Skocz do zawartości

bmw interfejs


mario25uk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Koledzy bądźcie patriotami,wspierajcie kolegę z forum,nie nabijajcie portfeli skośnookim i pośrednikom, inwestujcie w rodzimy przemysł:)

Polecam wszystkim fejs nerwusa,zapewniam was ,że nerwus po zakupie nie pozostawi was samym sobie bez pomocy,nawet laik z jego pomocą ze wszystkim sobie poradzi,Nerwus zawsze znajdzie dla ciebie chwilę swojego cennego czasu,a koleś z all...o ma was po zakupie wiesz gdzie,co z tego że może kupisz parę groszy taniej ...kto Ci pomoże w razie problemu?Zapewniam was że pomoc jest bezcenna..

Wielki szacun dla Nerwusa

pozdr z Ełku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Ale w wątku Nerwusa nie ma interfejsu dla E36 1996.

 

ADS jest do tego auta.

 

Nie do końca prawda. Do mojego E36 328 09'1996 kupiłem interfejs na Allegro za 129zł z przejściówką, łączę się nim przez USB z Vistą Home Premium po OBD i działają w INPie 5.0.1, EDIABAS 6.4.7:

- diagnostyka silnika - pełna!

- klimy, j.w.

- poduszek powietrznych

- podnośników szyb, oświetlenia, i zdaje się centralnego / immobilisera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ale w wątku Nerwusa nie ma interfejsu dla E36 1996.

 

ADS jest do tego auta.

 

Nie do końca prawda. Do mojego E36 328 09'1996 kupiłem interfejs na Allegro za 129zł z przejściówką, łączę się nim przez USB z Vistą Home Premium po OBD i działają w INPie 5.0.1, EDIABAS 6.4.7:

- diagnostyka silnika - pełna!

- klimy, j.w.

- poduszek powietrznych

- podnośników szyb, oświetlenia, i zdaje się centralnego / immobilisera.

 

To pokaz zrzut z quick indent w DIS i wstaw VIN to zobaczymy % ile auta zrobił. To ze się łączy z niektórymi modułami to jeszcze nie jest pełny sukces.

 

 

Ale w wątku Nerwusa nie ma interfejsu dla E36 1996.

 

ADS jest do tego auta.

 

Jest do tego auta, ale niestety trzeba mieć laptopa z wejściem RS232 - co jest rzadkością. :(

 

Zawsze mozna kupic ori/chinola DK 2.0/2.1 glowice za 2k PLN. Nie ktore laptopy maja PCMCIA i tutaj dobra karty PCMCIA-RS232 zalatwia sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w wątku Nerwusa nie ma interfejsu dla E36 1996.

 

ADS jest do tego auta.

 

Jest do tego auta, ale niestety trzeba mieć laptopa z wejściem RS232 - co jest rzadkością. :(

 

Zawsze mozna kupic ori/chinola DK 2.0/2.1 glowice za 2k PLN. Nie ktore laptopy maja PCMCIA i tutaj dobra karty PCMCIA-RS232 zalatwia sprawe.

 

Zadałem Ci pytanie na maila o interfejs do mojego auta, oto co odpisałeś:

Witam aby w pełni współpracować z tym autem potrzebny jest RS232. i interfejs ADS

 

Nie pisałeś nic na temat przejściówki. Zasięgałem już conieco opinii o przejściówkach i podobno nie wszystkie działają z interfejsami. Na przykład viaken oferuje do swojego interfejsu kartę PCMCIA-RS232 za 250 zł i gwarantuje, że ta na pewno działa (wydaje mi się trochę drogo za przejściówkę). Nie zrozum mnie źle, ja chciałem kupić Twój interfejs, ale chciałbym też wiedzieć czy jest jakaś karta PCMCIA-RS232, która z nim współpracuje i ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interfejs który sprawdza i dokonuje zmian wszelkiego rodzaju i wykorzystuje wszystkie mozliwości auta poniżaj 96 roku

ADS na wejście RS232 czyli jest to port COM

taki jak w stacjonarnym

ja posiadam coś ala nerwusa i jest ok

nerwusa również sp6rawdził mi każdą bmw która do mnie podjeżdża

e30

e36

e34

e39

jeszcze nie miałem problemu z jakiś modelem

nawet nowe pod obd2 też nie stanowią

e46 równiez z nowszych lat około 2004 nie stanowiła problemu

nie mam żadnych kart ani przejściówek

jedynie zmieniak końcówkę pod dane złacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerwus, ja Cię bardzo proszę, nie wycinaj moich odpowiedzi. Rozumiem że sprzedajesz interfejs i chcesz robić biznes na forum, ale zachowaj przynajmniej uczciwość. Jeśli inny tani interfejs spełnia główne funkcje, większość z nich! I na dodatek po USB, to to chyba jest większej wagi, niż te drobiazgi do których się przyczepiłeś. Jak pokazuje praktyka, ADS jest niezbędny w autach <= 1994.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem raz i ostatecznie

kup inny fejs >>>>>> ch****a ci pomogą

wybaczcie

ale taka prawda

jeśli kto sprzedaje tańsze na pewno nie pomoże tak jak nerwus

miałem wielkie problemy lecz nerwus siedział przy kompie i krok po kroku potrafił pomoc

nawet najbardziej zamulonym tłumanon potrafi wytłumaczyć co i jak

jeślkki chcecie bierzcie tańsze

sa na alle.....PL

ale nie liczcie że potem działają...

owszem są sprawne ale nie koniecznie będziecie potrafili ustawić maszynę wirtualną jeśli takowa będzie wymagana

nei liczcie na pomox sprzedającego na www.alle...pl

tak czy siak

przynajmniej tyle mam do powiedzenia

sprawdziłem nerwusa i nie powiem na niego złego słowa

pomógł i pomaga nadal każdemu kto poprosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
nerwus, ja Cię bardzo proszę, nie wycinaj moich odpowiedzi. Rozumiem że sprzedajesz interfejs i chcesz robić biznes na forum, ale zachowaj przynajmniej uczciwość. Jeśli inny tani interfejs spełnia główne funkcje, większość z nich! I na dodatek po USB, to to chyba jest większej wagi, niż te drobiazgi do których się przyczepiłeś. Jak pokazuje praktyka, ADS jest niezbędny w autach <= 1994.

 

To chętnie posłucham o Twojej praktyce. Nie dla każdego to samo główna funkcja. Z mojego doświadczenie ludzie kupują później 2 szt po takich wypowiedziach jakie Twoja.

BMW ma dużo rożnych sterowników i auto z tego samego roku rożnie się zachowuje. To jest wypowiedz po zabawie z 300 - 400 szt nie 1 czy 2.

ADS jest niezbędny do auta z 15 pin'em obsadzonym w 20 pin złączu.

 

Twoje posty na forum są cofnij się stronę do tylu i popatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.