Skocz do zawartości

Czy 15 calowe felgi wejda do 2.8


przemo0411

Rekomendowane odpowiedzi

a niby czemu mialyby nie wejsc 15???? przeciez standardowy rozmiar kol na jakich wychodzily z fabryki to wlasnie 15"
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc aut jakie widziałem jezdziły na 16 .wiec dlatego pytam.myslałem ze jest jakas róznica np w wielkosci zacisków jak jest np w mercedesie do mniejszych silników wchodza 15 ale np do 3 litrowego disla minimum 16 bo juz sa wieksze zaciski.

ale jak 15 wchodzą bez problemu bo bardzo mnie to cieszy .dzieki i pozdrowonka

Kierowca BMW bez punktów karnych? Nie ma takiego... no chyba że uciekł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 z e36 nie pasuja bo maja za male et, tzn moze i spasuja ale beda strasznie utopione w srodku

druga sprawa sprawdz jaka masz srednice piasty bo ja mam 74 mm a nie jak w e34 72,5 i mnie felgi z e34 nie pasuja :(

 

Dokładnie jak piszesz,wczoraj przymierzałem felgi z e34 i mają za małą średnice piasty,ale w końcu dorwałem z 74.1

 

Teraz idealnie pasują.

 

:twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodziło na standardowych 15 stkach e-39 i nie tylko na slabych jednostkach napedowych, ale na prawie wszystkich.Takie standardowe 15 stki charakterystyczne chyba jedyny wzór jaki wychodził na E-39, ja mam takie felgi na zime wlasnie a latem na 16 stkach pomykam, wiec wejda na bank bo to fabryka wypuszczala na takich standardach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2.8 powinny być 16", ale 15" też mogą być. Fabryka dawała 15" przy mniejszych silnikach. Opony do 15" to 225/60/15.

 

520, 523, 528, 525tds, 530d - te wszystkie modele standardowo wyjeżdżały z fabryki na 15". Dopiero po liftingu były zmiany, 530d zaczęło wyjeżdżać na 16" z racji większych hamulców. 520, 525, 525d - te auta nadal wyjeżdżały na 15".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.