Skocz do zawartości

E91 Wygłuszenie


dziqsek

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem w sumie co chciałem osiągnąć ale e90 jest wyjątkowo głośnych samochodem mondeo cisza totalna nawet skoda octavia nowa zero głosów zewnątrz już nie wspomnie o superb. Bmw ma dziwne minusy czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zarejestrowani

Kurde to ja jakiś dziwny jestem, bo mam skode superb kombi z 2015 roku 2.0tdi 170km i nie powiedziałbym że jest to ciche auto.. Do 80kmh jest podobnie jak w e90 i e60 ( a to też nie jest za cichy samochód ) powyżej już jest przeciętnie.

 

Jeżeli chcesz porówbywać stare 10 letnie e90 do nowego samochodu pod względem ilości wygłuszeń , spasowań elementów czy oporów powietrza no to gratuluje :duh:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to ja jakiś dziwny jestem, bo mam skode superb kombi z 2015 roku 2.0tdi 170km i nie powiedziałbym że jest to ciche auto.. Do 80kmh jest podobnie jak w e90 i e60 ( a to też nie jest za cichy samochód ) powyżej już jest przeciętnie.

 

Jeżeli chcesz porówbywać stare 10 letnie e90 do nowego samochodu pod względem ilości wygłuszeń , spasowań elementów czy oporów powietrza no to gratuluje :duh:

 

 

No w sumie to chce porównywać bo skoro samochód jest o 100% droższy to powinien trzymać renomę po 10 latach.Skoro po 10 latach zachowuje się jak szmelc to to jest ta słynna marka bmw? to reasumując na ile jest bmw ? na 3-5 lat? bo skoro tak to wole kupić kia optima i mieć więcej gwarancji i spokoju niż całe posrane bmw.

 

 

Kocham wygląd bmw jest do mnie klasą ale jak patrzę na cenę i jakość to nie wiem czy nie lepiej kupić coś tańszego z większym wyposażeniem i PRAWIE jakością i gwarancją.Japońcy powoli plują w twarz dojczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasztolala - 10 lat robi swoje, jaki to ja szok przeżyłem jakościowy przesiadając się z S-klasy z 2005 na wypożyczoną Skodę Citigo z 2013:) nawet mojej 4latce daleko do tego wyniku, jest cicho ale przebieg znów robi też swoje... mowa o jeździe do 60tki, po mieście, po największych dziurach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię temacik.

Przymierzam się do poprawy wygłuszenia drzwi, grodzi i nadkoli w e90 2k5.

Nie chcę wydać fortuny i nie chcę dociążać auta za bardzo.

Szukam jakiś opinii i doświadczeń z matami, gąbkami dostępnymi na alledrogo :wink:

Ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.