Skocz do zawartości

Co robicie z wyginajacymi sie schowkami??


GRABENS

Rekomendowane odpowiedzi

schowek w E36 to (najprawdopodobniej) projekt i wykonanie Polskie. :wink:

Jak wszędzie jest źle spasowany, u mnie jedna łapka co go trzyma jest połamana, w sumie dziwie się że jeszcze na tej drugiej jakoś się trzyma.

Standardowo opada za nisko więc postawić na nim można sobie ...nic. Zresztą boję sie cokolwiek stawiać bo jeszcze się urwie ta łapka. no i można jeszcze dodać, że połowa ludzi nie kuma jak się go otwiera :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek w E36 to (najprawdopodobniej) projekt i wykonanie Polskie. :wink:

Jak wszędzie jest źle spasowany, u mnie jedna łapka co go trzyma jest połamana, w sumie dziwie się że jeszcze na tej drugiej jakoś się trzyma.

Standardowo opada za nisko więc postawić na nim można sobie ...nic. Zresztą boję sie cokolwiek stawiać bo jeszcze się urwie ta łapka. no i można jeszcze dodać, że połowa ludzi nie kuma jak się go otwiera :roll:

 

A otwiera się go tak, że podtrzymuje się ręką klapę schowka a dopiero naciska guzik (po roku 94') lub przesuwa guzik (do roku 94')

 

Najgorsze jest to, że jak ktoś ci się pakuje na fotel pasażera a ty masz otwarty schowek... To w sumie już się można z dzwiczkami pożegnać... Zostaje cinqecento :twisted2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś na necie opis jak naprawić zbyt "obwisłą" klapkę schowka. Trzeba gdzieś w okolicy tego zatrzasku wkrecić blachowkręt który podniesie mocowanie nieco wyżej. Z foto opisu wygladało że powinno się udać. Sam musze kiedyś spróboować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.