Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Panowie mam jedno pytanie. Sprawa dotyczny Navi MK4 + monochrom (strzałkowa). Chodzi o to, że mam zawsze mapy z powiadomieniami o fotoradarach. Domyślam się aby to śmigało to seryjny soft trzeba przerobić. Pytanie oczywiście jest takie czy w tej navi jest możliwość przerobienia tego, czy da radę to uruchomić tylko na czytniku + kolorowy wyświetlacz? Sam mogę to przerobić, bo programy jakieś tam mam do modowania navi. Sam spolszczyłem sobie tekst i lektora w MK4 + monochrom (nigdzie nie było...), więc z radarami też może ogarnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft mam na bank najnowszy. Tam jest jakiś numer, który jak kiedyś się interesowałem był najnowszy. Auto mam z 2004 r. i najnowszy soft był seryjnie. Ogólnie w tej małej navi monochromatycznej to opcje są, że tak powiem ubogie, a w zasadzie to można powiedzieć, że ich nie ma. W sumie zaraz skocze do auta i jeszcze raz to przejże, przez 2 lata nie znalazłem, a nóż teraz zauważę :D Soft jest na bank v32, bo pobierałem ori softy bez modyfikacji i sam go zmodyfikowałem na język polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy a moze macie jakis sprawdzony soft spolszczajacy do mk4 zastepujacy jezyk niemiecki, bo mam u siebie jezyk włoski, niemiecki i framcuski. Znalazlem w necie soft spolszczajacy wloski, ale nie ma w nim punktów POI. Teraz wrzucilbym ori soft a potem cos co podmienia niemiecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wogole nie mam tej opcji. Wchodze w nawi w informacje -> w poblizu miasta -> i pusto. Nie mam tam kategorii serwis, apteka, szpital czy inne. Zniknelo to po wgraniu polskiego soft. Mialem wczesniej mape na 2013 a teraz na 2014 i to samo. Wiec chyba to jednak wina softu. Jeszcze sprawdze wrzucając ori soft.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wogole nie mam tej opcji. Wchodze w nawi w informacje -> w poblizu miasta -> i pusto. Nie mam tam kategorii serwis, apteka, szpital czy inne. Zniknelo to po wgraniu polskiego soft. Mialem wczesniej mape na 2013 a teraz na 2014 i to samo. Wiec chyba to jednak wina softu. Jeszcze sprawdze wrzucając ori soft.

siemka

Pointy są obcięte żeby Mapka zmieściła się w 4 Gb. Niestety musiałem to zrobic bo mapka nawet po wywaleniu zbędnych języków nie mieściła się w standardzie DVD.

Jeżeli toś ma inny sposób aby zachować Pointy, to było by to mile widziane bo ja nie mam już czasu na dalsze eksperymenty.

pozdro

http://www.realoem.com/bmw/select.do?kind=P&arch=0

http://bmwfans.info/parts/catalog/

Pomoc - forums.m3cutters.co.uk/showthread.php?t=4699

Jaki czytnik http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=38428


MAPKI I SOFTY PRZENIESIONE Z RAPIDSHARE NA CHOMIKA. Haslo: navimk4 http://images.chomikuj.pl/button/dareckx1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Navtweak, bo nim się chyba pozmieniało tekst i lektora o ile dobrze pamiętam. Poczytałem ten temat w okolicy strony na jakiej podeslales i nie wiem może nie widzę ale nic odnośnie aktywowania radarów nie doczytałem jak to zrobić, co podmienić itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareckx1

siemka

Pointy są obcięte żeby Mapka zmieściła się w 4 Gb. Niestety musiałem to zrobic bo mapka nawet po wywaleniu zbędnych języków nie mieściła się w standardzie DVD.

Jeżeli toś ma inny sposób aby zachować Pointy, to było by to mile widziane bo ja nie mam już czasu na dalsze eksperymenty.

pozdro

 

 

Siemka kolego. Ja mam sposób na Pointy :cool2: w mojej mapie z 2013 zachowałem większość ważniejszych. Mapy z tego roku Posiadają POI choć wycięto z nich języki...testowałem. Tam z kąd ściągnąłem ktoś pomylił oznaczenia płyt DVD1 i DVD2 ale działają :norty:

Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wogole nie mam tej opcji. Wchodze w nawi w informacje -> w poblizu miasta -> i pusto. Nie mam tam kategorii serwis, apteka, szpital czy inne. Zniknelo to po wgraniu polskiego soft. Mialem wczesniej mape na 2013 a teraz na 2014 i to samo. Wiec chyba to jednak wina softu. Jeszcze sprawdze wrzucając ori soft.

siemka

Pointy są obcięte żeby Mapka zmieściła się w 4 Gb. Niestety musiałem to zrobic bo mapka nawet po wywaleniu zbędnych języków nie mieściła się w standardzie DVD.

Jeżeli toś ma inny sposób aby zachować Pointy, to było by to mile widziane bo ja nie mam już czasu na dalsze eksperymenty.

pozdro

 

Sprawdziłem dziś mapę w e53 kolegi, są u niego wszystkie POI i fotoradary, więc wina softu jaki wgrałem, a dokładnie soft spolszczający język włoski. Mam u siebie język Niemiecki, Włoski (spolszczony), Francuski. Może macie jakiś pewny soft spolszczający niemiecki? do mk4 oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt zapadł. Monochroma nie da się przerobić. Dostępny patch.exe aktywujący powiadomienia o "military base" nie chce spatchować navboota z softu dla monochroma. Może jak jakiś mądrzejszy "łeb" napisał by patcha dla monochroma o powiadomieniach o np. hotelach i wstawić POI foto w mapie dla hoteli to by działało. Niestety moje umiejętności nie sięgają tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.