Skocz do zawartości

KIT TURBO CO ONIM MYŚLICIE ?????


DUCH192

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten zestaw wygląda na typowy made in china. nie wiem , może się nie znam....

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=53300

 

Tutaj masz ciekawy polski projekt uturbiania. Zawsze można podpytać właściciela co i jak .

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% produktów na swiecie jest robionych w Chinach... z tego co wiem to w USA sporo ludzi jezdzi na tych tanich kitach.trzeba poczytac amerykanskie fora to sie czegos moze dowiesz albo kupic i sprawdzic na własnej skórze :norty: w tym zestawie jest nawet chłodnica oleju,wentylator...
///M40pwr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanko czy mozna wstawiać turbine z diesla ok 0.5 bara max tak aby nie kombinowac ze zmniejszeniem kompresji???
z tego co wiem to seryjne silniki 2,5 wytrzymują do 0,6 bara bez rozprężania i daje to około 60 km ale turbo z diesla nie dmuchnie ci tyle . a morze ktoś się spotkał z gotowym kompresorem do e36 2,5 ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A moje pytanko czy mozna wstawiać turbine z diesla ok 0.5 bara max tak aby nie kombinowac ze zmniejszeniem kompresji???
z tego co wiem to seryjne silniki 2,5 wytrzymują do 0,6 bara bez rozprężania i daje to około 60 km ale turbo z diesla nie dmuchnie ci tyle . a morze ktoś się spotkał z gotowym kompresorem do e36 2,5 ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

kolego wypisujesz tutaj "morze" glupot... :duh:

rozpreza to sie gaz w zapalniczce.ja sie spotkalem z kompresorem ale tylko czesc, czesc i woecej juz nie gadalismy :D

GSI KOCHALEM

BMW POKOCHAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.