Skocz do zawartości

po lifcie,sedan woda w bagazniku przy kole zapasowym !!!


balinn55

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Panowie POMOCY!!! Ten sam problem- bagaznik mi tonie!!! :cry: ...dosłownie, MASKRA! Ktoredy jeszcze moze sie lać???

Doradzcie cos bo mi auto zimy nie wytrzyma... Z podziekowaniem! E36 '97 sedan

 

Przepraszam z pospiechu napisałem nie w tym dziale. Prosze admina o usuniecie juz pisze temat we własciwym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam też wodę w bagażniku, tylko że troszeczkę i wydaje mi się że u mnie to problem pocenia się butli z gazem bo jest czasami mocno wilgotna, butla jest w miejscu koła zapasowego, tylko mam nadzieje że nie cieknie gdzieś na uszczelce. Kiedyś miałem mazde i też miałem wodę w bagażniku i co okazało sie że pomogło zasilikonowanie uszczekek przy szybie gdzieś tam ciekło na uszczelce i ściekało po uszczelce do środka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam.

Postanowiłem odświeżyć temat zamiast tworzyć nowy. Co prawda posiadam wersje przed liftem ale borykam się z podobnym problemem. Od jakiegoś czasu zauważyłem wilgoć w pobliżu akumulatora. Po wyjęciu koła zapasowego spotkała mnie taka niespodzianka:

 

http://img816.imageshack.us/img816/7730/dsc00125p.th.jpg

 

Znalazłem też skroploną wilgoć na blasze nad akumulatorem, co prawda może to być parująca ta woda co była pod kołem zapasowym.

Mam jeszcze pytanie otóż znalazłem taki wężyk skierowany wprost pod koło zapasowe i ewidentnie widać, że nim woda płynie tam. Co to do choroby za wężyk i gdzie on powinien się prawidłowo znajdować:

 

http://img828.imageshack.us/img828/1760/dsc00127bl.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie widzę trochę tego jak do wężyka podłączony akumulator ? Co prawda nie widziałem 2 takiego wężyka co by był od akumulatora do zderzaka przy wymianie akumulatora. Ewidentnie widać, że leci nim woda bo są zacieki. Czy ktoś ma fotkę podglądową jak to powinno wyglądać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam ten sam problem dziś znalazłem ten wężyk chyba trzeba go zatkać jakąś śrubka. Woda pojawiała się na półce nad akumulatorem myślałem że to lampy (podkleiłem silikonem).

Mam też wątpliwości co to tego" jak by " nawiewu z plastiku przy akumulatorze brakuje w tym uszczelki i trochę z tego cieknie, co to tak naprawdę jest i jak to wyciągnąć by zabezpieczyć przed przedostawaniem się wilgoci właśnie tą drogą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.