Skocz do zawartości

nie wchodzi na obroty


szwed35

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, rozrząd jest na łańcuchu, a jeżeli nie wchodzi Ci na obroty to przede wszystkim sprawdź czy masz paliwo w baku bo na przykład u mnie do niedawna nawet na pustym pokazywał 20l :lol: jak masz paliwo i na wolnych obrotach normalnie pracuje to mogł Ci sie po prostu odłączyć przepływomierz, wtedy sie dusi po dodaniu gazu, sprawdź wtyczke czy nie wypadła :) A wogole przepływka jest w dobrym stanie? nie zacina sie?
http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierz wygląda tak http://www.allegro.pl/item436922989_bmw_e32_730_735_e34_przeplywomierz_0_280_203_027.html

Jak go zdemontujesz to zobaczysz w środku klapkę - klapka ta powinna bez zadnych oporów poruszać się w pełnym zakresie ruchu - jeżeli się przycina lub jest pokrzywiona to auto nie będzie dobrze pracować na benzynie.

A nie kichnął przypadkiem na gazie?

Obecnie AUDI S4 QUATTRO... do BMW wrócimy na wiosnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja też miałem taki przypadek...jeśli przepływka jest ok i masz paliwo to stawiam na wodę w zbiorniku...na wolnych dobrze chodziła a jak raptownie przyspieszałem to samochód nie chciał jechać :? dosłownie miał osiągi porównywalne z polonezem.może teraz kilka osób powie ze nie dobrze zrobiłem ale wlałem denaturatu do baku...na ok 5L benzyny wlałem 0.5L denaturatu i to wyjeździłem.po zalaniu świeżej Bp samochód jest nie do poznania.chodzi rewelacyjnie.płynnie przyspiesza i ma duzo więcej mocy.Tobie też polecam taki zabieg :mrgreen:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,,,a filterek paliwa,pompka :?:

 

zdychający/zacinający krokowiec u mnie objawia się : przytrzymaniem na x obrotów,dopiero ostry strzał w pedał gazu pomaga

 

krokowca możesz spróbować wyczyścić-po demontażu ma ładnie klekotać jak nim zrobisz ruchy"prawo lewo nadgarstkiem",jak się przycina to czyścisz,może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku? Początku czego? Tego forum? Czy może wszelkich informacji o tematyce BMW z poza sieci włącznie?

 

Zawsze słucham ludzi którzy do mnie mówią. Potem sprawdzam czy mają racje.

 

Jeśli nie oczekujesz uzyskania odpowiedzi, to co tutaj robisz? Za rączkę Cie nikt nie będzie prowadził. Zaśmiecasz forum czymś co było wiele razy poruszane.

Edytowane przez Pinczer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, że 'bez komentarza' Bezczelnością byłyby Twoje dalsze pyskówki. Każdy tłumaczy się, że jest nowy. Etap szkoły podstawowej jednak większość nowych ma już za sobą, zatem jakie takie pojęcie o czytaniu mieć powinni, a napis 'zanim zapytasz, poszukaj' jest dość duży. Poza tym, dziwnym trafem, większość nowych, znika szybko po pojawieniu się, zostawiając po sobie bardachę, w której muszą poruszać się Ci, którzy na forum chcą posiedzieć dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.