Skocz do zawartości

seryjny immobiliser


danielox

Rekomendowane odpowiedzi

po stacyjce jak nasz naokolo stacyjki taki piercien ,stacyjka tak jakby zapadnieta w obudowie z wlozonym kluczykiem wygloda tak --) to jest imobilajzer a jak stacyja jest wypukla czyli z kluczykiem wygloda

tak --( to nie ma - nie wiem jak to lepiej objasnic , najlatwiej to rozbiez kluczyk jak jest w srodku chip to masz immobilajzer fabryczny a jak nie ma i jest tylko dioda i bateria to znaczy ze nie ma

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. A moze ktos wie jak obejsc immobiliser? Zostalem zmuszony do wymiany stacyjki i niestety dopiero przy montazu nowej zauwazylem ze mam immobiliser.

 

Czy zadziala patent jak wyjme pierscien ze starej stacyjki wloze w niego stary klucz i zakleje np. tasma na stale?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A to dziwne, bo ja odpalam swoja bemke ze zwyklego kluczyka, bez pilota, ale mam oddzielnie zalozony alarm, z ktorego otwieram centralny zamek. Dodam ze auto jest z 1996 roku, czyli immobilaiser powinien byc. Mam tylko taka mala diodke obok radia, ktora sobie miga od czasu do czasu.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam. A moze ktos wie jak obejsc immobiliser? Zostalem zmuszony do wymiany stacyjki i niestety dopiero przy montazu nowej zauwazylem ze mam immobiliser.

 

Czy zadziala patent jak wyjme pierscien ze starej stacyjki wloze w niego stary klucz i zakleje np. tasma na stale?

 

Pozdrawiam.

Lego

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 11:42 pm Temat postu:

wymieniasz stacyjke a do nowego kluczyka przekładasz "kosc'' immobilisera ze starego kluczyka i nie musisz nic lepic tasma :)

jak ja kocham m-powery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.