Skocz do zawartości

niestety ostała sie tylko jedna 750i :(


robertzpoznania

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak,dla ciekowosci,zabawy,jaj (wybór należy do Was) - wystawiłem autko na allegro i.. po 5 dniach przyjechał klient,oglądał 10 minut i autko pojechało z nowym wlascicielem w siną dal :).A ponieważaj nie lubie próżni więc zanabyłem dupowóz w202 200d.Druga 750-tka zostaje,ma u mnie dożywocie :).Wiec jestem już tylko w 50% pełnoprawnym członkiem forum :).A ha i dla tych wszystkich co mówia ze 750 - tki nie idą , juz dzwonilo kolejnych kilku i sie zesmucili ze juz poszła.

 

pozdrawiam

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...serce boli ale jest jeszcze jedna 750...ale W202?Szczerze nie podobaja mi sie te mercedesy,dlaczego nie W210...to juz nie jest dupowoz,komfort jest na prawde wysoki.Ja swojej 740 tez n ie sprzedaje chociaz nie moge jej juz uzywac w Norwegii i dlatego kupilem W124 300 benzyna kombi i jestem zadowolony.Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...serce boli ale jest jeszcze jedna 750...ale W202?Szczerze nie podobaja mi sie te mercedesy,dlaczego nie W210...to juz nie jest dupowoz,komfort jest na prawde wysoki.Ja swojej 740 tez n ie sprzedaje chociaz nie moge jej juz uzywac w Norwegii i dlatego kupilem W124 300 benzyna kombi i jestem zadowolony.Pozdrawiam serdecznie.

 

mial byc w140 (ogladałem ale same szroty) , w124 - mega szroty , okular mi sie nie podoba no i trafila sie ładna c-klasa, to została :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Ja też myślałem, o sprzedaży swojej Buni. Ale jak sobie przemyślałem za ile mogę ją sprzedać + co mogę za to kupić niewiele dokładając to... :roll:

 

We wtorek zaczynam operacja serduszko, a później mam nadzieje, ze wszystko pójdzie z górki :)

 

pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W202 nie jest taki zły :) Miałem przez dwa lata C280 (przedtem 3 BMW) i mam bardzo dobre wspomnienia. Szybki, cichy, komfortowy, zawieszenie znakomicie znosi polskie drogi. Zdecydowanie wygodniejszy od innych w tej klasie. W E39 robię aktualnie po 15tys. km cały przód, a w C klasie przez 50tys. km wymieniłem tylko środkowy drążek kierowniczy.
Artekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Polsce trafic zadbane W124 graniczy z cudem.Ja swojego kombiaka kupilem tutaj w Norwegii i znalazlem sztuke z oryginalnym przebiegiem 177 tys i praktycznie wymienilem tylko kilka jeszcze oryginalnych czesci w zawieszce...gumy stabilizatora i jakies drobiazgi z tylu,dodam,ze jak trafila tu z niemiec to po tutejszych drogach autko zrobilo ponad 80tys km a norweskie drogi nie wygladaja jak niemieckie...niestety.Generalnie musze powiedziec,ze Mercedesy maja solidne zawieszenia.Moze faktycznie co do C klasy nie mam racji ale po przesiadnieciu sie z 7mki to pewnie kosmiczna roznica...ciasno co?Ale najwazniejsze,zeby dobrze sluzyla no i silnik 2.0 D oszczedny.Niech sie sprawuje...tego zycze a 750 sluzy pewnie teraz do zapierania tchu ludziom na ulicach hehe.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozdrabniajmy sie - podaj od razu 7 ostatnich cyfr VINu i już będziemy wiedzieć co to za sztuka :mrgreen:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

z autopsji wiem, że łatwiej sprzedać w kraju bunie 7er niż 5 a już napewno szybciej niż A6.

 

Mam 730d wystawiłem na otomoto - zamiar sprzedać e38 i A6 2,5 tdi i kupic 7er w nowej budzie - 730 wystawiłem za 46.000 do negocjacji (pełna dokumentacja serwisowa, zadbana, oczko w głowie). Oglądalność przeszła moje najszczersze oczekiwania, po 4 dniach miałem ponad 4 tyś wizyt :D W końcu wycofałem się z pomysłu zakupu nowej 7er . Ale do rzeczy zadzwonił do mnie Pan, któremu powiedziałem, że już nie sprzedaję a ten do mnie - daję 47000 ! Szczena opadła. Oczywiście bunia nadal w rodzinie bo nie sprzedaję. Telefonów cała masa pomimo tego, że wystawiłem ją najdrożej w tym modelu iroczniku E38 / 2001 / 235 tyś km

W sprawie mojej A6 nik nie zadzwonił ... A też wypieszczona...

 

Wcześniej miałem E39 525tds - kupiłem za 30 tys sprzedałem za 32000 po pół roku. Mało tego kupiec znalazł się w ciągu 1 tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wiem,ze gdybym zdecydowal sie sprzedac swoja(jednak raczej sie nie zdecyduje)to sprzedalaby sie natychmiast.Jezdzilem nia przez 4 lata i praktycznie nic nie musialem wkladac ale gdy przeprowadzilem sie do Norwegii auto zaczelo naprawde duzo jezdzic wtedy sypnelo sie pare rzeczy a tutaj wszystko musialem kupowac w serwisie i wydalem duzo kasy...nawet kupilem nowke wal napedowy bo padl krzyzak a tutaj niestety nikt krzyzaczka nie wymieni,nowe filtry paliwa i kupe innych rzeczy jak np nowe weze te przy zbiorniczku wyrownawczym,wszystkie nowe uszczelki w uklad wydechowy...moja 740stka teraz naprawde warta jest pare groszy i mysle,ze sprzedalbym ja za cene jaka jest warta i nawet zona suszyla mi glowe...sprzedaj po co nam 3 samochody...ale postawilem sie haha...i powiedzialem,ze zostaje w rodzinie i basta.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 730d wystawiłem na otomoto - zamiar sprzedać e38 i A6 2,5 tdi i kupic 7er w nowej budzie - 730 wystawiłem za 46.000 do negocjacji (pełna dokumentacja serwisowa, zadbana, oczko w głowie). Oglądalność przeszła moje najszczersze oczekiwania, po 4 dniach miałem ponad 4 tyś wizyt :D W końcu wycofałem się z pomysłu zakupu nowej 7er . Ale do rzeczy zadzwonił do mnie Pan, któremu powiedziałem, że już nie sprzedaję a ten do mnie - daję 47000 !

 

Przepraszam Ciebie ale nie bądżmy fantastami,47 k? za e38 :) , cena nierealna do osiągnięcia , cena żeby auto poszło to za auto sprzed liftu w super stanie to max 25-27 (ale auto musi byc naprawde super mega igła)po licie trzeba 10 k dołożyc.Jezeli miałbym e38 po lifcie i ktos dawał 47 to jeszcze bym mu auto na dowidzenia umył i w ręke pocałował :).To ze ktos wystawia cene za e38 powyzej 40-45 nie oznacza ze auto sprzeda,a na 99% auta nie sprzeda.Tez oglądałem w140 za cena > 40 i wiez mi ze oferty sprzed roku sa jezzcze na allegro.Auto tyle jest warte ile płaci za nie rynek i w moim przekananiu i rozeznaniu rynku > 35 za auto po lifcie nie dostaniesz nawet gdyby mialo wodotrysk w środku.Co ciekawe sporym zainteresowaniem cieszą sie w e38 silniki 5.4 v12.

Pozdrawiam

p.s.

i Panowie realnie z tymi cenami , no chyba ze wystawiasz auto tylko poto zeby sie pokazac zdjecia znajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega od , którego kupiłem swoją 7er śmiga teraz salonową 745 z zeszłego roku. Jest fascynatem tej marki tak samo jak ja i mówi, że do tej beemki wsiadał zawsze jakby to była jego pierwsza jazda. Do nowej rozmowa z dzisiaj - jak normalne auto. Faktycznie coś jest w tych starszych buniach, że ciężkim sercem się ich pozbywa. Niby moja to już wiekowa (2001) ale jak pomykam po Jelonce to zawsze znajdzie się ktoś kto zwróci uwagę ale nie dlatego, że jest stara tylko dlatego, że jest piekna i ma charakter i duszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Ciebie ale nie bądżmy fantastami,47 k? za e38 :) , cena nierealna do osiągnięcia , cena żeby auto poszło to za auto sprzed liftu w super stanie to max 25-27 (ale auto musi byc naprawde super mega igła)po licie trzeba 10 k dołożyc.Jezeli miałbym e38 po lifcie i ktos dawał 47 to jeszcze bym mu auto na dowidzenia umył i w ręke pocałował :).To ze ktos wystawia cene za e38 powyzej 40-45 nie oznacza ze auto sprzeda,a na 99% auta nie sprzeda.Tez oglądałem w140 za cena > 40 i wiez mi ze oferty sprzed roku sa jezzcze na allegro.Auto tyle jest warte ile płaci za nie rynek i w moim przekananiu i rozeznaniu rynku > 35 za auto po lifcie nie dostaniesz nawet gdyby mialo wodotrysk w środku.Co ciekawe sporym zainteresowaniem cieszą sie w e38 silniki 5.4 v12.

Pozdrawiam

p.s.

i Panowie realnie z tymi cenami , no chyba ze wystawiasz auto tylko poto zeby sie pokazac zdjecia znajomym.

 

Nie wiem jak się to stało ale dopiero teraz zobaczyłem Twojego posta.

 

Robercie nie mam 17 lat by "chwalić" się co by nie było starym autem. Auto wystawiłem bo chciałem kupić nowszą - w roczniku 2002 - 2003. Jednak postanowiłem, że zostanę przy tym aucie z różnych powodów. Powiem, ci więcej pierwszy telefon zadzwonił do mnie już po tygodniu i Pan (starszy), którego ubiegłem kupjąc moją bunię dawał 46k - pod warunkiem, że sprzeda swoją 7 (wcześniejszą wersję). Niestety do transakcji nie doszło kontakt z tym miłym starszym Panem mam nadal i nie udało mu się sprzedać swojego auta. Może to jakieś moje szczęście do takich spraw. Zresztą można by było się rozpisywać na ten temat w nieskończoność bo każdy chwali swoje, ale faktem jest i zapewne sam przyznasz, że niestety nie wszystkie auta są używane w ten sam sposób co stanowi o ich utrzymaniu. Sam zanim kupiłem ten ezemplarz oglądnąłęm chyba z 4 może 5 innych 7er w kraju i dopiero ta mnie ujęła a przecież jeżeli chodzi o wyposażenie to pewnie tamte nie odbiegają od tej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.