Skocz do zawartości

Panowie co myslicie o tym ogloszeniu??


lu-ko

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie auto rewelka - super wygląda

 

z tym przemytnikiem - auto pewnie wykupione z parkingu policyjnego - zwykła okazja - czasem można kupić auta z składów celnych lub policji najczęsciej odbywa się to przez przetarg (tak jest w Polsce przynajmniej)

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre spostrzeżenie :cool2:

Chyba trzeba o to zapytać sprzedającego.

Wydaje mi się że za tą cennę to trochę podejżane.

Ale może się mylę.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu to chyba 2 różne auta. Zdjęcia 4 i 5 (wewnątrz) to zupełnie nie ten sam samochód.

Zwrócie uwagę na drążek zmiany biegów, konsole z radiem klime, kompa i pod łokietnikiem.

Chyba jakiś kant to ogłoszenie.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to dziwne.......... - ale na allegro ludzie czesto dodaja nie swoje zdjecie.......

 

co do skladow celnych - to kupilem z takowego motor - ktos nim uciekal i zostawil go w rowie , a sam zbiegl - motor nie mial papierow kluczykow - nic - kupilem i nie bylo zadnych problemow...... - ale warto to dokladnie sprawdzic :!:

 

ja bym byl podejzliwy jak wrobel czajacy sie na okruszek chleba lezacy na parpecie :mrgreen: - zeby sie nie okazalo ze kupisz i nie bedziesz mogl zarejstrowac :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego ogłoszenia nasunęła mi się taka akcja: http://www.joemonster.org/article.php?sid=4840 pózniej zajrzyj tutaj http://www.autocraft.kkf.pl/wyswietl_dane.php?id_autokomis=225

 

Być może już ktoś to widział, ja miałem niezły ubaw.

Pozdrawiam

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego ogłoszenia nasunęła mi się taka akcja: Być może już ktoś

to widział, ja miałem niezły ubaw.

Pozdrawiam

 

powiem tak - widzialem gorsze szczepy ktore sprzedawane byly jako bez wypadkowe..........

 

co jakosci wykonanej naprawy to zdjecia sa tak umiejetnie zrobione ze nie jestesmy w stanie jej ocenic - zauwazcie z jakiej odleglosci sa zrobione . nie ma widoku prosto z przodu ......

 

jesli naprawa zostanie zrobiona fachowo i sumiennie to bedziemy mieli problem z rozpoznaniem czy samochod ma wypadkowa przeszlosc........

 

 

kiedys moj znajomy przywiozl z niemiec 525 z kompletnie skasowanym tylem - kupil taka samo ze skasowanym przodem i po dachowaniu i zrobil z 2 jedno ( oczywiscie u specjalistow :duh: ) - i zostala sprzedana jako bezwypadkowa z orginalnym lakierem.......... stan samochodu byl naprawde idealny - poza tym dospawanym tylem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ktos dospawal cwiartke nadwozia czy tez caly tyl, zawsze beda tego slady w postaci szpachli np. na slupkach. A to juz mozna sprawdzic zwyklym, taniutkim czujniczkiem magnetycznym.

Czasem ciezko okreslic, jak bardzo samochod byl rozbity, ale ze w ogole byl, to zawsze widac.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwilbys sie ........ moj ojciec ma warsztat z naprawami i wiem cos o tym.............

 

co z tego ze masz czujnik magnetyczny jak np uszkodzone elementy - jak maska blotnik , mozna wymienic na nowe - i nie bedzie szpachli......

 

wszystko zalezy jak zostanie wykonana naprawa - jesli zrobi ja dobrzy fachowiec to ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zdjęcia nr 2 i 4 sugerują że to furka z rynku amerykańskiego. Natomiast nr 5 to wstawka z katalogu BMW :nienie:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ktos dospawal cwiartke nadwozia czy tez caly tyl, zawsze beda tego slady w postaci szpachli np. na slupkach. A to juz mozna sprawdzic zwyklym, taniutkim czujniczkiem magnetycznym.

Czasem ciezko okreslic, jak bardzo samochod byl rozbity, ale ze w ogole byl, to zawsze widac.

 

Nie zgodze się z Tobą, bo jak myślisz samochód w fabryce jest składany z jednego kawałka blachy??, otóż są łączenia np. słupków tylnych z błotnikami co stanowi jedną całość, jest to spawane lub zgrzewane na taka specjalną masę przewodzącą (również specjalny lakier do zgrzewarek)a potem szpachlowane i lakierowane więc jeśli samochód będzie cięty dokładnie w tych samych miejscach co fabrycznie to sztuczka z czujnikiem może się nie udać. Każdy nowy samochód jest przygotowywany do lakierowania, podczas procesu składania nadwozia powstają różnego typu uszkodzenia które są poprostu zaszpachlowywane, oczywiście jest na to norma ile tej szpachli może być, no i jest kładziona w odpowiednich warunkach, jest odpowiedniej jakości itp. itd.

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze da sie zrobic tak ze nie bedzie nic widac :mrgreen:

 

dodam ze znam jednego spcjaliste ktory zajmowal sie przebijaniem numerow i wstawianiem np podszybia z jednego auta do drugiego - popularna nazwa - robieniem ' szczepow'.... jedno jego produkt - ktory on jezdzil - trafil na badania policyjne - i co :?: - i nic - i stwierdzili ze wszystko jest ok......... - wiec niech nikt nie mowi ze sie nie da - da sie , tylko potrzeba do tego prawdziwego specjalisty a nie mietka z winem pod pacha :cool2:

Edytowane przez xsilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.