Skocz do zawartości

Ile jest warte E34 525i, 95rok, full opcja?


damianlg

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy mozecie podac mi przykladowe ceny, takie raczej nizsze niz wyzszy tego modelu, bo chcialbym sie dowiedziec na ile by mi sie oplacalo przywiez,

 

BMW E34 rok 95grudzien, full full opcja, dwa szyberdachy, skora, deska w kolorze skory taka bezowa, 525i, kombi, piekne alumy,

nie wiem co jeszcze by trzeba dodac, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ... "full full opcja" ;) :mrgreen:

 

(znacie mnie - nie przepuszczam takich tekstów :mrgreen: )

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dla mnie to za duzy silnik, ale chetnie bym komus dal namiar, w belgi czlowiek by czekal, po polsku mowi, autokar tez mam zaznajomiony co za niecale 200zl przewozi o ile by ktos chcial autokarem, tranzity kosztuja 210 euro jak kiedys bralem i sa robione w pol dnia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebast - a zdziwisz się kiedyś jak się natniesz na takiego co naprawdę będzie miał full :wink:

Nie natnę się ... bo :

- wiele opcji się wyklucza

- takich nawiedzonych ludzi nie ma :mrgreen: (aby był full)

- jak narazie to nie widziałem żadnego aby był w miarę blisko full-a ...

A wystarczy napisać "bardzo bogate wyposażenie" i już mnie w ogóle nie drażni (nawet od razu czuję sympatię :mrgreen: )

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie natnę się ... bo :

- wiele opcji się wyklucza

 

No i sie naciołeś... ale na full podstawę hehhehhe

 

bo moja beemka jest w wersji podstawowej co jednocześnie wyklucza opcję full, bo przeciez nie mogę mieć korbek do podnoszenia szyb kiedy mam silniczki :nana:

 

A tak na poważnie to mogłem sie założyć o beczkę piwa że to napiszesz (poprostu wiedziałem) 8)

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlij mi skan Swojego briefu (ostatniej strony), to Ci udowodnie, że nie masz full podstawy 8) :mrgreen:

Nooo, może przesadzam, super standard, może by się znalazł, ale tylko raczej w nieco starszych modelach i nie "7", czyli w Twoim przypadku może miałbyś rację ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlij mi skan Swojego briefu (ostatniej strony), to Ci udowodnie, że nie masz full podstawy 8) :mrgreen:

 

Z tą full podstawą to żartowałem, poprostu czytając Twoje posty juz na tyle Cię znam że potrafię w 99% przewidziec Twoją reakcję, to była manipulacja, podpuściłem Cię :twisted2: :wink:.

 

co do mojego wypsażenia to choćby mam szyberdach, filtr przciwpyłkowy, oddzielną regulację temperatury do górnych nawiewów i pewnie trochę by tego jeszcze było, a no i niedawno dorobiłem sobie elek. szyby więc teraz mam wersję INDYWIDUAL :mrgreen:

A tak jak jesteśmy juz przy temacie wyposażenia to czy tylna roleta, tylne zagłówki i ABS w e34 w 1991/92r były standardem :?:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj za bradzo nie "jarzę" z Tymi żartami :mrgreen:

Tak z głowy : rolety napewno nie było w standarcie, tylne zagłówki nie jestem pewien ..., ABS był standardem, ale nie w 520 i 524td w tych była opcją.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj za bradzo nie "jarzę" z Tymi żartami :mrgreen:

 

Bo ta moja "full podstawa" jest taka sama jak u niktórych "full opcja", swoją drogą to tak sie zastanawiam czy dużo jest beemek z naprawde podstawowym wyposażeniem.

 

Z tymi zagłówkami to pytam z ciekawości bo widziałem e34 bez zagłówków z tyłu, ale to były starsze roczniki

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E39/38 jeszcze nie widziałem z full standardem ;) (jest przynajmniej parę elementów ponad standard), ale domyślam się, ze w pozostałych modelach jest podobnie - przynajmniej np. alufelgi, "lepsze" radio itp.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejżewam że sam lakier mettalic nie był standardem

 

Wracając do tematu to takie kombi z końca 95 to jak dla mnie jest warte gdzieś 19-23tyś w polsce, ale jeśli przeznaczał bym taką sumę na e34 to wolał bym się wstrzymac parę miesięcy i za 26 tyś kupić e39 mniej wypasioną

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jak jesteśmy juz przy temacie wyposażenia to czy tylna roleta, tylne zagłówki i ABS w e34 w 1991/92r były standardem :?:

 

Ja mam E34 z 05.92 i mam tylna rolete elektryczna (boczne tez mam ale juz "manual" :roll2: ) i ABS. Natomiast nie ma sladu po zaglowkach z tylu :( Za to mam rozkladana tylna kanape (dzielona) co tez nie we wszystkich E34 bylo w standarzie :D Tak sadze bo widzialem kilka bez rozkladanej tylnej kanapy. Przypuszczam, ze ABS to byl standard natomiast kwestia zaglowkow i rolety to juz chyba opcja.

BMW - Bedziesz Mial Wrazenia

Pozdrawiam

Reaven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wtrące 3 słowa: byłem szczęśliwyn posiadaczem podstawowej wersji 325i touring. Miała servo, alu, abs,check, składaną kanapę....ogrzewną tynlą szybę :) Wg moich dociekań tyle własnie było w std w e30 325 w 91 roku.

loco


'08 530iA touring xdrive; '05 118iA; '04 F650GS Dakar

['05 325i touring; '91 325i touring; '90 318iA; '01 320td; '01 530iA touring; '00 525i; '97 523i; '95 525i touring; '90 318is; '85 320i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 91 ABS byl standardem we wszystkich BMW

 

a nie prawda bo w e36 ze słabszymi silnikami nei był standardem, na forum jest kilka osób co nie mają ABS w e36 fabrycznie, bodajże e34 z silnikiem 2.0 też ABS miało tylko w obcji, też na forum jest kilku kolegów którzy ABS'u nie mają w e34 M50b20

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejżewam że sam lakier mettalic nie był standardem

 

Wracając do tematu to takie kombi z końca 95 to jak dla mnie jest warte gdzieś 19-23tyś w polsce, ale jeśli przeznaczał bym taką sumę na e34 to wolał bym się wstrzymac parę miesięcy i za 26 tyś kupić e39 mniej wypasioną

 

nie wiem czy za 26 kupi jakieś e39 godne uwagi,jak ostatnio rozgladałem sie za taką to nie było-moze dlatego ze szukałem diesla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.