Skocz do zawartości

318i czym różni się rocznik 1998 od 2000??


cfuch

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Jeśli chodzi o budę to są takie same. Możliwe że było więcej opcji do wyboru np. inne klosze tylnych świateł, może inna nawigacja itp. ale tego to pewnie nikt nie wie. W sumie niczym. Tak jak kolega wyżej zauważył dopiero w 2001 był lift i te modela znacznie się różniły od poprzedników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 98 roku byly montowane silniki jeszcze 1.8 m43 dopiero koncem roku 2000 ok grudnia wprowadzono do sprzedazy 1.8 n42.

Powinna byc jeszcze nowsza kierownica i inny kluczyk itd ;)

 

To nie silnik 1.8, a 1.9 (1895ccm) w roznych wariantach mocy , 316-105 KM, 318-118KM, natomiast N42 w modelu 318i to nie 1.8, a 2.0 N42B20 o mocy 143KM, przy okazji liftu coupe e46 zmieniony na 150KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
ale to wykopales po 2 latach :roll:

nieżle , już myslałem że nie dostanę subskrypcji na maila z tego forum :duh: ale jednak , chociaż myslę wrócić do marki ze śmigłem w logo :mrgreen:

 

 

:cool2: no to czekamy, jaka perelke teraz bedziesz mial :twisted:

Edytowane przez premier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to wykopales po 2 latach :roll:

nieżle , już myslałem że nie dostanę subskrypcji na maila z tego forum :duh: ale jednak , chociaż myslę wrócić do marki ze śmigłem w logo :mrgreen:

 

 

:cool2: no to czekamy, jaka perelke teraz bedziesz mial :twisted:

tego nie wiem , od roku jestem bezrobotny więc nic nowego , ale dobrze mi się jezdzi jeepem więc stawiam na X5 , ostatecznie E61 , myslę że za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sportowa kierownica, inny kluczyk, poprawione mocowanie wózka, podnoszone klamki (choć tutaj nawet nie wiedziałem ze we wcześniejszych wersjach było inaczej) były stosowane już w E46 przed liftem. Zdaje się ze własnie coś kolo polowy 2000 roku, dokładnej daty niestety nie znam.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.