Skocz do zawartości

Opis pinow wtyczek licznika E36


karus955

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje opisu pinow przy bialej i niebieskiej kostce licznika BME 318is. Dokladnie chodzi mi ktory pin jest odpowiedzialny za naliczanie kilometrow dziennych i ktory jest od pokazywania chwilowego spalania ewentualnie jakie sa to kolory przewodow. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylbym wdzieczny jakbys podal ta rozpiske. Myslalem nad pelnym 18 przycikowym OBC bo w tej chwili mam tylko ten co pokazuje temp i date ( 7 przyciskow ) ale wydaje mi sie ze duzo roboty z tym i niewiem czy sobie poradze. Wiadomo ze oryginalu nic nie zastapi no ale lepszy chociaz taki komputerek co podalem w linku niz nic:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że jeżeli nie chcesz mieć modułu check to wcale dużo więcej roboty nie ma.

Licznik musisz wykręcić tak czy siak a czy wpinasz się w 2 czy 5 przewodów to już chyba wielkiej różnicy nie robi.

Jak co zawsze służę pomocą.

No chyba że się zdecydowałeś to tak jak pisze, podam ci te piny ale dopiero rano bo tu nie mam dostępu do schematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam , mam coupe z 94 roku z silnikiem 1,6.

Denerwuje mnie świecąca się kontrolka ABSu (mam już dość jego naprawy bo mechanicy spartaczyli robotę i teraz od nowa musiałbym kupować przednie łożysko z wieńcem i czujnikiem). Jeżdżę tak już ponad 1,5 roku i się przyzwyczaiłem dlatego chce tylko wyłączyć tę kontrolkę.

Wie ktoś jak to zrobić najłatwiej lub który kabelek w liczniku jest za to odpowiedzialny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hehe, chyba nie ma prostrzego rozwiązania jak kolega wyżej podał :D zdjemuj kiere (chociaż niektórzy twierdzą że nie trzeba :) ) i wyciągaj zegary, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Prosiłbym o informację odnośnie lokalizacji kabelka niebiesko-czarnego w białej wtyczce ponieważ jakiś "as" wyjął ten pin z wtyczki a podejrzewam że chciał w ten sposób wyłączyć świecącą się kontrolkę od poduszki. Jeśli można prosiłbym również o zdjęcie "kompletnej wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.