Skocz do zawartości

330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw


hunter

Rekomendowane odpowiedzi

było tak że przed audi kierowca zdecydował się zawrócić , czyli dał po heblach i zaczął manerw zawracania , audi musiało mocno hamować , ja tak samo , z renówki albo się zagapił albo co bardziej mi się wydaje źle ocenił stopień hamowania jechał w dość dużej odległości odemnie i za późno zaczął mocno hamować czego efektem były bloki , a dlaczego mówie że miał zimówki , po 1 jechał za mną wczesniej drogą białą i siedział mi na zderzaku, 2 sprawa jak wpadł w rów z śniegiem nie wiem jak ale wyjechał z niego , wątpie żeby na letnich oponach z niego wyjechał , dodam że na szczęscie nikomu się nic nie stało , tylko nam stracha narobił i dobrze że odpuścił bloki i ratował się rowem , inaczej miałbym auto i z przodu i z tyłu skanowane , od kąd jeżdże nigdy takiej akcji nie miałem na drodze , wyglądało to naprawde groźnie ,

 

dlatego powtórze wiara zbytnia w zimówki czesto źle się kończy, oczywiście gdybym wiedział że taka zima bedzie to bym zakupił , a teraz po prostu jeżdze firmówką na zimówkach i czekam kiedy stopnieje śnieg , choć nie powiem wyciagam od czasu do czasu bete i sobie latam poślizgami ,ale na codzienną jazde mi się nie chce , z przednim napędem nie ma wogóle frajdy

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:) widze ze tamat sie rozwinal:) przestrzegam ze niestety czasy sie nam zmienily i pojawilo sie tyle aut ze kazdy chce byc bezpieczniejszy i miec jakis margines. dlatego na stokach narciarskich coraz wiecej ludzi jezdzi w kaskach, a samochody maja przewaznie opony zimowe w zimie. niestety takie czasy.

P.s U nas wczoraj w nocy na drogach byla mala warstwa sniegu, z pierwszego rzutu okiem wygladalo ze droga jest czarna. ale tak nie bylo. wyadkow co nie miara (nie dojechalem do domu bo zamkneli droge z powodu wypadku) a i tak trafilo sie wielu kierowcow co uwazali sie za niezniszczalnych gdzie ja na zimowkach i moca ponad 200KM czulem respekt do braku przyczepnosci:)

Jeszcze raz pozdrawiam i zycze bezszkodowej jazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie źle zrozumiano widze

 

jak jest biała droga albo błoto pośniegowe to nie ma lepszej opony od zimówek , z tym nie mam zamiaru polemizować , wybierając się w góry napewno bym zimówki zakupił ,

 

natomiast jeżeli jest czarna droga mokra to już zimówki nie są takie super , teraz obecnie pada śnieg w warszawie i większości nawet głowne drogi są biała ale takiej zimy to powiem nie pamiętam od dawna , zwykle popada kilka dni i po zimie jest dlatego jeżdżąc głównie po warszawie bez sensu jest kupywanie zimówek , max tydzień i bedzie po zimie , a jazda na zimówkach przy dodatniej temp to wbrew temu co mówią w tv nie jest takie bezpieczne , przy naszym klimacie które temp zmieniają się bardzo szybko to powinieneś zmieniać opony co tydzień - kto tak robi ?

mówie tu konkretnie o Warszawie

 

a na lód to czy masz zimówki czy inne opony to nie ma większej różnicy

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rado_! jak nie wyskoczysz z spalaniem to z oponami :?

 

 

o jezdzie na letnich gumach w zimie to myśle to samo co wszyscy.

na początku stycznia na A4 w sobotę bylo -10 i zero sniegu (letnie gumy wystarczyłyby), natomiast jak wracałem A4 w niedziele to było oberwanie chmury sniegowej - miałem przejechać trase do niemiec 800km ktorą normalnie robię w 7 godzin, jechałem godzin 15 z "ręką w nocniku" i momentami żałowałem, że nie kupiłem droższych opon zimowych, jechałem góra 40 km/h. śnieg tak padał, że w niemczech plugi i solarki stały bo nie mogły jechać.

życzę ci czarnych dróg

p.s.

nie chciałbym być w twojej skórze jak komuś wiedziesz w tyłek i zobaczy, że miałeś letnie gumy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rado_! jak nie wyskoczysz z spalaniem to z oponami :?

 

 

o jezdzie na letnich gumach w zimie to myśle to samo co wszyscy.

na początku stycznia na A4 w sobotę bylo -10 i zero sniegu (letnie gumy wystarczyłyby), natomiast jak wracałem A4 w niedziele to było oberwanie chmury sniegowej - miałem przejechać trase do niemiec 800km ktorą normalnie robię w 7 godzin, jechałem godzin 15 z "ręką w nocniku" i momentami żałowałem, że nie kupiłem droższych opon zimowych, jechałem góra 40 km/h. śnieg tak padał, że w niemczech plugi i solarki stały bo nie mogły jechać.

życzę ci czarnych dróg

p.s.

nie chciałbym być w twojej skórze jak komuś wiedziesz w tyłek i zobaczy, że miałeś letnie gumy :mrgreen:

 

a czytasz czasem ze zrozumieniem ??? bo wydaje mi się że nigdy

 

chyba pisałem że jeżdże po warszawie a nie w trasie , jesteś z wawy i takie żeczy piszesz , w poprzednim roku nawet 1 dnia nie było śniegu ,

 

po za tym ja mam 2 samochód wiec naprawde nie widze prblemów , a jak trafisz na kretyna na drodze to ze wszyskimi bajerami wjedzie ci na dach - bo będzie myslał że elekrtonika za niego wyhamuje - jest sporo takich przypadków

 

40 km/h hm no to faktycznie bardzo niebezpieczna prędkość , o czym ty mówisz rabiola, poważne wypadki i bardzo niebzepieczne są o dziwo w ładną pogode i w dobrych warunkach bo kierowcą zwykle się myslenie wyłacza , a przy 40 km h to fatycznie zagłade zrobisz

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 40 km/h wczoraj jechałem A4,zresztą jak reszta kierowców.Nie dość że śnieg walił na potęgę to od razu robiły się koleiny,zmiana pasa ruchu była bez sensu bo lewego pasa praktycznie nie było.
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

oglądałem ostatnio na eurosporcie wyścigi samochodów turystycznych

 

seaty TDI po prostu zmasakrowały wszyskich w tym BMW z silnikami benzynowymi , trzeba dodać że 1 wyścig był na suchej nawierzchni , 2 na mokrej ale to i tak nie przeszkodziło seatom aby zająć 4 pierwsze miejsca

 

kiedyś tu słyszałem opinie że tylko benzyna się liczy się w sporcie ,

chyba właśnie widzimy jej zmierzch ,

 

http://moto.onet.pl/1546896,4860,artykul.html

 

a tu kolejny przykład , tu dochodzi oprócz osiągów jeszcze niebagatelna rzecz taka jak rzadsze wizyty w boksach , disel czy to w sporcie czy nie i tak mniej spali od porównywalnej benzyny ,

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend musiałem trochę pojeździć po Polsce...Trasa Warszawa - Gdańsk (tam po okolicach) i z powrotem...Czyli trasa głównie jednojezdniowa i trochę dwujezdniowej...

 

W Warszawie zatankowałem do pełna, wyzerowałem licznik i rezerwa zapaliła mi się po przejechaniu 847 km (komputer pokazywał, że na tym co zostało w baku przejechałbym 98 km).

 

 

Czyli nie jest źle...Moje poprzednie auto Audi A3 1.8 miało zasięg w najlepszych momentach 530-590 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seaty TDI po prostu zmasakrowały wszyskich w tym BMW z silnikami benzynowymi , trzeba dodać że 1 wyścig był na suchej nawierzchni , 2 na mokrej ale to i tak nie przeszkodziło seatom aby zająć 4 pierwsze miejsca,

Chcesz przez to powiedzieć, że wszyscy posiadacze benzynowych BMW powinni miec kompleksy przed posiadaczami Ibizy TDI???

 

kiedyś tu słyszałem opinie że tylko benzyna się liczy się w sporcie ,chyba właśnie widzimy jej zmierzch,

http://moto.onet.pl/1546896,4860,artykul.html

a tu kolejny przykład , tu dochodzi oprócz osiągów jeszcze niebagatelna rzecz taka jak rzadsze wizyty w boksach , disel czy to w sporcie czy nie i tak mniej spali od porównywalnej benzyny

 

No to musisz znaleźć teraz sposób, aby z twojego pięknego samochodu wymontować badziewiasty silnik diesla BMW i zastąpić go ekstra silnikiem z AUDI.

 

P.S. Rado_! - pożyczyłbyś mi swojego diesla abym mógł się przed nim pokłonić??? - jakbyś miał jakąś IBIZE TDI - to tez chętnię się pokłonię - w końcu mam kiepski samochód z jecszcze bardziej kiepskim silnikiem.

 

 

Rado_! czyż to nie twoje BMW???? Weź no looknij :P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez piotr2569
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) kiedyś tu słyszałem opinie że tylko benzyna się liczy się w sporcie ,

chyba właśnie widzimy jej zmierzch (...)

 

Heh aż szkoda słów, niektórzy ludzie nigdy nie zrozumieją pewnych rzeczy starając się na siłę udowadniać swe racje... :duh:

 

A gdybyś bardziej interesował się sportem to wiedziałbyś, że audi od dłuższego czasu zaczyna stosować diesle w tym sporcie i chyba nie trudno byłoby Ci się domyśleć, że to niezła reklama dla nich w czasach gdy większość ludzi wybiera klekota. Widocznie nie potrafisz wyciągnąć żadnych wniosków i na pewno ślepo wierzysz, że za kilka lat będziesz poruszał się Ferrari czy Lamborghini wyposażonym w silnik diesla, baaa skoro są one takie dobre to zapewne wiesz też kiedy F1 zdominuje to cacuszko. Zawodnicy napewno już nie mogą się doczekać :mrgreen: :roll2: :liar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
oglądałem ostatnio na eurosporcie wyścigi samochodów turystycznych

Kiedyś trzeba było zacząć. Gratulujemy.

 

@hunter

trochę czasu już minęło od naprawy

Jak jest teraz po pierwszych, zawsze pozytywnych, wrażeniach?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seaty TDI po prostu zmasakrowały wszyskich w tym BMW z silnikami benzynowymi , trzeba dodać że 1 wyścig był na suchej nawierzchni , 2 na mokrej ale to i tak nie przeszkodziło seatom aby zająć 4 pierwsze miejsca,

Chcesz przez to powiedzieć, że wszyscy posiadacze benzynowych BMW powinni miec kompleksy przed posiadaczami Ibizy TDI???

 

kiedyś tu słyszałem opinie że tylko benzyna się liczy się w sporcie ,chyba właśnie widzimy jej zmierzch,

http://moto.onet.pl/1546896,4860,artykul.html

a tu kolejny przykład , tu dochodzi oprócz osiągów jeszcze niebagatelna rzecz taka jak rzadsze wizyty w boksach , disel czy to w sporcie czy nie i tak mniej spali od porównywalnej benzyny

 

No to musisz znaleźć teraz sposób, aby z twojego pięknego samochodu wymontować badziewiasty silnik diesla BMW i zastąpić go ekstra silnikiem z AUDI.

 

P.S. Rado_! - pożyczyłbyś mi swojego diesla abym mógł się przed nim pokłonić??? - jakbyś miał jakąś IBIZE TDI - to tez chętnię się pokłonię - w końcu mam kiepski samochód z jecszcze bardziej kiepskim silnikiem.

 

 

Rado_! czyż to nie twoje BMW???? Weź no looknij :P

 

Pozdrawiam

 

Piotr ciekawa jest z tobą polemika , można różne wnioski wyciągnąć z tego i ja nie bede komentował twoje wnioski , zostawie to dla innych

 

moje wnioski są troche inne

 

skoro seat TDI masakruje BMW benzyne - to tylko kwestia czasu kiedy BMW wypuści silnik TDI bo jakie by cuda wianki nie robił z benzyną to i tak nie dorówna dislowi - mówie to u faktach i osiągach a nie to co wam się maży

 

 

polemika z tobą jest zabawna tak samo jak twój argument w postaci filmiku, widać twoje pojęcie o dislach jest własnie na tym poziomie :cool2: , zachęcam do poszeżenia wiedzy , tak jak mówiłem świat idzie do przodu , na wsi kolego obecnie mają takie ciagniki że głowa mała , ale widać ty żyjesz w latach 80-tych

dalsze twoje kometarze już są bezsensu , mam nadzieje że zrozumiałeś sens tego co powiedziałem, jestem jak najbardziej zadowolony z diselka a disel BMW zmasakruje kazdego diselka z seata , seaty w 2 wyscigu na mokrym torze z końcówki objechały całą stawke ,bodajże na 8 okręzeniu już pozamiatali stawke - masakra - sądze że BMW wyciągneło wnioski z tego ,

co do silników audi w dislu - to obecnie są nr1 , mówiłem to wielokrotnie , czekam kiedy BMW pokaże - bo stać ich spokojnie na pokonanie Audi ,

 

Audi dla mnie tylko quatro , przód napęd to nie dla mnie , i niepogardziłbym i jak bym się zastanawiał nad samochodem w dislu to bym szukał albo Audi albo BMW

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) kiedyś tu słyszałem opinie że tylko benzyna się liczy się w sporcie ,

chyba właśnie widzimy jej zmierzch (...)

 

Heh aż szkoda słów, niektórzy ludzie nigdy nie zrozumieją pewnych rzeczy starając się na siłę udowadniać swe racje... :duh:

 

A gdybyś bardziej interesował się sportem to wiedziałbyś, że audi od dłuższego czasu zaczyna stosować diesle w tym sporcie i chyba nie trudno byłoby Ci się domyśleć, że to niezła reklama dla nich w czasach gdy większość ludzi wybiera klekota. Widocznie nie potrafisz wyciągnąć żadnych wniosków i na pewno ślepo wierzysz, że za kilka lat będziesz poruszał się Ferrari czy Lamborghini wyposażonym w silnik diesla, baaa skoro są one takie dobre to zapewne wiesz też kiedy F1 zdominuje to cacuszko. Zawodnicy napewno już nie mogą się doczekać :mrgreen: :roll2: :liar:

 

heh szkoda słów ale skomentuje , żyjesz w zamknietym swoim świecie i nic wiecej nie widzisz , co wiecej niedopuszczasz nie wyciagasz wniosków z tego co się dzieje, podobnie jak Piotr żyjesz w latch 80-tych

 

słyszałem że prosiak wypuści disla a skoro taka marka wypuszcza to napewno bedzie to coś :) , a skoro oni to wypuszczą to i inni tak zrobią zwłaszcza w dobie kryzysu , to bedzie 1 disel w historii tej marki tak jak w swoim czasie Cayenne było takim autkiem - strzał w 10 , i zapewne bedzie to hicor zakupowy , ale moge się mylić czas pokaże

dlaczego taka firma zdecydowała się skalać i wejść w disla ??? po prostu mają tam ludzi co wyciągają wnioski ,

 

powołujesz się na F1 i ferarari - jesteś znawcą tego sportu widze , sorx ale nie moge po porstu tego nie skomentować

 

świat idzie ku zagładzie !!! w F1 dopuścili system Kers a skoro jesteś znawcą to powinieneś wiedzieć że bedzie tam silnik elektryczny - no jak oni mogli skalać tak tą światynie i opoke benzyny ??? masakra

co wiecej mówią że auta bedą lepiej przyśpieszać i szybciej jeździć ,

 

dodam że system Kers jest dobrowolny

powiem szczeże że bardzo jestem ciekawy 1 wyściugu F1

 

wiec w zasadze już ci opowiedziałem , tak , w ferrari nie ma owszem silnika disla ale jest już obecnie silnik elektryczny,

 

co ty na to ? świat się wali ? niemożliwe stało się faktem ?

 

jesteś znawcą sportów to powinieneś wiedzieć że w tym sporcie liczy się tylko 1 miejsce , zespoły zrobią wszysko by to osiągnąć , nie kierują się tradycją tylko danymi , jeżeli znajdą coś co im da przewage nad innymi to to wprowadzą - oczywiście w ramach przepisów

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nawet nie chce mi się analizować całej Twojej wypowiedzi i odpowiadać na każde zdanie z osobna. Porsche wprowadziło cayenne dla pieniędzy i jeśli wprowadzi diesla o czym też słyszałem to również zrobi to dla pieniędzy a nie dlatego, że jest on taki wspaniały. Oczywiście jest to normalne w końcu chodzi o to żeby producent zarabiał na swoich samochodach i sprzedawał ich jak najwięcej ale nie oszukujmy się, prawdziwy fan marki z odpowiednią ilości gotówki nie kupi diesla. Klekot będzie tylko dla szukających oszczędności, a nie wrażeń ;)

 

(...) jeżeli znajdą coś co im da przewage nad innymi to to wprowadzą - oczywiście w ramach przepisów

 

I tą przewagę da im diesel ? :mrgreen: Zapomniałeś o turbo benzynie ? ;)

 

Ps. Nie jestem znawcą sportów więc może 'nie pompuj' się tak, niech opadną trochę Twoje emocje jakie wyzwala w Tobie dyskusja na forum i staraj się czytać ze zrozumieniem. Dalszej dyskusji nie będę podejmował, gdyż pewnie i tak do niczego nie doprowadzi poza zbędnymi postami i robieniem OT.

Edytowane przez ShakeIt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr ciekawa jest z tobą polemika

Widzisz - ze mną można przynajmniej polemizować - z a tobą nawet polemizowac się nie da. Jakby to skwitować słowami z pewnego filmu o "żabkach" -

naczytałeś się kolego Rado_! jakiś bzdur o dieslach i teraz na siłę próbujesz zainteresowac tym innych.

 

maży
widać twoje pojęcie o dislach jest własnie na tym poziomie zachęcam do poszeżenia wiedzy

 

Hmm - kolego nie irytuj się tak i nie sadź takich byków.

maRZy - od maRZenia

poszeRZanie - od szeRokości

 

zachęcam do poszeRZania wiedzy w zakresie j.polskiego Rado_! - poprawna polszczyzna żródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym :P:P

, tak jak mówiłem świat idzie do przodu , na wsi kolego obecnie mają takie ciagniki że głowa mała , ale widać ty żyjesz w latach 80-tych

dalsze twoje kometarze już są bezsensu , mam nadzieje że zrozumiałeś sens tego co powiedziałem, jestem jak najbardziej zadowolony z diselka a disel BMW zmasakruje kazdego diselka z seata , seaty w 2 wyscigu na mokrym torze z końcówki objechały całą stawke ,bodajże na 8 okręzeniu już pozamiatali stawke - masakra - sądze że BMW wyciągneło wnioski z tego ,

Musisz napisać do inżynierów BMW - aby zapożyczyli technologię z VW/AUDI - tylko napisz po niemiecku ażeby zrozumięli - i sprawdź jakimś programem bo jeszcze ci wyjdą głupoty tak jak wyszły H. Clinton z przyciskiem dla S. Ławrova

 

P.S. Rado_1 sprawdziłeś już czy to twój???

 

 

Mam wrażenie iż część kolegów z forum robi sobie z ciebie jaja :P:P

 

szczeże

 

szczeRości życzę ( a morze rzyczę :P:P ).

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr ciekawa jest z tobą polemika

Widzisz - ze mną można przynajmniej polemizować - z a tobą nawet polemizowac się nie da. Jakby to skwitować słowami z pewnego filmu o "żabkach" -

naczytałeś się kolego Rado_! jakiś bzdur o dieslach i teraz na siłę próbujesz zainteresowac tym innych.

 

maży
widać twoje pojęcie o dislach jest własnie na tym poziomie zachęcam do poszeżenia wiedzy

 

Hmm - kolego nie irytuj się tak i nie sadź takich byków.

maRZy - od maRZenia

poszeRZanie - od szeRokości

 

zachęcam do poszeRZania wiedzy w zakresie j.polskiego Rado_! - poprawna polszczyzna żródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym :P:P

, tak jak mówiłem świat idzie do przodu , na wsi kolego obecnie mają takie ciagniki że głowa mała , ale widać ty żyjesz w latach 80-tych

dalsze twoje kometarze już są bezsensu , mam nadzieje że zrozumiałeś sens tego co powiedziałem, jestem jak najbardziej zadowolony z diselka a disel BMW zmasakruje kazdego diselka z seata , seaty w 2 wyscigu na mokrym torze z końcówki objechały całą stawke ,bodajże na 8 okręzeniu już pozamiatali stawke - masakra - sądze że BMW wyciągneło wnioski z tego ,

Musisz napisać do inżynierów BMW - aby zapożyczyli technologię z VW/AUDI - tylko napisz po niemiecku ażeby zrozumięli - i sprawdź jakimś programem bo jeszcze ci wyjdą głupoty tak jak wyszły H. Clinton z przyciskiem dla S. Ławrova

 

P.S. Rado_1 sprawdziłeś już czy to twój???

 

 

Mam wrażenie iż część kolegów z forum robi sobie z ciebie jaja :P:P

 

szczeże

 

szczeRości życzę ( a morze rzyczę :P:P ).

 

Pzdr,

 

czyli kolejny raz Piotr miał wiele do powiedzenia oprócz rzucania inwektywami niewiele, to pochwal się kolego jakie masz wykształcenie , żal.pl

a tak żeby ukrócić dyskusje to zawsze miałem z dyktand same pały - i co ? na podstawie tego człowieku wyciągasz wnioski , wiec jeszcze raz żal.pl, nie masz niczego do dodania oprócz głupich filmików jakiegoś starego przepotopowego ursusa zamieścił i myśli że to błyskotliwe i śmieszne , kto tu się ośmiesza ?? twój poziom pozostawiam do oceny innym

 

twój poziom to lata 80-te , powtarzam to niezłomnie , może kiedyś dotrze to do ciebie , to co wypisujecie czytam ze sporym ubawieniem , wiec bede to komentował , takie moje prawo

 

i nadal czytasz i czytasz i nic nie rozumiesz , BMW ma technologie lepszą od seata , nigdzie nie napisałem że seat TDI jest lepszy od BMW disla

 

CZŁOWIEKU CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM !!!

Edytowane przez Rado_!

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nawet nie chce mi się analizować całej Twojej wypowiedzi i odpowiadać na każde zdanie z osobna. Porsche wprowadziło cayenne dla pieniędzy i jeśli wprowadzi diesla o czym też słyszałem to również zrobi to dla pieniędzy a nie dlatego, że jest on taki wspaniały. Oczywiście jest to normalne w końcu chodzi o to żeby producent zarabiał na swoich samochodach i sprzedawał ich jak najwięcej ale nie oszukujmy się, prawdziwy fan marki z odpowiednią ilości gotówki nie kupi diesla. Klekot będzie tylko dla szukających oszczędności, a nie wrażeń ;)

 

(...) jeżeli znajdą coś co im da przewage nad innymi to to wprowadzą - oczywiście w ramach przepisów

 

I tą przewagę da im diesel ? :mrgreen: Zapomniałeś o turbo benzynie ? ;)

 

Ps. Nie jestem znawcą sportów więc może 'nie pompuj' się tak, niech opadną trochę Twoje emocje jakie wyzwala w Tobie dyskusja na forum i staraj się czytać ze zrozumieniem. Dalszej dyskusji nie będę podejmował, gdyż pewnie i tak do niczego nie doprowadzi poza zbędnymi postami i robieniem OT.

 

kolego wykazałem ci tylko twoją NIKONSEKWENCJE , mówisz że prawdziwy samochód to tylko w benzynie i do tego się powołujesz na F1 kompletnie nie znając obencych realiów - dlatego twojo świadomość dotycząca disli wygląda podobnie

 

słyszałem ten mit że disle nigdy nie bedzie stosowany w rajdach - powtarzaliście to przy każdej dyskusji

 

aktualnie ten mit pękł - przyjmijcie to do wiadomości,

 

masz bardzo ciekawe poglady, audi wprowadziło disla by wygrać w tym prestiżowym wyścigu uznawany od lat za test wytrzymałości , nie zapominaj że reszta to silniki benzynowe i nikt tu nie bedzie dawał forów tylko dlatego że to disel , wręcz przeciwnie ,wiec cały twój tok rozumowania mnie mocno zadziwia

Edytowane przez Rado_!

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wątku brzmi: "330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw" a nie "Diesel a benzyna - kłóćmy się, obrażajmy etc"

 

I postów odpowiadających na pierwotny temat można się na palcach jednej ręki dosłownie doliczyć...reszta to Wasze przepychanki, które stają się nawet nie śmieszne już a zwyczajnie ŻENUJĄCE!

 

Nie wiem..umówcie się gdzieś, dajcie sobie po razie..będzie to chyba lepsze rozwiązanie niż zaśmiecanie forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pochwal się kolego jakie masz wykształcenie

ja nie muszę się chwalić - bo i po co. Wykształcenie mam wyższe - jestem mgr inż. budownictwa lądowego.

 

twój poziom to lata 80-te , powtarzam to niezłomnie , może kiedyś dotrze to do ciebie , to co wypisujecie czytam ze sporym ubawieniem , wiec bede to komentował , takie moje prawo

Prosiłem Ciebie wielokrotnie abyś nie podejmował dyskusji o mnie - tylko dyskusje zgodne z tematem. DLACZEGO WIECZNIE PISZESZ O MNIE I MOIM POZIOMIE??? JEST TU JAKIŚ MODERATOR!!!!!

W moich wypowiedziach nie ma słowa o tobie i twoim poziomie intelektualnym!!!!!

 

i nadal czytasz i czytasz i nic nie rozumiesz

Twojego bełkotu nie idzie zrozumieć.

 

P.S. Rozwaliłeś już każdy wątek, w którym było porównanie diesla do benzyny - więc zastanów się trochę nad swoimi wypowiedziami oraz twoimi atakami na pozostałych użytkowników forum - bo niedługo zamkną wszystkie tematy, w których bierzesz udział.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rado_!, opanuj sie.

Jezeli chcesz dyskutowac na tym forum, to rob to MERYTORYCZNIE, bez wycieczek osobistych do uzytkownikow, ktorzy maja inne zdanie na jakis temat, niz Ty.

Albo zastosujesz sie do tego, co teraz napisalem, albo nastepnym razem dostaniesz ostrzezenie.

A ten temat zamykam. Naprawde, rece i spodnie opadaja :duh: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.