Skocz do zawartości

Głuche stuki w tylnym kole..????


mike_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z dziwnym, głuchym stukaniem w prawym tylnym kole od pewnego czasu..Amortyzatory były wymienione na wiosnę na markowe (obecnie sprawność 85/84%), luzów nie ma na łącznikach, gumach w zawieszeniu to co widać na kanale, a problem dalej się utrzymuje..:(

 

Jest to o tyle dziwne ze jak załaduje ok 200kg w bagażnik to problemu nie ma/stuków nie słychać na wybojach, wiec sadze ze to jakiś luz jest ale nie wiem czy na np. poduszce amortyzatora czy na łożysku czy gdzieś indziej..

 

Prosze o info jak ktos z was mial podobny objaw i jak sie udalo go zwalczyć

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A dla reszty forumowiczow;

http://bmwfans.info/original/

wpisac 7 ostatnich numerow vin GO I wszystko wiesz o swojej buni.

Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam autora postu i kolegów, ale nie chce zakładac kolejnego tematu, mam pytanie dotyczące tych tuleii. Jak to wygląda w E-39 jakie są objawy, bo mi też coś z tyłu obciera no i przy wrzucaniu biegi słuchac głuchy stukot. Ile tych tuleii jest w E-39 sedanie jak to wygląda dokładnie, bo wiem ze są tuleje pływające, tuleje wahliwe, ale nie wiem które to które i za co odpowiadają, dziekuję z góry za konkretne odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedz na diagnostyke na szarpaki i wszystko wyjdzie.Koszt niewielki ja placilem ostatnio 30pln.Albo samemu na kanal, trzeba miec jakas lyżke i troszke poszarpac sie z wachaczami.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.