Skocz do zawartości

MOja głupota niezna granic uszczrbek na szybie co i jak !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj ściągałem lusterko wsteczne wszystko pięknie ładnie aż do momentu gdy je zakładałem i gdy zakładałem je powrotem przy próbie wsadzenia lusterka w uchwyt , uchwyt zerwał się z przedniej szyby razem z kawałkiem szkła i tak niema żadnego pęknięcia na szybie szkoda jej trochę wymieniać i się tak zastanawiam czy nie przyklejać tego uchwytu z tym brakującym szkłem do szyby tylko jakim klejem byście polecali ?? :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :cry2:
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie tak zalatwilem! i to w aucie na handel :shock: Zmienialem wycieraczki i poszedlem po nie do bagaznika, a ojciec tego nie zauwazyl i chcial w tym samym czasie podniesc maske no i trach i zrobila sie gwiazdka na szybie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedys przy wymianie wycieraczki spadlo ramie i zbiło szybę. To byla najdrozsza wymiana wycieraczek w historii

skąd ja to zam :D

 

a wracając do problemu autora tematu - tak jak koledzy radzą podjedź do zakładu trudniącego się wymianą / naprawą szyb i zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też wczoraj chcieliśmy z mężem zdjąć lusterko wewnętrzne i szyba "strzeliła" wokół mocowania na niej.Z zewnątrz nie widać.

Pewnie tylko spodnia warstwa szyby się uszkodziła.

To jak do diabła zdjąć lusterko,żeby nie uszkodzić szyby?

Przecież w uchwycie jest sprężyna(drut),który powinien sie poddać ...i "zeskoczyć" z uchwytu.

No chyba,że są jeszcze jakieś inne metody mocowania tych lusterek... :mrgreen:

 

Co do klejenia czegoś tam do szyby,to w sklepach motoryzacyjnych widuję specjalne kleje dedykowane do lusterek wewnętrznych.

Ja jednak szybę wymienię. :(

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak do diabła zdjąć lusterko,żeby nie uszkodzić szyby?

(

Bardzo prosto. Należy je przekręcić o około 45 stopni i dalej normalnie luźno samo zejdzie. Zakładając należy postępować odwrotnie, tzn. założyć "krzywo" a później przekręcić na swoje miejsce. Kierunek przekręcania dowolny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki monter! A adminów proszę o dodanie punktu "pomógł". :modlitwa:

 

Piszę w imieniu swej żony.

Prawdę mówiąc po nieudanej próbie zdemontowania lusterka,też pomyślałem,że trzeba przekręcić lusterko w którąś stronę,lub podważyć cieniutkim śrubokrętem.

Jednak już nie ryzykowałem,bo muszę jeszcze kilka dni pojeżdzić,zanim zmienię szybę. :(

 

Jak będę zmieniał szybę,to popstrykam zdjęcia i dodam do działu "zrób to sam". :8)

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.