Skocz do zawartości

Jaki silnik do BMW E34


borys03

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Witam.

 

Kolego czy tak ciężko użyć :search: :search: ??

Widziałem podobne tematy już kilka razy.

Zaraz pewnie i tak ten temat będzie zamknięty.

 

Pozdrawiam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim osobistym zdaniem najlepszy wybor do e34 to 3.0 v8. Doskonały silnik, bardzo wytrzymaly przy odpowiednim traktowaniu (na co dzien widuje 3 egzemplarze z przebiegiem ponad 600 kkm). Stosunkowo malo pali wzgledem osiagow. Silnik bardzo elastyczny. Mankamentem (a wlasciwie elementem wymagajacym "dopieszczenia") jest w tych autach uklad chlodzenia - wymaga czestego sprawdzania poziomu plynu - ktory to wpis znajduje sie nawet w instrukcji do tych autek.

 

M5 - marzenie... niestety nie mam z nim zadnych blizszych doswiadczen z punktu widzenia uzytkownika.

 

Odnośnie kosztów utrzymania - części do e34 są tylko nieznacznie tańsze niż do e39. A robocizna ta sama :)

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem tak. Jaki silnik?? najbardziej "zadbany'. Co bys nie kupił to trzeba patrzeć na jego stan przedewszystkim. Pytasz M5 czy 540??? Kto co lubi...pomruk V8 czy magiczna litera M :D Tańsza w utrzymaniu będzie napewno 540. Wogule to jest temat rzeka, poezje tu mozna pisać, jaki motor itp od cholery jest tego na forum :lol:

B-okiem M-ożna W-chodzić


Moja bawarka:

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/41749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta pierwsza oferta to wystawione na sprzedaż autko użytkownika Boogie.

Ale raczej tak on, jak ktokolwiek komu BMW jest bliskie nie chciałby, żeby takie 540i trafiło do kogoś, kto chciałby liczyć się z pieniędzmi na rzadki model, jak widać w niezłym stanie. Dlatego warto spojrzeć na to (i na swoje zamiary) pod różnym kątem.

W każdym razie oferta chyba najbardziej godna zaufania .

 

(Boogie po stropach tuneli raczej nie jeździł ;) )

pozdr.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kolega w ogłoszeniu napisał " Jestem miłośnikiem marki i nie szczędzę grosza na utrzymanie tego wyjątkowego BMW,"

 

A halogeny już mchem zarosły :D

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli to auto Boogiego to warto kupic wiesz co masz po postach widać że kolega dba pakuje kupe kasy poszukaj tu i na BMW sport a że halogeny trochę zabrudzone to cóż skidmarks wątpię czy twoje auto jest w takim stanie jak ta 540 i myśle ze zamieni łbys się na nią od reki z pocałowaniem w tylnią część ciała jest dopieszcozna wzmocniony silnik profesjonalnie same nakłady na wzrost mocy mówią dobrze o zasobnosci portfela własciciela

 

Tylko jedno małe pytanie nie stac cię powiedzmy na E-39 a na E-34 w wrsji sportowej-wyczynowej bo i M5 i 540 takimi własnie są cie stać ?? Tam na spalanie poniżej 15 litrów nie licz a częsci będa tak samo drogie a w M5 dużo droższe jak w zwy łym E-39 z R6

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli to auto Boogiego to warto kupic wiesz co masz po postach widać że kolega dba pakuje kupe kasy poszukaj tu i na BMW sport a że halogeny trochę zabrudzone to cóż skidmarks wątpię czy twoje auto jest w takim stanie jak ta 540 i myśle ze zamieni łbys się na nią od reki z pocałowaniem w tylnią część ciała jest dopieszcozna wzmocniony silnik profesjonalnie same nakłady na wzrost mocy mówią dobrze o zasobnosci portfela własciciela

 

Tylko jedno małe pytanie nie stac cię powiedzmy na E-39 a na E-34 w wrsji sportowej-wyczynowej bo i M5 i 540 takimi własnie są cie stać ?? Tam na spalanie poniżej 15 litrów nie licz a częsci będa tak samo drogie a w M5 dużo droższe jak w zwy łym E-39 z R6

 

No stwierdziłem to ;) Bo zdanie przeczytałem. Ja u siebie pobite szkła wymieniłem i nie jaram się że ładuje siano

 

P.s Co ty wyjeżdżasz z tekstami na co mnie stać. Trochę to głupie nie uważasz?

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.