Skocz do zawartości

POMOCY BO ZBANKRUTUJĘ A SERIWISY BRAK MI SŁÓW......


lucky_tommy

Rekomendowane odpowiedzi

BMW E34 525i 24V manual 1991r + gaz przebieg jakies 250-280tys

 

usterka zdarza sie co jakis czas wyglada tak ze nie mam iskry na swiecach i nie moge go odpalic, odpalanie z popychu tez nie pomaga.

w samochodzie zostaly sprawdzone bledy komputera i jest wszytko ok.

do tej pory wymieniono swiece, czujnik polozenia walu oraz w komputerze naprawiono stabilizator (byl zimny lut), sprawdzalem tez napiecei na zielonym przewodzie ktory idzie do cewek i jest ale czemu nie wyzwalaja iskry na swiecy ?

po tych naprawach jezdzilem 2tyg i dzis znowu stoje :evil:

usterka jest taka ze samochod moze odpalic za godzine dzien lub dluzej.

Prosze dajcie jakies wskazowki jak to naprawic co to moze byc i jak posprawdzac ewentualne elementy.

W serwisach trace kase robia wymieniaja i nic a w portfelu pusto sie robi

HELP ME !!!!!

 

PS.

samochod kupilem w sierpniu jezdzilem 3 miesiace i bylo idealnie i nagle cos sie zepsulo.

Aha wilgotnosc nie ma znaczenia jak jest cieplo tez potrafi sie zdazyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze samochod mam na gaz, w alarmie jest odciecie pompy ale co z tego kiedy jak przelacze na gaz to musi odpalic bo pompa nie ma nic do gadania.

 

Czy jest ktos w wawie co by podjechal do mnie i pozwolil podlaczyc na chwile swojego kompa.

 

Jak najprosciej sprawdzic czy jest odciecie zaplonu w alaramie ?

 

do sarna: czujmik walu nowy (wyglada na to ze stary byl dobry :evil: wiec odezwe sie do tego zasra..... mechaniora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[bAD]

mialem tak dwa razy podobno komp

wygladalo to tak

chcialem przestawic samochód przejechalem 10metrów i pózniej

nie moglem go juz zapalic (laweta) i warsztat 400zet

nie wiem jaki wplyw ma na komp. krótkie uruchomienie silnika , ale teaz sie tego wystrzegam jak ognia i nie przestawiam samochodu czy u Ciebie

autko zamilklo tak sobie , czy stalo przez noc , jak by co to dam ci namiar na ten warsztat chlopaki podchodza tam ambicjonalnie do uruchomienia silnika , kiedys robili to chyba w innych celach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie krotki uruchomienie bo jechalem 8km i po zgaszeniu nie moglem uruchomic, ale ostatnio przejechalem sie do lublina zrobilem jakies 130km maly postoj zapalilem bez problemow wiec w trase i ostatnie 30km do sklepu na 3-4min i powrot zapalm i :shock: nic krecilem, pare razy ruszalem kablami od akumulatora i w koncu zapalil ale to nie zalezy od kabli poprostu odpalil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przewodzie plusowym jak wychodzi z akumulatora to w progu schowany jest bezpiecznik musisz odchylić wykładzine i dobrać sie do niego i zobacz czy jest wszystko z nim ok czy nie jest zasniedziały itp miałem taki przypadek w 530V8 i to było przyczyną.
www.klinika-bmw.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.