Skocz do zawartości

320d Drążki stabilizatora - metalowe?


djpits

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam do wymiany łączniki stabilizatora na przodzie, i mam dylemat- są standardowe z plastikowymi tymi kopułkami w cenie od ok 30zł w góre. Są też na aukcjach chyba jedyne - polskiej produkcji ponoć z metalowymi kopułkami ponoć trwalsze na naszych drogach ale cena 21zł szt. mnie zastanawia.... zakładał ktoś te z metalowymi? czy to się zaraz rozleci mimo że metalowe

 

 

*z uwagi że w innych podobnych tematach nie było to poruszane otworzyłem nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego smiało możesz kupować są dobrej jakości ja takie wymieniłem na metalowe i jest ok.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam MEYLE HD mają zwiekszoną średnice kopułek o 4mm dzięki czemu wytrzymuja dłużej od oryginalnych łączników cena ok. 58zł/szt.



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 21zł to łącznika na pewno bym nie kupił.Jaką to może mieć jakość i ile wytrzyma?? Tyle zdaje się kosztuje paczka dobrych papierosów więc co to może być za łącznik.Kup Meyle albo Lemfordera a nie jakieś najtańsze z najtańszych wynalazki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wymiany łączników na MEYLE HD przejechałem niewiele bo ok. 20.000km jak na razie sprawują sie rewelacyjnie, więc mysle że warto dopłacić kupić coś konkretnego (MEYLE, Lemforder) niż te najtańsze które to prawdopodobnie rozlecą sie to po kilku tysiącach kilometrów.



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Jak wymieniać to cały komplet z poduszkami stabilizatroa. Ja wymieniłem profilaktycznie 50 000 km temu całośc łączniki Lemfodera i poduszki OE BMW, chociaż oryginał BMW jeszcze nie był najgorszy i od tamtej pory wszysko jest OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 21zł to łącznika na pewno bym nie kupił.Jaką to może mieć jakość i ile wytrzyma?? Tyle zdaje się kosztuje paczka dobrych papierosów więc co to może być za łącznik.Kup Meyle albo Lemfordera a nie jakieś najtańsze z najtańszych wynalazki

 

Mogę spokojnie polecić te łączniki za 21 w audi b4 wytrzymały 45tyś (a są to te same!!!).Teraz założyłem takie u siebie i zobaczymy ile na nich pojeżdżę. Za cenę tych Meyle to kupisz 2 te polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem oba łączniki na przodzie zaraz po kupnie pojazdu, czyli jakiej 40 000 km temu na FEBI i jest wszystko w porządku. Dalej są sztywne jak zaraz po kupnie - wniosek: jak najbardziej polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie miałem, właśnie kupiłem tej polskiej produkcji z metalowymi kulkami, wytrzymały mi ok.55 000 km, wiec śmiało mogę je polecać :) Teraz założyłem Lemfordera ale to dlatego bo nie miałem czasu na zamówienie i czekanie na te polskiej produkcji z Allegro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.