NIEMCZECH JAK MOGĘ IM TO ZLECIĆ A PRZED KUPNEM SPRAWDZIC AUTO W ASO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIRMA DW-AUTO Z WROCŁAWIA ZAJMUJE SIE SPROWADZANIEM AUT POLEASINGOWYCH Z WINDYKACJI ITP. SAM KUPILEM OD NICH BMW E91 JEST BEZWYPADKOWA I ORYGINALNY PRZEBIEG ( sprawdzone i prześwietlone w ASO )

ZAWSZE MAJA KILKA BUNIEK NA PLACU I PRZEWAŻNIE SĄ ONE DOBRZE WYPOSAŻONE.

JAK BEDE ZMIENIAŁ TO NAPEWNO UDERZĘ DO NICH, BO PO CO MAM JEŹDZIĆ PO CALYCH NIEMCZECH JAK MOGĘ IM TO ZLECIĆ A PRZED KUPNEM SPRAWDZIC AUTO W ASO :D

 

SZUKASZ BMW E90 E60 E64 WE WROCŁAWIU MASZ WYBÓR W JEDNEJ FIRMIE DW-AUTO ONI ZAWSZE MAJĄ KILKA SZTUK W OFERCIE. STRONA CHYBA TAKA DW-AUTO.PL

 

Czy naprawdę tak trudno jest zareklamować się w pierwszej osobie?

Takie infantylne teksty z konta które ma 3 posty mają być wizytówką firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłem swoje BMW z niemiec od dilera BMW z autohaus VOGL auto służyło do uzytku pracownika w tym salonie (tzn jak np ktos u nich kupił samochod to jechali z nim do banku tym samochodem itd) .nie bylo to autotestowe!! Samochod mial 12 000km , 2009r i pachnial nowoscia. Wg mnie najbezpieczniej kupowac samochody własnie od dilerów ,poniewaz nie opłaca im sie przekręcac . Fakt ,że wtedy cena nie jest żadną okazją ,ale ja uważam, że okazji nie ma ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się zgadzam, najpewniejsze auto jest od dilera BMW z De ale niestety kosztuje wiecej.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.