Skocz do zawartości

E91 Wygłuszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
Ciagle nic, poki co kasa idzie w brzuchata zone :mrgreen: Poki co dalej zbieram informacje i staram sie kase odlozyc a lekarze i leki teraz to masakra :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

  • Odpowiedzi 131
  • Wyświetleń 30,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Calkowicie Cie rozumiem u mnie na poczatku maraca wyjdzie dziewczynka z brzucha :norty:

zaczela sie skarbonka bez dna zeby tylko zdrowe byly nasze dzieci :cool2:

sory za ot

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu

U mnie pod koniec marca synek :) mysle ze nam ten ot wybacza :norty:

 

I mala dygresja po aktualizacji sterownika silnika zrobilo sie troszke ciszej i mniej wibracji i nie jest to autosugestia tylko zona zauwazyla :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
U mnie pod koniec marca synek :) mysle ze nam ten ot wybacza :norty:

 

I mala dygresja po aktualizacji sterownika silnika zrobilo sie troszke ciszej i mniej wibracji i nie jest to autosugestia tylko zona zauwazyla :)

 

a gdzie taką aktualizację można zrobić i ile kosztuje :)

Opublikowano

Myślę ,że w każdej sypialni i nie tylko :mrgreen:

Na poczatku niewiele kosztuje i sprawia dużo przyjemności za to potem stopniowo koszty wzrastają proporcjonalnie do wielkości tej "skarbonki".

Wiem coś o tym mam takiego jednego "skarba" w wieku już 19 lat i powiem ,że pół świniaka na miesiąc to mało aby spalił oraz koszt powłoki zewnętrznej trzeba liczyć w tyś . zwłaszcza niesamowicie zdziera opony o firmy NIKE :wink: O nowym wciskaniu oprogramowania nie wspomnę :shock:

 

Gratulacje :cool2:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Opublikowano
Myślę ,że w każdej sypialni i nie tylko :mrgreen:

 

he he dobre :mrgreen: ale to już wiem

 

sprecyzuję , chodziło o aktualizację sterownika silnika, gdzie i jakie koszty ?

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
W aso okolo 1200-1500zl ja sobie robie sam, dzisiaj jeszcze zrobilem e60 530d plis programowanie skrzyni aut, poki co wlasciciel mowil ze plynniej i szybciej biegi zmienia, ja jechalem nim tylko po aktualizacji wiec sie nie wypowiem. Ale silnik w porownaniu z moim ladnie ciagnie :norty:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
właśnie takiego szpeca od programowania potrzebuję w Poznaniu, skrzynia może by ładniej/łagodniej pracowała i silniczek.a dzienne na długich bym miał :mrgreen: wielka szkoda ,że tu nie mieszkasz heh. jakbyś był w PN to zapraszam :) tu brakuje takich osób :)
Opublikowano
W aso okolo 1200-1500zl ja sobie robie sam

 

Czy możesz udostępnić pliki do aktualizacji? Do 318d.

Footer-Smallest.jpg

Sprzedam licznik HIGH do E9x i E8x.

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
To oslona pod silnikiem maska ma normalne wygluszenie :nienie:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
chodzi mi o ta pod sillnikiem zdjecie na trawie nerki tez tam leza,u mnie nie ma nic sam plastik
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

takie mrozy teraz to by sie sprawdzilo duzo szybciej by sie silnik zagdzal :norty:

w nast tyg -30 :duh:

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
Dlatego ciesze sie ze mam podziemny garaz ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

I jak panowie walczył ktoś z wyciszeniem komory w e90/91/92

W moim E92 wkurza mnie klekot słyszalny na zewnątrz chciał bym mocno go zredukować widzę,że tutaj mieliście podobne pomysły ale temat ucichł.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
widze temat przeszedl na inne forum :norty:
Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
JA jakoścały czas nie mogęzgarnać luźnej kaski na wygłuszenie choć pomysły i wstępną wycenę już mam ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
JA jakoścały czas nie mogęzgarnać luźnej kaski na wygłuszenie choć pomysły i wstępną wycenę już mam ;)

 

Dziqsek a jakie masz pomysly? Co chcialbys u siebie wygluszyc?

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu

Heh ja bym chciał całe auto ale ani to ekonomiczne dla portfela przy zakupie ani poźniej - wygłuszenie całego auta to między 120-190kg za naprawde porzządne wygłuszki.

 

NA dzień dobry wziałbym się za osłone silnika z N47n plus filcowa oslone na wtryski tez z n47n, potem wyklejenie calej komory silnika lacznie ze scianka grodziowa od wewnarz i zewnatrz i do tego oslona silnika ( ta od spodu) rowniez oklejona masa wygluszajaca i oczywiscie maska do tego, taki komplecik powinien sie zmiescic w granicach 6-7 stowek i wygluszyc o okolo 5-6 decybeli na zewnatrz i okolo 3-4 w srodku ( poczywiscie mowa o silniku) reszta to juz wiadomo, bagaznik w pierwszej kolejnosci bo srednio jest wygluszony i opony strasznie slychac od nadkoli, to samo z przodu, potem podloga i obowiazkowo wszyustkie plastiki w bagazniku poleciec jakims cienkim filcem zeby tak nie trzeszczaly

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
Posiadasz może nr wymienionych ori wygłuszeń?
Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu

Tak mam, proszę bardzo :

 

wygłuszka na pokrywe zaworów i wtryski : 11147810838 ( okolo 170-200zł w ASO )

 

wygłuszka silnika : 11147810852

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano

Dzięki!

Masz jakieś info czy osłona na wtryski pasuje p&p?

Opublikowano
  • Autor
  • Członkowie klubu
Właśnie w tym problem że nie, jakiśgostek z niemieckiego forum pisał że u niego w N47 jest P&P zarowno oslona silnika jak i wygluszka wtryskow

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano

na moje oko nie ma szans by to pasowało P&P, chociażby otwór na korek wlewu oleju ma inny kształt i chyba inne umiejscowienie.

 

wydaje mi się, że lepszy rozwiązaniem jest zakup niepalnego wygłuszenia - http://allegro.pl/pianka-wygluszajaca-mata-piramidki-200x100-x-7-cm-i2582488661.html i poświęcenie trochę pracy na montaż.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
ale to chcialbys przykleic do oslony gorenj silnika?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.