Skocz do zawartości

Plastik na ramieniu wycieraczki


Kamyxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie plastyki 2 szt.leżą w garażu. Jak chcesz pisz - masz też wiadomość na PW.

Pozdrawiam.

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę zakupić jedną, tylko wybrać się po to coś nie mogę, niby drobiaz a denerwuje, tak samo posiali mi gdzieś osłonę wtyczki obd, do tego moduł/sterownik od wycieraczki tylnej padł. hmm...może wiecie gdzie w stolicy je najszybciej dostanę, nie korzystam z usług i sklepów ASO więc nie wiem kto ma najlepiej wyposażony i jak to wygląda z dostępnością, zamawia się czy takie perdołki mogę być od ręki? Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Panowie a ja się tak zapytam po co Wam ten plastik? bo ja jak ostatnio kupowałem wycieraczki to mi ten plastik nie chciał wejść z powrotem i go wyrzuciłem .Wycieraczki normalnie chodzą nic mi nie skacze i nie spadają , to chyba za bardzo ten plastik nie jest potrzebny. Może to jakaś zaślepka tylko hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja się tak zapytam po co Wam ten plastik? bo ja jak ostatnio kupowałem wycieraczki to mi ten plastik nie chciał wejść z powrotem i go wyrzuciłem .Wycieraczki normalnie chodzą nic mi nie skacze i nie spadają , to chyba za bardzo ten plastik nie jest potrzebny. Może to jakaś zaślepka tylko hmm

Są ludzie, którzy dbają o wygląd samochodu i tacy którym to lata.

Ja uważam, że z tymi nakładkami wycieraczka wygląda lepiej.

Wystarczy kupić właściwą wycieraczkę i wszystko pasuje.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale ceny rosną w czasie..

2009 7zl

2010 8,69zł

2010 15zł

dziś 19zł

 

boje się co będzie jutro.. chyba przykleje klejem żeby mi nie odpadło :mad2:

205 1.9d 64km-> Q5 3.0D 240km -> Passat B4 1.9TDI 90km -> e90 320d 163km <- klik & I3s 2018 | Niezła fala..

http://www.motostat.pl/user_images/55143/icon5.png i spada... chyba uczę się jeździć eco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
dzięki wielkie, udało się sciągnąć ;)

tylko nowe wycieraczki są jakieś większe i teraz te osłony nie pasują.. ;/ następnym razem zwrócę uwagę na ich wielkość żeby założyć z osłonką ;)

Pewnie kupiłeś model uniwersalny z przejściówkami pod różne systemy. Też kiedyś próbowałem, ale nie da rady. Żeby wyglądało ładnie trzeba kupić model dedykowany do tego zaczepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.