Skocz do zawartości

Wtryskiwacz sterujący w silniku M51 tds


TOMAS TDS

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam e34 525tds 94r sprowadzone z włoch.Auto było kupione tanio i co za tym idzie było w nim mnóstwo usterek.Wiekszosc juz wyeliminowałem jednak z kilkoma nie moge dac sobie rady.Czy moje auto (pomimo tego ze kombi i automat)powinno palic w miescie 12-15l/100km przy naprawde umiarkowanej jezdzie.Znalazłem wycieki z wtryskiwacza sterującego,które sa podobno przyczyną duzego zuzycia paliwa.Ceny tej czesci sa jednak obłedne<800zl i wiecej>>Czy jest mozliwosc kupienia tego wtryskiwacza taniej lub jego regeneracja.Czy odłaczenie go spowoduje spadek mocy wraz ze spadkiem zużycia paliwa(dopóki nie znajde dobrego)???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezki temat z używkami.Kupiłem jeden i leciał,znalazlem drugi i też leciał,szkoda czasu na szukanie i wymiane(cena używki w Łodzi ok 300-350zł).Kupiłem w końcu nowy wtryskiwacz zdając przy okazji stary za 700zł,przynajmniej wiadomo że troche pochodzi.A używka może być dobra albo strzeli po tygodniu i co wtedy?Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Jak jeszcze nic nie zrobiles z wtryskiem to proponuje jak reszta klubowiczow. Nowy oryginalny. Mialem tez 325 z silnikiem M51 i zmienialem wtryski. Mam możliwość kupna nowego oryginalnego BOSCHA ( tego sterującego) za 750zł. Wiec jesli jestes zainteresowany to prosze o kontakt

Pozdawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Może się nie znam zbytnio ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić regenerowanego wtrysku sterującego.Z tego co wiem to jak cieknie to już do kosza bo nic się z tego nie zrobi.Chyba że można go na pół rozkręcić i do starej koncówki wtrysku założyć nową górę z kabelkiem która nie cieknie.Ale trochę głupie to jest dla mnie.Mi też tak ciekł.Dzwoniłem.Najtaniej nowego z fakturą miałem za 700zł.Nie stać mnie.Kupiłem używany od uczciwego gościa za 250zł.Wysłał mi pocztą i nawet zadzwonił po dwóch dniach czy jest dobry.Są jeszcze porządni handlarze.Pozdrawiam.Jarek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam.Może się nie znam zbytnio ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić regenerowanego wtrysku sterującego.Z tego co wiem to jak cieknie to już do kosza bo nic się z tego nie zrobi.Chyba że można go na pół rozkręcić i do starej koncówki wtrysku założyć nową górę z kabelkiem która nie cieknie.Ale trochę głupie to jest dla mnie.Mi też tak ciekł.Dzwoniłem.Najtaniej nowego z fakturą miałem za 700zł.Nie stać mnie.Kupiłem używany od uczciwego gościa za 250zł.Wysłał mi pocztą i nawet zadzwonił po dwóch dniach czy jest dobry.Są jeszcze porządni handlarze.Pozdrawiam.Jarek.

 

To masz fuksa :cool2: .

Za 700 to jest regenerowany :idea: .

Aha :naughty: - regenerowany to tylko taka nazwa bo to moim zdaniem sa fabrycznie nowe tylko z innym numerem części i za lepszą kasę - pewnie taka polityka firmy Bosch.

Krzysiek.

BMW E84 2.8iX

BMW E31 840Ci M60B40

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.