Skocz do zawartości

atrapa grill bmw e36


qdbe

Rekomendowane odpowiedzi

witam,kupilem na allegro trape gril nerki bmw e36 do wersji z roku 93 czyli z ta cienka nerka,mam pytanie czy do sedana i coupe sa te same nerki oraz czy ktos juz mial problemy tak jak ja z dopasowanie nerki do auta a dokladniej do tej ramy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie możesz włożyć nerek "na swoje miejsce"? dobrze rozumiem? Który masz rok auta?

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerki ciężko jest tak po prostu włożyć do ramy. Jeżeli kupiłeś nieoryginalne nerki to są one przeważnie wykonane z mało elastycznego plastiku i mogą wymagać podważenia zatrzasków śrubowkrętem. Zdemontuj plastikową osłonę z nad atrapy żeby się do nich dostać. Jeżeli to nic nie da to niestety żeby dobrze zamontować nerki będziesz musiał zdemontować ramę. Naljepiej zrób to od razu zanim poniszczysz lakier lub połamiesz nerki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o podróbach sie nie wypowiadam

 

To ja się wypowiem, podróbek kupować niema sensu, chwila moment odpada lub ciemnieje "chrom" i wchodzą aż za lekko, w koło nich jest zbyt dużo luzu, a lekkie dotknięcie z zewnątrz powoduje że wpadają do środka także odradzam tanie nerki z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Troche odgrzeje kotleta:

Jadac z predkoscia ~180 km/h :nienie: nagle cos przelecialo nad autem. Mysle sobie jakis papier albo ptak bo juz ciemno bylo troche. Zajezdzam na miejsce a tu brak prawej nerki od pasazera. Mam nadzieje ze nikomu krzywdy nie zrobilem i ktos w szybe nie dostał.

Chcialbym abyscie mi polecili jakis link do oryginalu nerek z przed liftu. Sprzedawcy chwala swoje, ale oryginal w przystepnej cenie ciezko znalezc. Widzialem juz te "super chromowane lusterka m3" co "chrom" zszedl bo 2 miesiacach. Juz wolałbym uzywke, albo komplet nowek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż kolego rozumiem twój problem. Najlepiej jest poszukać gdzieś blisko w okolicy jakiegoś rozbitka i osobiście podjechać i zobaczyć. Ja również staram się nie kupować nic przez allegro z używanych części gdyż ludzie (nie wszyscy offcoze) są tak bez czelni ze szkoda gadać wogle. Sprawdziłem na szybko , nowa w ASO kosztuje plus minus 140zł , z tym że pewnie musiał byś kupić prawa i lewa bo będą się odcieniem różnić. Nawet kupując ori używkę , musisz raczej kupić oby dwie.

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.