Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy w moich okolicach jest ktoś kto mógłby mi pomóc wgrać polskie menu + lektora do MK4?

 

Jak bywasz we Wrocku to mogę Ci pomóc. Pisz jak coś na priv.

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeczytałem właśnie cały temat, od deski do deski. Udał mi się upgrade softu i myślę że warto podzielić się moim niewielkimi doświadczeniem. Mam MK4 i wypalałem soft v32 od cX3. (Serdeczne dzięki dla tego kolegi, za jego prace i podejście do sprawy) Ponieważ przeważa tutaj opinia o wypalaniu softu na CD, więc tak też zrobiłem, wypalałem 2 razy i siedziałem po 40 min w aucie w oczekiwaniu na proces. No i się nie doczekałem, czytnik co jakiś czas zamielił płytką ale bez efektu. Ponieważ temat wertowałem na raty przez 3 dni, to dopiero dziś dotarłem na str chyba 62, gdzie kolega cX3 napisał że wypala na DVD. Tak zrobiłem, wrzuciłem dvd do czytnika i już po paru sekundach zaczęła się aktualizacja, zakończona oczywiście sukcesem.

 

Wcale nie wprowadzam jakiejś nowej reguły, chodzi mi tylko o to że to też jest jakaś alternatywa w razie kłopotów z instalacją nowego softu. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim zaangażowanym w prace nad ulepszaniem naszych nawigacji. Świetna robota!!! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , że odświeżam temat , ale chciałbym prosić o link do softu na zmianę języka D-PL w Navi MK3 kolor ... poprzednie już nie działają ... a zależy mi na zmianie :)

Dziękuję ;)

 

 

I jak kolego? wyszło coś z tego?

Poznasz głupiego po czynach jego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie osobiście najbardziej podoba się soft z polskimi znakami, z funckją dzień/noc od YAZA, który można pobrać stąd: http://rapidshare.com/files/405564440/NAV_SW-yaza.rar.html Jest on do MK4. Tylko nie podoba mi się kolorystyka i stąd moje pytanie czy można zmienić kolorystykę na brązową? (od YAZA jest niebieska). Mam drewniane wykończenia i brąz pasował by mi bardziej. Tzn mam soft z brązem, ale tam nie ma polskich znaków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zmienia :norty: Sorki małe niedopatrzenie ja również mam drewno w brązie i czarną skórę ale zawsze używam 4/3 więc gdy po przełączeniu na 16/9 okazało się że jest niebiesko... nie miałem już sił tego zmieniać :mad2: Przesiedziałem nad tym tyle nocy że nie wiem czy potrafił bym to powtórzyć :mrgreen:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zmienia :norty: Sorki małe niedopatrzenie ja również mam drewno w brązie i czarną skórę ale zawsze używam 4/3 więc gdy po przełączeniu na 16/9 okazało się że jest niebiesko... nie miałem już sił tego zmieniać :mad2: Przesiedziałem nad tym tyle nocy że nie wiem czy potrafił bym to powtórzyć :mrgreen:

Myślę, że dasz radę powtórzyć :P I jakbyś to uczynił to udostępnij proszę... Byłbym ci wdzięczny, bo twoja wersja jest narazie naj naj naj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś być może to poprawię ale naprawdę jest z tym wiele godzin dłubania, tym bardziej że nie zajmuję się tym non stop i już zapomniałem gdzie i co trzeba zmienić. Spróbuj sam a przekonasz się o czym mówię :D
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest jakas szansa na zreanimowanie/naprawienie czytnika mk3 ? Zle podpisalem sobie plyty i zamiast wlozyc nowy soft PL mk3 wlozylem plyte z softem mk4. Plyta nie chciala wyjsc w zaden sposob ( wyciaglem recznie z instrukcji ) . Probowalem zaladowac plyte softem v21 ale niestety nic sie nie dzieje ( czarny ekran , dioda czerwona nie miga , nie swieci ) . Czytnik kaput ?

 

Jesli bede zmuszony do wymiany czytnika moge dolozyc czytnik dvd z mk4 ? Wszystko bedzie dzialalo ?

 

I tak moja przygoda z softem zakonczy sie wydatkiem 1000-1500zl :/ Porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest jakas szansa na zreanimowanie/naprawienie czytnika mk3 ? Zle podpisalem sobie plyty i zamiast wlozyc nowy soft PL mk3 wlozylem plyte z softem mk4. Plyta nie chciala wyjsc w zaden sposob ( wyciaglem recznie z instrukcji ) . Probowalem zaladowac plyte softem v21 ale niestety nic sie nie dzieje ( czarny ekran , dioda czerwona nie miga , nie swieci ) . Czytnik kaput ?

 

Jesli bede zmuszony do wymiany czytnika moge dolozyc czytnik dvd z mk4 ? Wszystko bedzie dzialalo ?

 

I tak moja przygoda z softem zakonczy sie wydatkiem 1000-1500zl :/ Porazka.

siemka

luknij na moje archiwum i przeczytaj to co jest na końcu viewtopic.php?f=91&t=88508&hilit=mk4&start=900

a jeżeli chodzi o zamiane MK3 na MK4 to myśle że pójdzie jeżeli masz duży ekranik 16:9

pozdro

http://www.realoem.com/bmw/select.do?kind=P&arch=0

http://bmwfans.info/parts/catalog/

Pomoc - forums.m3cutters.co.uk/showthread.php?t=4699

Jaki czytnik http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=38428


MAPKI I SOFTY PRZENIESIONE Z RAPIDSHARE NA CHOMIKA. Haslo: navimk4 http://images.chomikuj.pl/button/dareckx1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PONOWNIE
Mialem martwy czytnik DVD MK4 albo tylko zawieszony ale poradzilem sobie z navi i dziala jak lala
Na allegro znalazlem goscia ktory naprawie martwe czytniki MK3, MK4 i bierze 300 zl. Jak na razie nie skorzystam z takich uslug   
i sam wole dojsc co do czego i podzielic sie tym z innymi.

A wiec;
Po kompletnej rozbiurce czytnika i wyczyszczeniu lasera podlaczylem wszystko i posprawdzalem kable miernikiem
zwarc zadnych i wilgici tez zero.
Sciagnolem gorna oslone czytnika i podlaczylem wtyczki ale bez anteny.

POWER - nadal nie swiecil 
EJECT -(chyba tak to sie zwie)  - swieci jak wczesniej - czyli zasilanie na plycie jest - laser odzywa sie na 2 sek. - gasnie i cos mieli.
Wczesniej probowalem z v27,1 i nie szlo.
Wsadzilem swiezo nagrana plytke - laser 2sek, - bzzzy, bzzzy i zamrygal POWER     
Wgral sie sofcik - potem poprawilem innymi - mapka - podlaczylem antene GPS.
Wszystko dziala.    

Po chwilowym zastanowieniu sie wydaje mi sie ze wczesniejszy soft byl wgrany miepoprawnie i sie wieszal.
No i ta moja niecierpliwosc - wystarczy poczekac nawet 30 min i miec idealnie nagrany sofcik na idealnej plytke (nie probowac tylko jednego softy ) i poczekac az czytnik zalapie i nie bedzie problemu.

Mam nadzieje ze i tym razem moglem w czyms pomoc 

 

 

Powiedz mi jaki dokladnie numer softu uratowal twoj czytnik ? Masz moze linka do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, czytaj uważnie... Nagraj sofcik nawet V21 (jakiś starszy) WOLNO i na DOBREJ płycie! Załącz zapłon lub kluczyk tylko w pozycje 1 (przebieg i radio aktywne), włóż płyte do czytnika i niech się mieli! A ty idź sie czymś zająć, wypij sobie herbatke z cytryną, bo zima idzie... ;) I przyjdz za pół godziny i zobacz co słychać, a może już wszystko bedzie ok. Tak czy siak może się uda! A jak się uda to pochwal się... POWODZENIA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.