Skocz do zawartości

Co ile wymieniacie klocki?


Nest

Rekomendowane odpowiedzi

To jak szybko zużyją się klocki zależy od wielu czynników:

1. Jakości wykonania

2. Składu mieszanki (twarde, miękkie)

3. Stylu jazdy

4. Oraz ogólnego stanu zacisków (chodzi o to czy się np nie zapiekają)

Jedni na komplecie zrobią 60tys i więcej a innym się sypną po 15tys km albo i szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie NEST dziwne pytanie zadales........ :| Niewielu notuje stan licznika od wymiany doi wymiany, po to sa CZUJNIKI, Jak wiesz jedne pyla wiecej inne mniej, jedne piszcza inne sa ciche tak samo jedne wycieraja sie intensywniej inne nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kylo WR mój przypadek to :arrow: styl jazdy :twisted2: he he ... nie no generalnie klocki starczają na długo w kilometrach to nie wiem ile przeciętny kowalski zrobi ja to tak co dróga wymiana oleju to i klocki :twisted2: A :!: Prokop chłopak się pyta ładnie a ty z takimi tekstami wyskakujesz ... daj spokój :naughty: aa by sprawdzić stan klocków to nie fiat z fso ze koło trzeba zdjąć by sprawdzić stan klocków a bmw w których to są czujniki stanu klocków :mrgreen: twoja też pewnie ma więc nie zdejmuj koła by sprawdzać ich stan :arrow: zaświeci ci się kontrolka czerwona taka jak już będą słabe :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kylo WR Prokop chłopak się pyta ładnie a ty z takimi tekstami wyskakujesz ... daj spokój :naughty:

Sory, może za dużo sarkazmu było. Ale co daje takie pytanie?? Okres wymiany klocków jest zleżny od tak wielu czynników (stylu jazdy, rodzaju klocków itp., itd), że nie otrzyma się sensownej i jednoznacznej odpowiedzi. To tak jak pytać co ile czasu musicie chodzić do WC, ja dopowiadam jak czuję taką potrzebę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.