Skocz do zawartości

[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie


Herodyn

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa 5 (F10)

 

http://images36.fotosik.pl/63/fe31a4fdeec6b0bb.jpg

http://images44.fotosik.pl/67/86486c71da6d274c.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images42.fotosik.pl/63/37a85d5dc12615e1.jpg

 

 

niewiem o co chodzi ,?kazda z tych fotek przedctawia inna bemke,czy to sa jakies rozwazane opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KORZYSTASZ Z WIEDZY BMW KLUB POLSKA? PODZIEL SIĘ WIEDZĄ Z KLUBEM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te zdjęcia wnętrza są najmniej miarodajne i prawdopodobne z tego wszystkiego. To już jest znane od jakiegoś czasu - wszystko tu raczej jest tymczasowe, robocze.

Być może dużo bardziej teraz o przyszłym wnętrzu F10 mówi znany już interior F01.

pozdr.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te zdjęcia wnętrza są najmniej miarodajne i prawdopodobne z tego wszystkiego. To już jest znane od jakiegoś czasu - wszystko tu raczej jest tymczasowe, robocze.

Być może dużo bardziej teraz o przyszłym wnętrzu F10 mówi znany już interior F01.

pozdr.

 

Baaaardzo mnie zaciekawile:) ktora rzecz jest juz stara? Hm... jezelichodziciowykozystanie tej samej kierki, lub drazka zmiany biegow to owszem.. one sa w nowych modelach alle przeciez BMW to klocki Lego. Nie tylko BMW. Zwroc uwagenp na czasy E39. Panel Klimy lubkierka lub drazek zmiany biegow powtaza sie w wielu modelach... robi to wielu producentow... a raczej wszyscy:) Przegladalem uwaznie dzisiaj te fotki i widze duuuzo nowego ... E60 to juz inna epoka.. Kierkanowa, panel z sterowaniem Dimnamic Drive, Nowa dzwignia kierunkow (daj Boze z zintegrowanym tempomatem) , nowe przelaczniki swiatel z Z4 iF01, Nowe zegary i chyba zmienone siedzenia... a raczej napewno! :8)

KORZYSTASZ Z WIEDZY BMW KLUB POLSKA? PODZIEL SIĘ WIEDZĄ Z KLUBEM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo mnie zaciekawile:) ktora rzecz jest juz stara? ...

 

Miałem na myśli to, że same te zdjęcia wnętrza z gąbki nie są już nowością. Nie pamiętam już kiedy, ale ktoś te same zdjęcia na forum już pokazywał. Wtedy też chyba nie było rozpisywania się na ich temat - bo nic tam na razie nie ma.

Nie przywiązuj do nich wagi - tak nie będzie wyglądało wnętrze F10.

 

Jak będzie jakaś zapowiedź na tyle miarodajna, jak te najnowsze zdjęcia lub wizualizacje nadwozia, to będzie więcej wiadomo i będzie o czym rozmawiać.

 

hej :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że concept i nie będzie 5 drzwiowej limuzyny. Renault dwa razy się przejechało na tym nadwoziu w tym segmencie (Avantime i Vel Satis) a crossover juz jest, X6 załatwia ta sprawę. To uraziło mnie skopiowanie pomysłu z podwójna klapa ze Skody.
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Halo.. obudź się. Prototypy 5tki GT już jeżdzą dawno, Zodiaca rodzinka je składała już pół roku temu, zresztą masz tam dalej nawet zdjęcia oklejonego auta.

 

Co do kopiowania pomysłu Skody to chyba nie masz racji, bo jak pojawił się Superb II to dawno już 5tka GT była zaprojektowana więc wątpię żeby ktoś z kogoś coś kopiował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... E60 to juz inna epoka.. Kierkanowa, panel z sterowaniem Dimnamic Drive, Nowa dzwignia kierunkow (daj Boze z zintegrowanym tempomatem) , nowe przelaczniki swiatel z Z4 iF01, Nowe zegary i chyba zmienone siedzenia... a raczej napewno! :8)

 

Jaki panel? Od Dynamic Drive w e60? Gdzie to jest? Pokaż to pójdę zaraz do garażu i wybadam, bo nie zauważyłem go...

 

A co do skrzyni to joystick'a od skrzyni to był on montowany już od liftingu e60 właśnie w piątce, więc x6 raczej odziedziczyło go po 5er.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5er PAS juz dawno jest i w sprzedaży będzie. Nosi nazwę kodową BMW F07 i pod taka znaleźć można więcej informacji o nim w internecie.

 

Czy pomysł dobry - z pewnych źródeł ;) wiem, że bardzo i ogólnie auto prezentuje się super. Nie wiem tylko dlaczego nazwya się 5er, bo ma być na podzespołach 7mki robiona i poza przodem nie będzie zbytnio F10 przypominać (wyższa, dłuższa, etc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... E60 to juz inna epoka.. Kierkanowa, panel z sterowaniem Dimnamic Drive, Nowa dzwignia kierunkow (daj Boze z zintegrowanym tempomatem) , nowe przelaczniki swiatel z Z4 iF01, Nowe zegary i chyba zmienone siedzenia... a raczej napewno! :8)

 

Jaki panel? Od Dynamic Drive w e60? Gdzie to jest? Pokaż to pójdę zaraz do garażu i wybadam, bo nie zauważyłem go...

 

A co do skrzyni to joystick'a od skrzyni to był on montowany już od liftingu e60 właśnie w piątce, więc x6 raczej odziedziczyło go po 5er.

 

Jak juz mamy byc tak dokladni, to nie w E60 po lifcie ale wraz z wprowadzeniem nowej X5;) ... Co do nowego joysticka, to trzeba wspomniec, ze to nowa skrzynia, ktora zerwala z wodzikami a zastapiono elektronicznym joystickiem;) wiec nie wiem czy trafiles z nazwa czy wiedziales;) Co do panelu dynamic drive to nie chodzilo mi o E60;) Wymieniajac te rozne graty , wymienilem zmiany a nie podobienstwa... PS.. generalnie lewar zostanie, natomiast bankowo bedzie nowy 8 biegowy automat ZF, z ktorym nie wyrobili sie na na start F01;)

KORZYSTASZ Z WIEDZY BMW KLUB POLSKA? PODZIEL SIĘ WIEDZĄ Z KLUBEM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o panel iDrive, bo Dynamic Drive to są hydrauliczne pompy w stabilizatorach, zapobiegające przechyleniom na boki :wink:

 

8-biegowy automat będzie dostępny w F01 wraz z wejściem wersji V12. Nie jest to jakieś nie wyrobienie sie, po prostu nie wrzucaja wszystkiego od razu, z E65 było podobnie. Dynamic Drive tez wydaje mi sie nie był dostępny od razu, a skrętne światła dopiero od 2003 roku, razem z longami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak juz mamy byc tak dokladni, to nie w E60 po lifcie ale wraz z wprowadzeniem nowej X5;)

 

Jak mamy być dokładni to właśnie wraz z liftem do E60 wszedł joystick do obsługi skrzynii biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o panel iDrive, bo Dynamic Drive to są hydrauliczne pompy w stabilizatorach, zapobiegające przechyleniom na boki :wink:

 

8-biegowy automat będzie dostępny w F01 wraz z wejściem wersji V12. Nie jest to jakieś nie wyrobienie sie, po prostu nie wrzucaja wszystkiego od razu, z E65 było podobnie. Dynamic Drive tez wydaje mi sie nie był dostępny od razu, a skrętne światła dopiero od 2003 roku, razem z longami.

 

Skrzynia 8 biegowa miala byc wprowadzona wraz z modelem X6, czytalem zapowiedzi dla dielerow 6 miechow wczesniej przed wprowadzeniem na rynek US. Co do tego systemu... moze przekrecilem nazwe a teraz nie mam weny tego szukac... moze ktos poda prawidlowa nazwe.. ;) Chodzi mi o system zarzadzajacy trybem zawieszenia. W nowej Z4 jest FDC (Fahr Dynamic Control) ale to raczej odrebna funkcja.. (zarzadzanie moca itp. )

 

Co do dylematow z kolega X5 - E60 to bylo to w podobnym okresie ale X5 pojawilo sie wczesniej- raczej jestem pewien ale zawsze mozna to uscislic he he

KORZYSTASZ Z WIEDZY BMW KLUB POLSKA? PODZIEL SIĘ WIEDZĄ Z KLUBEM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.