Skocz do zawartości

Skrzynka na kasety


poghus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem dość świeżym posiadaczem biemdabelju dlatego mam pytanie (tylko mi nie mówicie żebym sobie poszukał, bo o tym już było :)

 

Mam w mojej 316 (91 r.) smieszną skrzynkę na kasety magnetofonowe pomiędzy fotelami. Dość łatwo daje się ją demontować, ale czy są jakieś inne komponenty, które standardowo tam pasują? Bo po wyjęciu tej skrzynki wygląd jest dość nieestetyczny.

 

Pozdrawiam wszystkich,

 

Poghus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,że są musisz tylko zadzwonić do aso i się dokładnie wypytać bo np. u mnie w e39 jest troche kombinacji, możesz mieć schowek zamykany na roletke, otwarty, pudełka na kasety możesz zmienić podkłokietnik, który zajmie troche miejsca między fotelami.

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
podłokietnik byłby fajny:)

W E36 podłokietnik jest nad tą przegrodą - nie jest z nią w żaden sposób zintegrowany.

Ja mam u siebie box na kasety i podłokietnik - razem wygląda spoko. Podłokietnik z góry zasłania box.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR

 

a miałeś ten podłokietnik w standardzie czy sam go montowałeś?

masz może jakieś foty? chcętnie skusiłbym sie na taki podłokietnik ale nie chcę kupić bubla ani niczego co by nie pasowało do E36

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
GR

 

a miałeś ten podłokietnik w standardzie czy sam go montowałeś?

masz może jakieś foty? chcętnie skusiłbym sie na taki podłokietnik ale nie chcę kupić bubla ani niczego co by nie pasowało do E36

 

pozdrawiam,

Nie mam przy sobie aparatu, może później zrobię telefonem i wkleję.

 

Podłokietnik dokupiłem (oryginał, używany).

Ale chyba źle napisałem, że nie jest w żaden sposób zintegrowany z przegrodą...

Miałem na myśli to, że nie ma w nim żadnego schowka, nie jest otwierany itp.

Bo z przegordą jest połączony - ale tylko jego mocowanie.

Przy montażu podłokietnika konieczna jest też wymiana całej obudowy tunelu między fotelem kierowcy i pasażera. Jest inny.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@jacektuba: jak byś popatrzył wcześniej to jest mowa o oryginale, to z linka to uniwersalne coś.

A pamiętej to co jest do wszystkiego /czyt. uniwersalne/ zazwyczaj jest do d..y. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Zdjęcia podłokietnika w moim aucie.

Sorry za jakość zdjęć, ale robiłem telefonem...

 

http://img201.imageshack.us/img201/1843/podlok18cq.jpg

 

http://img201.imageshack.us/img201/1082/podlok21wq.jpg

 

http://img201.imageshack.us/img201/2339/podlok36ye.jpg

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO mówisz :) podłokietnik byłby fajny:) albo jakiś mały schowek...bo ten archaizm na kasety tylko zajmuje miejsce ;]

 

a może ktoś ma z forumowiczów w e36 coś w miejscu tej skrzyneczki??

 

ja taki pojemnik miałem wyjołem do góry i mam tam normalne wgłebienie taki schowek otwarty od góry jak w kazdej innej e36 ?

nie rozumiem co tam masz nieestetycznego ?

POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO mówisz :) podłokietnik byłby fajny:) albo jakiś mały schowek...bo ten archaizm na kasety tylko zajmuje miejsce ;]

 

a może ktoś ma z forumowiczów w e36 coś w miejscu tej skrzyneczki??

 

ja taki pojemnik miałem wyjołem do góry i mam tam normalne wgłebienie taki schowek otwarty od góry jak w kazdej innej e36 ?

nie rozumiem co tam masz nieestetycznego ?

 

 

moze jak podnisie to poprostu ma dziure z miejscami dwoma na jakies srubki..nie wyglada to zbyt estetycznie :naughty: ja tak mam :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No tak tylko teraz jest problem z dopasowaniem obicia.

Ja akurat trafiłem taki z materiału, który pasuje mi do wnętrza.

Ale najczęściej używki są z czarnej skóry - pasuje do prawie wszystkiego :wink:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ASO mówisz :) podłokietnik byłby fajny:) albo jakiś mały schowek...bo ten archaizm na kasety tylko zajmuje miejsce ;]

 

a może ktoś ma z forumowiczów w e36 coś w miejscu tej skrzyneczki??

 

ja taki pojemnik miałem wyjołem do góry i mam tam normalne wgłebienie taki schowek otwarty od góry jak w kazdej innej e36 ?

nie rozumiem co tam masz nieestetycznego ?

 

 

moze jak podnisie to poprostu ma dziure z miejscami dwoma na jakies srubki..nie wyglada to zbyt estetycznie :naughty: ja tak mam :cry2:

 

Dokładnie, mam nieestetyczną dziurę, która nawet nie wygląda jak "pojemnik", w którym można coś położyć - świeci śrubami i jakimiś zaczepami.

Będę musiał poszukać takiego oryginalnego podłokietnika jak na zdjęciach powyżej:)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO mówisz :) podłokietnik byłby fajny:) albo jakiś mały schowek...bo ten archaizm na kasety tylko zajmuje miejsce ;]

 

a może ktoś ma z forumowiczów w e36 coś w miejscu tej skrzyneczki??

 

ja taki pojemnik miałem wyjołem do góry i mam tam normalne wgłebienie taki schowek otwarty od góry jak w kazdej innej e36 ?

nie rozumiem co tam masz nieestetycznego ?

 

 

moze jak podnisie to poprostu ma dziure z miejscami dwoma na jakies srubki..nie wyglada to zbyt estetycznie :naughty: ja tak mam :cry2:

 

Dokładnie, mam nieestetyczną dziurę, która nawet nie wygląda jak "pojemnik", w którym można coś położyć - świeci śrubami i jakimiś zaczepami.

Będę musiał poszukać takiego oryginalnego podłokietnika jak na zdjęciach powyżej:)

Dzięki

 

widziałem gdzies u jakiegos goscia ze poprostu położył on tam kawalek jakejść czarnej wykladziny czy czegoś i juz nie wygladalo tak odrazajaco. Wiadomo ze nie jak oryginal ale zawsze jakoś jest :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.