Skocz do zawartości

Instalacja DIS na Vmware


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Nie przechodzę API testu, nie sprawdzałem, czy łączy się z autem, ale mam błąd 0009 timeout - co to może być?

Przy okazji po zmianie protokołu na fistera nie pali się ta 'skala sygnału' na górze. Tak powinno być?

Wszystko instalowane, jak na filmach nerwusa. Pomożecie? :)

 

Po zmianie na fister robisz vm off a to gasi ta 'skala sygnału' na górze. Podlacz sie pod auta wtedy cos bedziesz wiedzial wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może ktoś mi pomoże w tej kwestii, wszystkie te bajery działają mi bezproblemowo na XP ( zaoszczędziłem już kupę ksay :)) , ale zainstalowałem na kompie stacjonarnym Windows 7 no i są takie błędy

Przy uruchamianiu INPY ( uruchomiłem w trybie zgodności z XP SP2 ) wywala DirectNT.sys kann nicht geoffnet werden. Sterownik ADS dodany, restart zrobiony, zmienne środowiskowe wpisane.

 

Kombinuje mocno bo chciałbym przejść na 7 na laptopie. Jestem pod wrażeniem nowego systemu. Wiem że kilu osobom udał się uruchomić Inpe na Vista, może wy koledzy coś podpowiecie

 

Błąd starownik już nie występuje, wystarczyło przeinstalować, Inpe odpaliłem instalując na OBD, jak instaluje na ADS to błąd hmm, walka dalej

 

Co do emulatora glowicy to wyglada na jakies porblemu z prawami uzytkownika. Sprobuj odpalic ten soft z prawami administratora.

 

Masz fizyczny port com w lapie czy karte pcmcia? Moze stery sa nie odpowiednie dla Vista i dla tego je wylacza.

 

Dobra, zrobiłem inaczej, wszystkie softy na XP, a na dysku D doinstalowałem 7 i niech tak zostanie, teraz nie mam czasu na to, jak go znajdę to spróbuję z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem nowy, wiec prosze o wyrozumiałość. Instaluję DISa v44 zgodnie filmami kolegi Nerwusa. Instalator dochodzi do momentu, w którym trzeba czekać 12 min, a potem wywala hasło : Installation aborted !!! Check CD and DVD drive !!! :(

Instaluje z Daemon Toolsa obraz sciagniety ze strony. Partycja jest NTFS (probowalem na roznych dyskach).

Macie pomysl co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare linkow dla tych ktorzy lubia sie pobawic. VMware.Workstation.v7.0.0.203739. Obsluguje vista, win 7

Wersja sprawdzona i dzialajaca. Na procku Intela P8400 z virtualizacja dziala szybciej niz natywnie na IBM T40 :twisted:

 

Jednym z powodów dla których męczę się jeszczę z XP jest własnie soft do obsługi gangsty.

Rozumiem, że na W7 tworzysz wirtualnie XP i dopiero na nim instalujesz INPA i tworzysz maszynę dla DIS'a?

Dzięki.

Pozdrawiam

Diamantschwarzmetalic E-34 und Black Sapphire Metallic E-39 Touring und Schwarz 2 Metalic E-38

Biżuteria Modułowa

http://sklep.susanadesign.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Co może być nie tak skoro nie przechodzi Apitest??

 

Interfejs OBD

 

Ustawienia sieci w vmware albo ustawienie ip i portu w ediabas.ini dla [remote]. Wylacz firewall itd.

 

Pare linkow dla tych ktorzy lubia sie pobawic. VMware.Workstation.v7.0.0.203739. Obsluguje vista, win 7

Wersja sprawdzona i dzialajaca. Na procku Intela P8400 z virtualizacja dziala szybciej niz natywnie na IBM T40 :twisted:

 

Jednym z powodów dla których męczę się jeszczę z XP jest własnie soft do obsługi gangsty.

Rozumiem, że na W7 tworzysz wirtualnie XP i dopiero na nim instalujesz INPA i tworzysz maszynę dla DIS'a?

Dzięki.

 

Nie mam Win 7 na wlasne potrzeby. Uzywam XP i VMware 7.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Po zamknięciu dis jak w instrukcji wg filmu nr. "101. Zamykanie disa" nie mogę go uruchomić :(

http://img121.imageshack.us/img121/5206/11990680.jpg

 

co wpisać w login a później w password??

 

 

Przeszedles do konsoli unixowej :wink: Sprobuj wcisnac ALT + F8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziekuje bardzo za opis.

mam maly problem przy instalacji EasyDIS-base-44-v1.0.nrg.

zaczyna instalowac i po paru minutach pojawia sie ten obraz:

 

http://img163.imageshack.us/img163/7064/disv44y.jpg

 

po godzinie bez zmiany:(

czy we moze ktos co jest nie tak?

dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chwilę przed pojawieniem się tego obrazu naciskaj Esc a pojawi Ci się okienko z wyborem CD-ROM, musisz wyczuć moment kiedy go już nie naciskać gdyż po pojawieniu się okienka z wyborem CD-ROM - Esc znowu je zamniesz :(

też miałem ten problem i dałem rady :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chwilę przed pojawieniem się tego obrazu naciskaj Esc a pojawi Ci się okienko z wyborem CD-ROM, musisz wyczuć moment kiedy go już nie naciskać gdyż po pojawieniu się okienka z wyborem CD-ROM - Esc znowu je zamniesz :(

też miałem ten problem i dałem rady :D pozdro

dziekuje za odpowiedzi.

niestety nic mi nie pomogly.

uzstawione mam chyba wszystko dobrze a ESC przy startowaniu nie chodzi:(

http://img80.imageshack.us/img80/6527/13725163.jpg

zrobilem tez pare zdiec jak to u mnie wyglada. po 4 zdieciu pojawia sie wlasnie czarna strona z kreska:( (ESC tu tez nie chodzi)

http://img81.imageshack.us/img81/2311/97305580.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Czy to IP ma wpływ na nieprzechodzenie API testu, a w efekcie niełączenie z autem? Wg filmu powinno zamiast 58 być 168. Jeśli tak to jak to zmienić?

http://img265.imageshack.us/img265/5470/vmwarel.jpg

 

 

Ten zaznaczony przez Ciebie nie jest uzywany. Usun go z listy dostepnych interfejsow sieciowych tak jak masz w filmikach.h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
tez tak wlasnie prubowalem i nic:(

myslalem ze moze moj ESC nie chodzi w "laptoku" i zrobilem wszystko dokladnie tak samo w stacionarnym komputerze...i...

dokladnie to samo:(

cos mam albo nie tak z ustawieniami albo uszkodzna jest v44

 

Czy wogole wybierasz bootowanie z CD? Masz ustawienia virtualnej maszyny zgodne z filmikami (rozmiar dysku)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerwus, usunąłem go wszędzie, ale w tym oknie cały czas się pokazuje.

W takim razie, co może być przyczyną, że się nie łączy z autem, nie przechodzi API testu? Wszystkie ip poustawiane, jak w filmach. Jeśli chcę sprawdzić ping, to jakie IP mam go wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak wlasnie prubowalem i nic:(

myslalem ze moze moj ESC nie chodzi w "laptoku" i zrobilem wszystko dokladnie tak samo w stacionarnym komputerze...i...

dokladnie to samo:(

cos mam albo nie tak z ustawieniami albo uszkodzna jest v44

 

tak mam ustawione. (w daemon g:.. easyDIS-base...nrg i w virtual maschine settings: cd-rom(ide1:0) use physical drive -> G)

czy moze byc gdzies zablokowane ESC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Udało sie przejsc dalej - zainstalowalem DISa. Wszystko otwieralem jako administrator i poszlo. Teraz mecze sie z APi testem. Mam to co Wy - NET0009 - timeout. Firewall wylaczony, wszystko ustawione jak na filmach. Ktos pisal, ze tez mial takie problemy na Viscie... Pomocy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.