Skocz do zawartości

jakie tarcze?


Bad_Boy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witajcie!

Pozwoliłem sobie podłączyć sie do tematu, bo pilnie chcę zamówić Tarcze Zimmermann i Klocki EBC Green Stuff. Przód i Tył.

Słyszałem z wileu źródeł, że te tarcze są bardzo dobre, a te klocki są właśnie odpowiednie do tych tarcz.

Ale dziś w Berlinie znajomemu w podobno najlepszej firmie w okolicy, robiącej między innymi hamulce, powiedziano, ze w zadnym wypadku nie powinienem montować tych klocków do tych tarcz. Niby chodziło o jakieś różnice twardości i zaproponowano inne klocki (połowe tańsze) :nienie:

- dokładnie nie wiem o co chodzi, bo ów znajomy za bardzo w temacie nie jest, wiec nawet nie zapytał jakie to klocki mu zaoferowano.

 

Czy faktycznie jest coś na rzeczy z ta twardością? Czy gość z tamtego, niby dobrego warsztatu, chciał sprzedać co miał akurat na półce?

Pozdrawiam.

Respekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Moje 3 grosze:

- tarcze ATE sport

- klocki TEXTAR

 

Teraz wiem,ze nie ma sensu nacinanych ATE Sport, bo nie poprawia skutecznosci, aczkolwiek nie naleze do kierowcow, ktorzy grzecznie sie poruszaja i "hamuja zadko powoli". :twisted2:

 

Klocki textar mialem oryginalnie zamontowane, wiec nie zmienialem. Jedyny strach to byla wizja piszczenia przy hamowaniu, czego strasznie nienawidze. W przypadku obu ten efekt nie wystepuje. Na razie zrobilem juz okolo 25.000 na tym zestawie w miescie i w trasie.

 

Osobiscie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.