Skocz do zawartości

Kto kupił BMW E90 kombi czarne Częstochowa


grzes e30

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osoby która kupiła w 2008r BMW E90 kombi w Częstochowie ul. Sabinowska

Była tym samochodem razem ze sprzedającym w salonie BMW Częstochowa aby sprawdzić czy samochód jest sprawny i bezwypadkowy.

 

SAMOCHÓD KTÓRY ZOSTAŁ SPRZEDANY JEST POWYPADKOWY, A SPRZEDAJĄCY ZAPŁACIŁ W SALONIE ABY UZNALI, ŻE JEST INACZEJ POINFORMOWALI TYLKO, ŻE SAMOCHÓD ZOSTAŁ LEKKO WALNIĘTY W BŁOTNIK.

 

Proszę o kontakt na PW.

BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierze :jawdrop: Takie świństwo w salonie odstawili ? :jawdrop:

 

Korupcja robi swoje :duh: Jeśli masz jakikolwiek dowód na to to interweniuj tam gdzie trzeba :mad2: Niech się takie gnoje nie cieszą :mad2:

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle:/

ale mojego znajomego ojciec kupil, to bylo gdzies 7 lat temu, topowa wersje wtedy 5. roczna z malym przebiegiem, 100% bezwypadkowa.

dodam ze to mialo miejsce bezposrednio z salonu bmw

jak sie pozniej okazalo przy naprawie, auto mialo wywalone wczesniej poduchy.

nie pamietam dokladnie juz szczegolow, ale zostalo to udowodnione.

ogolnie afera ponoc sporawa byla

wiec nie zawsze wszystkiego tam mozna byc pewnym:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierze :jawdrop: Takie świństwo w salonie odstawili ? :jawdrop:

 

Korupcja robi swoje :duh: Jeśli masz jakikolwiek dowód na to to interweniuj tam gdzie trzeba :mad2: Niech się takie gnoje nie cieszą :mad2:

 

To uwierz. Pisałem wcześniej o podobnym przypadku w ASO Tłokiński w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

I tu wychodzi jak to można sobie auto sprawdzać. Niektóre osoby piszą że mają książki faktury i 1000 innych papierków a jeżdżą polepionymi padlinami,

Wole sto razy swoje auto bez tych papierków i z malowanym błotnikiem lewym niż te bzdury na które ludzie patrzą i wierzą serwisom i papierkowi.

 

Ps. Pękła mi szyba z przodu ,

Jak kupiłem auto to wymieniałem pióro wycieraczki i niechcący walnęło w szybę i się mała ryska zrobiła i do dzisiaj już jest krecha na 20cm, pewnie jak wymienie szybę to później powiedzą że walony dachował i pod pociąg wpadł :duh: zastanawiam się jak to rowiązać.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Pękła mi szyba z przodu ,

Jak kupiłem auto to wymieniałem pióro wycieraczki i niechcący walnęło w szybę i się mała ryska zrobiła i do dzisiaj już jest krecha na 20cm, pewnie jak wymienie szybę to później powiedzą że walony dachował i pod pociąg wpadł :duh: zastanawiam się jak to rowiązać.

 

Chyba jedyne wyjście to zrobienie zdjecia przed wymianą i można je w czasie sprzedaży pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak wymienie szybę to później powiedzą że walony dachował i pod pociąg wpadł :duh: zastanawiam się jak to rowiązać.

Dokładnie, zrób zdjęcie tej rysy, a jeśli będzie to możliwe, to foto z wymiany szyby.

 

PS. Zawsze możesz mi sprzedać, 330xd fajne auto :wink:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Pękła mi szyba z przodu ,

Jak kupiłem auto to wymieniałem pióro wycieraczki i niechcący walnęło w szybę i się mała ryska zrobiła i do dzisiaj już jest krecha na 20cm, pewnie jak wymienie szybę to później powiedzą że walony dachował i pod pociąg wpadł :duh: zastanawiam się jak to rowiązać.

 

Hunter - zdjęcie i faktura zakupu i wymiany...No bez przesady..nasze drogi są takie jakie są i wymiana przedniej szyby co "poszła" od kamienia jest częstym zjawiskiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I tu wychodzi jak to można sobie auto sprawdzać. Niektóre osoby piszą że mają książki faktury i 1000 innych papierków a jeżdżą polepionymi padlinami,

Wole sto razy swoje auto bez tych papierków i z malowanym błotnikiem lewym niż te bzdury na które ludzie patrzą i wierzą serwisom i papierkowi.

 

A Ty swoje to co rozebrałeś komisyjnie na częsci i poskładałeś spowrotem, że masz pewność że Twoje jest inne? Błotnik masz malowany, a drugą połowe auta z innego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ps. Pękła mi szyba z przodu ,

Jak kupiłem auto to wymieniałem pióro wycieraczki i niechcący walnęło w szybę i się mała ryska zrobiła i do dzisiaj już jest krecha na 20cm, pewnie jak wymienie szybę to później powiedzą że walony dachował i pod pociąg wpadł :duh: zastanawiam się jak to rowiązać.

Ja też wymieniałem ostatnio w E46, bo dostałem kamieniem.

I olewam takich co później będą szukać spawów. :duh:

W E36 wymieniałem już dwie - no takie szczęście mam...

 

 

Zdjęcie? pewnie tak. Ale ktoś tu pisał, że po wypadku naprawia się auto, robi zdjęcie i jedzie wymienić szybę. Proste nie? :?

 

hunter nie wiem jak będziesz załatwiał szybę, ale poszukaj na forum

ktoś miał oryginały w dobrych cenach

ja to znalazłem po wymianie swojej...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie? pewnie tak. Ale ktoś tu pisał, że po wypadku naprawia się auto, robi zdjęcie i jedzie wymienić szybę. Proste nie?

 

Zgadza się, tylko co innego szyba po dzwonie a co innego malutkie pęknięcie po kamyku. Więc warto pośpieszyć się z tą fotką nim rysa się powiększy.

Ale zaczyna się robić mały OT więc już nic nie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I tu wychodzi jak to można sobie auto sprawdzać. Niektóre osoby piszą że mają książki faktury i 1000 innych papierków a jeżdżą polepionymi padlinami,

Wole sto razy swoje auto bez tych papierków i z malowanym błotnikiem lewym niż te bzdury na które ludzie patrzą i wierzą serwisom i papierkowi.

 

A Ty swoje to co rozebrałeś komisyjnie na częsci i poskładałeś spowrotem, że masz pewność że Twoje jest inne? Błotnik masz malowany, a drugą połowe auta z innego. :lol:

Komisyjnie może nie, ale nie jest to moje pierwsze BMW i w miare wiem gdzie szukać, napewno nie jest najważniejsze czy grubość lakieru się zgadza!

Znam kolesia który kupuje części w tych samych kolorach do takich właćnie E90,91 i możesz mierzyć grubości ile wlezie i nic Ci to nie da

Ja osobiście patrze między innymi na daty elementóe plastikowych np. przy chłodnicy nadkola gdzie się tylko da. Jak auto miało dzwona to połowa plastików idzie w pierwszej kolejności. plastiki dostać z lipca 2002 dość ciężko by było.

pozdro

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja osobiście patrze między innymi na daty elementóe plastikowych np. przy chłodnicy nadkola gdzie się tylko da. Jak auto miało dzwona to połowa plastików idzie w pierwszej kolejności. plastiki dostać z lipca 2002 dość ciężko by było.

pozdro

 

Szczególnie dużo tych plastików masz jak ci koleś zrobi banana z auto po uderzeniu w słupek. :D

 

Ale OK, rozumiem do czego zmierzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja osobiście patrze między innymi na daty elementóe plastikowych np. przy chłodnicy nadkola gdzie się tylko da. Jak auto miało dzwona to połowa plastików idzie w pierwszej kolejności. plastiki dostać z lipca 2002 dość ciężko by było.

pozdro

 

Szczególnie dużo tych plastików masz jak ci koleś zrobi banana z auto po uderzeniu w słupek. :D

 

Ale OK, rozumiem do czego zmierzasz.

Wiedziałem że ktoś to napisze, ale to poznasz po szybach czy są te same numery na lewej i prawej stronie i w ten sposób wracamy do szyb

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczęliśmy od wałka w Częstochowie :) i to podwójnego bo nie dość że klient został oszukany przez sprzedającego to jeszcze zapłacił pewnie nie mało kasy za to żeby go w serwisie oszukali. :mad2:

 

Co pieniądze robią z ludzi. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto miało dzwona to połowa plastików idzie w pierwszej kolejności. plastiki dostać z lipca 2002 dość ciężko by było.

pozdro

Tak masz rację - połowa plastików idzie w długą - problem jest tylko taki, że plastiki nie są wkładane na bieżąco do samochodu tzn, że w aucie z lipca 2002 plastiki mogą być starsze - z magazynu.

Ważne jest aby nie były młodsze niż miesiąc i rok produkcji samochodu :P:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, oczywiście jest też wiele innych rzeczy po których można poznać czy auto dzwoniło, ale problem jest w momencie kiedy utną przód na zgrzewach i wstawią drugi, do tego kupią maskę i błotniki w kolorze i macie bezwypadek i nawet w serwisie będą mieli problem czy auto miało czołówkę czy nie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Pękła mi szyba z przodu ,

Jak kupiłem auto to wymieniałem pióro wycieraczki i niechcący walnęło w szybę i się mała ryska zrobiła i do dzisiaj już jest krecha na 20cm, pewnie jak wymienie szybę to później powiedzą że walony dachował i pod pociąg wpadł :duh: zastanawiam się jak to rowiązać.

Ja też wymieniałem ostatnio w E46, bo dostałem kamieniem.

I olewam takich co później będą szukać spawów. :duh:

W E36 wymieniałem już dwie - no takie szczęście mam...

 

 

Zdjęcie? pewnie tak. Ale ktoś tu pisał, że po wypadku naprawia się auto, robi zdjęcie i jedzie wymienić szybę. Proste nie? :?

 

hunter nie wiem jak będziesz załatwiał szybę, ale poszukaj na forum

ktoś miał oryginały w dobrych cenach

ja to znalazłem po wymianie swojej...

Swiete slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, oczywiście jest też wiele innych rzeczy po których można poznać czy auto dzwoniło, ale problem jest w momencie kiedy utną przód na zgrzewach i wstawią drugi, do tego kupią maskę i błotniki w kolorze i macie bezwypadek i nawet w serwisie będą mieli problem czy auto miało czołówkę czy nie.

 

Pewności 100% nigdy nie masz w przypadku gdy nie jesteś pierwszym właścicielem pojazdu.

Jesli ktoś chce mieć pewność to można zbadać punkty bazowe - wątpię aby auto naprawiane w warsztacie miało robione pomiary geometrii płyty podłogowej, dużo mówi też geometria zawieszenia, popatrzenie pod elementy wygłuszenia - z tym, że to już jest wnikliwe badanie, na które na bank nie zgodzi się sprzedajacy - bo przecież nie będziesz rozbierał mu samochodu pod domem.

Ale sprawdzić tam jakoś idzie ( mniej lub więcej ).

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.