Skocz do zawartości

Pliki sp-daten z ista p v39


Brożyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

:mrgreen:

ISTA/P v40 SP_daten

h##p://rapidshare.com/files/445544936/SP_daten.v40.torrent

3.66 GB

:cool2:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Panowie, a jak jest wgrywaniem a raczej aktualizowaniem inpy tymi plikami. Pamiętam że wgrywając poprzednie pliki miałem problemy tzn, po wgraniu wg instrukcji krążacej gdzieś tu na forum przestawały działać pewne funkcje. jak winkfp działał to ncs nie a inpa traciła funkcje , mówimy tu na przykładzie np. E71 z 2009.

Dopiero wysyłałem te pliki do znajomego z niemiec i on jakims programem aktualizował inpe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Zwracam się z prośba. potrzebuje plik oprogramowania z insta daten do silnika MSS60 z E92 M3 numer 7842905. proszę o pomoc i podesłanie, stoi autko a nie mam starej bazy danych i niego wpompować softu w sterownik.

 

Mam ISTA/P v36, na kaosie pisałeś, że tam ten plik jest, niestety nie potrafię jej rozpakować, a jest za wielka, żebym Ci wrzucił upload... Pomóż mi ją rozpakować to wyślę Ci pliki, które potrzebujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym masz spakowana wersje isty, jest w nazwie jetarch ?

 

Rozpakowałem ją, ale pliku o który mówisz niema, albo źle szukam... w ogóle niema folderu Sp-daten-E90, kończy mi się na E89 i co śmiesznijesze na starym dysku wyszukałem ISTA V34 i tam też niema katalogu E90, ta sama akcja kończy się na E89, z tym ze V34 ściągnąłem kiedyś i już rozpakowana była... więc myślałem ze ktoś nie pełną udostępnił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na E89 to to samo, E90 do E92 kozystaja z softu E89. Jeżeli mógłbyś to podeślij spakowany katalog /data/MSS60 z E89.

A jeżeli byś mógł to podeślij ten katalog z V34 i V36

 

W katalogu V34 są takie pliki:

 

7842487A

M7842482

M7842484

M7842486

 

a ta druga to nie V36 tylko V39 pomyliłem, a tą chyba masz... bo w innym wątku piwek o to pytał, a tam pierwszy jest 7844953A, gdzieś pamiętam miałem V36 i nie mogę jej znaleźć... a jak przekopie się przez gąszcz tych taśm nagrywanych jak popadnie... to dam ci znać, a też potrzebuje Pliki do e60 od EWS i CID PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma to ktoś może np. na RS lub innym uploadzie?

 

Part 30 i 61 się nie ściągnie... więc nie warto tego pobierać... chociaż trochę sterowników idzie z tego wyciągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.