Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam kogoś kto z Warszawy kto mi przetestuje auto INPĄ. oczywiście odpłatnie.

Samochód to E46

proszę kontakt na email marcin.kuziak@gmail.com

 

Ja też z Warszawy i chętnie skontaktuję się z kimś kto sprawdzi mi autko, aktywuje światła dzienne i co tam jeszcze można ;)

Proszę o kontakt PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Białogardu mam 100 km ze Słupska także już lepiej :) będę próbował sam, ale chce ogólnie przejrzeć błędy, dowiedzieć się co jest zepsute w webasto, sprawdzić wszystkie ciśnienia i doładowania no i zakodować pare spraw w NCS :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję kogoś ogarniętego z DIS/INPA/NCS z Częstochowy / Częstochowa lub okolic (do 50 km). Podstawowa diagnostyka. Sprawdzenie występowania błędów, pomiar wszystkich parametrów + jeśli będzie ktoś ogarniał to zaprogramowanie kilku drobnych rzeczy. Priorytet to diagnostyka :) Oczywiście nie będzie to pomoc darmowa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam INPE jak chcesz, NCS też coś tam zakodować można jeśli jest instrukcja na necie. Jak masz garaż albo jakiś dostęp do kontaktu to moge pomóc bo mój laptop potrzebuje prądu bo bateria kaput.

Pod warunkiem że moge ci takiej pomocy udzielić darmowo :) bo żadnych profitów z tego nie zamierzam czerpać :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem wyglądający w następujący sposób:

 

Gdy na siedzeniu pasażera usiądzie jakaś osoba i zapnie pas, na komputerze pokładowym występuje błąd:

http://img836.imageshack.us/img836/4985/201302231121352.jpg

 

Teraz pytanko moje brzmi, czy jest ktoś w stanie zdiagnozować przyczynę występowania owego błędu?

 

Mieszkam we Wrocławiu, więc poszukuję najlepiej osoby właśnie z Wro.

 

Mój samochód to bmw e90 320d rok 2007.

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mata w fotelu pasażera :)

 

No właśnie wiem że to może być wina uszkodzonej maty, tylko nie wydaje mi się żeby to było to, ponieważ bardzo rzadko przewożę osoby na miejscu pasażera.

Możliwe że przyczyna tkwi w innym miejscu (np. kable, czy jakiś błąd sterownika) więc mam nadzieję, że diagnostyka wykaże inną usterkę. Bo z tego co słyszałem to wymiana tej wagi jest dość kosztowna. A jeśli chodzi o jakieś emulatory to nie bardzo mi to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale objawy są typowo od maty, reaguje fotel na nacisk, mata jest uszkodzona i bład. To samo jest w e46. Psuje sie prawie każdemu. Emulator nie jest zły bo powoduje że siedzenie jest cały czas zajęte, wiec jak przywalisz dzwona to ci się z prawej strony otworzą poduszki nawet jak nikogo nie bedzie. Jak już walisz dzwona to bez różnicy według mnie ile poduszek się otworzy.

Mate można wyjąc i probówać ją regenerować żelazkiem ale na jak długo to starczy to loteria.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nic innego mi nie pozostaje jak przeprasować tą matę. Przydał by się tylko jeszcze jakiś poradnik jak wyjąć matę z pod poszycia fotela. Bo na własną rękę to było by ciężko, zwłaszcza że są to fotele kubełkowe wraz z regulowaną podpórką pod uda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy znalazł by się jakich chętny co mógł by mnie podłączyć i odczytać wartości z przepływomierza? Silnik m42. Wydaje mi się, że zaczynam mieć z nim jakieś problemy.

 

Lokalizacja woj. Opolskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam. PILNIEE!!! Poszukuje kogos z miejscowosci badz okolic ""GOŁAŃCZ 62-130"" (wielkopolskie)(okolice Piły, Bydgoszczy) w celu sprawdzenia samochodu przed zakupem. potrzebuje pomocy jesli jest tutaj ktos z tych okolic napisz na priv ! bede baardzo wdzieczny jest to dla mnie bardzo wazneee.. dziekuje z gory i pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.