Skocz do zawartości

Gazik do M3


M-Technik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ty zapewne masz FULL kasy ale kupiłeś 316 bo takie kaszlaki lubisz :twisted2: :twisted2:

 

Ty faktycznie nic nie rozumiesz albo udajesz że nie rozumiesz, wole jeździć kaszlakiem bez gazu, niż udawać pozera w bmw który zbiera najpierw na instalację, a potem na gaz i wielką gębą na forum wozi się po wszystkich którzy są przeciwni założenu gazu. Na dzień dzisiejszy nie widze w swoim przypadku sensu zmiany auta na takie z dużo większym silnikiem bo wystarcza mi to które mam. Drogę która pokonuje dziennie moje auto Ty swoim nie przejedziesz ani szybciej, ani lepiej tyle że moje zawsze będzie takim które gazu nie widziało na oczy. Kupować inne z większym silnikiem po to zeby dziennie robić 60km ze średnią prędkością 50km/h bo szybciej sie nie da nie ma sensu. I to czy ono ma 1,6; 2 czy 3 litry w tym wypadku jest bez znaczenia. Chyba że jesteś jeszcze na etapie podniecania się wielkością silnika szkoda że 'zagazowanego' :duh:

A gdyby doszło do sytuacji że kupił bym BMW z dużym silnikiem i musiał bym założyć gaz to bez wstydu powiem jak ktoś zapyta, że miałem wybór albo go nie mieć albo mieć ale z gazem. Póki co jednak nie mam takiej potrzeby bo kupując auto nawet z 2.5l silnikiem stać by mnie było na benzyne. Tyle że jak już wcześniej pisałem nie mam takiej potrzeby przy trasie którą pokonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gazujcie sobie wszystkie bmw 3, 5, 7 itp ale błagam nie gazujcie tych które zaczynająsie od litery M pliss , samochody typu M stworzono aby uzyskać z nich jak najwiekszą moc i każdy KM a nawet jego ułamek ma tutaj znaczenie , Dla tych oszczednych to przypomniała mi sie reklama funduszu emerytalnego (chyba EGO) jak zamiast jechać w Alpy itp góry można zostać w domu , wystarcza 2 listwy buazeri , wiartak i troche pierza i też jest za....scie :duh:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de BMW tak jak w moim nicku czyli 535 rocznik 89 ale tego już nie mam bo mi ukradli :cry: pewnie za ładne było :mad2: Ale tak jak patrze na samochody roznych marek to jedynie camaro 69 albo TRANS AM z podobnych roczników mi sie podoba :mrgreen: wiec chyba zostane narazie przy BMW szkoda tylko ze tyle placków jezdzi tymi samochodami co widać nawet na tym forum :twisted2:
howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJON ale co ci do tego co ktoś zrobi z własnym samochodem?? jak ci zal to wykup wszystkie M-ki zeby przypadkiem ktoś coś w niej nie zmienił bo to przecież profanacja :twisted2: Dla mnie bardziej żałosne jest stylizowanie kaszlaków na M-ki juz nie mowiac o wsiowych spojlerach i tym podobnych bajerach :twisted2: Jak komus nie pasuje gaz to niech sobie jezdzi na benzynie i sie nie czepia tych co wybrali gaz ot co. :mad2:
howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do admina - ja do nikogo nic nie mam ale wyznaje zasade: "pieknym za nadobne" i nie mam zamiaru patrzeć jak ktoś miesza ludzi z błotem powodem zasilania silnika czymś innym niz benzyna... Jak dla mnie własnie takie osoby powinno sie upominać ba ja tylko bronie swojej racji. Moj samochod wiec robie z nim co uznam za stosowne i nikt nie ma prawa z tego powodu mi ublizać. To tyle.
howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJON ale co ci do tego co ktoś zrobi z własnym samochodem?? jak ci zal to wykup wszystkie M-ki zeby przypadkiem ktoś coś w niej nie zmienił bo to przecież profanacja :twisted2: Dla mnie bardziej żałosne jest stylizowanie kaszlaków na M-ki juz nie mowiac o wsiowych spojlerach i tym podobnych bajerach :twisted2: Jak komus nie pasuje gaz to niech sobie jezdzi na benzynie i sie nie czepia tych co wybrali gaz ot co. :mad2:

Nie kupie nawet 1 M bo nie nie stać na jej utrzymanie , z twoich wypowiedzi wnioskuje że dla ciebie samochód służy tylko jako środek lokomocji z A do B , wiec jakiekolwiek dalsze dyskusje w temacie gazu w samochodach M nie mają sensu :mad2:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o zasilaniu aut metanolem? zastanawiam sie czy istnieje możliwość zaprogramowania komputera (motronic) do spalania takiego paliwa :D

 

 

Wiem że w Argentynie albo w Brazylii (teraz do końca nie jestem pewien) jest to tak powszechne jak u nas LPG...

http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kujon wrecz przeciwnie auto nie słuzy mi do przemieszczania sie z punktu A do B. Sporadycznie wyciagałem auto do pracy bo metrem dojade duzo szybciej nie mowiac o nerwach straconych w korku. Samochod wyciagałem po pracy najlepiej w nocy kiedy jest pusto i mozna sobie posmigać po ulicach :twisted2: i jazda na gazie daje mi 100% satysfakcji bo wciskam do dechy nie płacząc ze auto spala mi do 20L po miescie :twisted2: a wrazenia z jazdy super :twisted2:
howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ale tylko dlatego ze nigdy nie wiadomo co ktoś wczesniej napartaczył :mad2: Tak miałem w Audi i jezdziło tylko na gazie a na benzynce wogóle nei chciało. Ponoć to problem wtrysków elektromechanicznych choć inni mowili ze musi jezdzić ale jak chciałem zeby ktoś mi to wyregulował to nie było chetnych :twisted2:
howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja dorzuce swoje 3 grosze. Nie bede sie powtarzal, jestem tego zdania co administrator. Choc racje Twoje racje Niki tez nie sa glupie, lecz jednak to troszke chyba nietakt gazowac M. Ja bym sie nie odwazyl. :D

Ale skoro tak to moze gaz do Alipny skoro i do Mki ?????

Pozdrawiam :mrgreen:

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bax dla gadasz takie bzdury a wywody masz tak kretynskie ze mi sie już nie chce na to patrzeć wiec znikaj :twisted2:

 

Argumentacja godna krawata :cool2:

 

BTW; nie musisz pisać TRZECH postów żeby odpowiedzieć trzem osobom, to ktoś kto ich napisał ponad 100 powinien wiedzieć. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są juz przecieki że BMW planuje wypuszcze nie wersji M6 dla tych co nie lubią wyrzucać pieniędzy w błoto:

wyposarzenie standardowe:

-instalacja LPG

- felgi stalowe

- nielakierowane zderzaki

- zniżki przy zakupie OC

 

:duh: :duh: :duh: :duh: :duh:

Edytowane przez KUJON

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja rozwazam sprzedaz mojej 740 i zakup Alpiny B10 4.6 oczywiscie z LPG bo słyszałem ,ze nie ma wlewów gazu ze znaczkiem //M , więc M5 odpada- po prostu gryzłoby się to z resztą //M pakietu a w Alpinie zamówie korek wlewu w kształcie korka od wina ( które ALpina takze produkuje ) i będze full wypas w oryginale :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frank i kujon:

 

wasze debilne zarciki nie zmienia faktu ze nie macie racji. Jak dla mnie takich jak wy powinno sie usypiać. Gdyby wszyscy mysleli tak jak wy jeszcze długo nie wyszlibyśmy z epoki kamienia łupanego. Mimo wszystko zycze wam miłego dnia :twisted2: :twisted2: :twisted2:

howgh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.