Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, nie ma się co licytować i przyznawać sobie swoje czy też cudze zasługi. Na Allegro jest cała kupa takich kolesi. Myślę, że to forum ma za zadanie pomagać sobie wzajemnie. Ja przyznaję, że jeszcze 3 miesiące temu nie miałem pojęcia o BMW i NAVI. Odbierając auto od dealera wkurzyłem się po prostu, że sprzedając samochód w Polsce nie zapewniają nawet naszego języka. No i poszperałem na tym forum i podobnych. Potestowałem różne softy i stwierdziłem, że coś mi jeszcze brakuje, np. polskich liter a ponieważ ich nie znalazłem, więc je zrobiłem i po prostu udostępniłem, tak samo jak wcześniej korzystałem z pracy innych.

Niedługo dorzucę spolszczenie i integrację POI_pl do mapy. Jednak panowie z Navteq-a porobili więcej zmian niż można było się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Mk 3.

Czy istnieje soft do Mk 3, który ma perspektywę 3D ???

Jeżeli macie coś takiego to chętnie przetestuję... - Proszę również o linki do jak najnowszych map na CD-R

Gdzieś we wcześniejszych postach dodałem link do mapy 2009 i do strony z mapami do ściągnięcia... ostatnio miałem mało czasu więc trochę wypadłem z tematu ale obiecuję, że się poprawię!!! hehe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Mk 3.

Czy istnieje soft do Mk 3, który ma perspektywę 3D ???

Jeżeli macie coś takiego to chętnie przetestuję... - Proszę również o linki do jak najnowszych map na CD-R

Gdzieś we wcześniejszych postach dodałem link do mapy 2009 i do strony z mapami do ściągnięcia... ostatnio miałem mało czasu więc trochę wypadłem z tematu ale obiecuję, że się poprawię!!! hehe

Pozdrawiam

 

Myślę że coś takiego nie istnieje i nie będzie istnieć.Wiąże się to z napisaniem softu od nowa,bodajże Nomad pisał kiedyś na ten temat.Oprócz tego MK3 ma zbyt wolny procek i za mało pamięci.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie, mam problem. Próbowałem zapodać upgrade do swojego MK3 (aby uzyskać polski język) ale niestety nie udało się i teraz ekran jest zupełnie czarny (czasem mignie na siwo, ale ledwo co) i nawet nie mogę wyjąć płyty z czytnika. Kolega MAXO17 w wątku o navi pisze, że w takim przypadku należy wyciągnąć czytnik za pomocą drutów do wyciągania radia, odłączyć niebieski wtyk, potem podłączyć ponownie i naciskać EJECT. Niestety nie mam drutów do wyciągania radia, próbowałem przy użyciu spinaczy biurowych ale bez rezultatu. Odpinałem klemę - też nie pomogło. Coś tam rzęzi w czytniku - jakby próbował czytać tę płytę, ale nie wyrzuca przy naciskaniu EJECTa i ona wciąż tam tkwi. Czy ktoś miałby może pomysł jak ją stamtąd wyciągnąć bez tych drutów ? Ogólnie dostęp do okolic czytnika jest przechlapany a ja mam dość wielkie łapska i trudno mi tam gmerać. Na dodatek nie mam garażu i wszystko robię na parkingu pod blokiem więc ciężko wytrzymać dłużej niż 15 minut na tym mrozie.

 

Z góru dzięki za jakąkowiek pomoc.

 

Pozdrawiam,

 

Załamany Wojciech, co już nawet nie wie, czy chce polski język, aby tylko znowu zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytnik nawigacji znajduje się na mocowaniu które po bokach ma po 2 zatrzaski :

 

http://www.xoutpost.com/images/articles/navigation/removeCD/image001.jpg

 

, wciskasz je (najpierw 2 z lewej a potem 2 z prawej strony lub na odwrót ) równocześnie próbując wysunąć czytnik . Gdy je wciśniesz i wysuniesz czytnik , odepnij kostki i czytnik jest cały twój . Masz instrukcje manualnego wyciągnięcia płyty jeśli czytnik się uprze :

 

http://forums.m3cutters.co.uk/showthread.php?t=4699

 

Potem postaw navi na nogi softem v17 a później ewentualnie wgraj nowszy soft albo wgraj od razu z PL językiem .

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Serdeczne dzięki za pomoc. Wg wskazówek wymontowałem czytnik, jednak wyciąganie niebieskiej kostki również nic nie dało. Zabrałem do domu na rozbieranie (brzmi nieźle). Utknąłem jednak na tej małej czarnej śrubce - nie mam tak małego torxa. Postaram się dzisiaj wykombinować coś w pracy - pewnie się jakoś uda i wyciągnę tę cholerną płytkę.

 

Mam tylko jeszcze jedno małe pytanko. Skąd pobrać soft v17 ? Byłem na e38.org i stamtąd ściągałem różne wersje, ale akurat v17 tam nie ma. Ktoś podrzuci jakiegoś linka (byle nie rapid) ?

 

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

 

Wojciech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na chwilę obecną są tylko na rapidzie , jadę teraz do pracy więc jak wrócę to mogę przeupać :

 

Pobierz to :

 

http://rapidshare.com/files/305112458/Navi_Soft_v17.1___CdKey.rar

 

albo tu masz link z cdkey :

 

http://rapidshare.com/files/308477211/BMW_NaviSoft_KeyCD_Clone_cd.rar

 

Najpierw wypal soft i zaktualizuj a potem wypal cdkey tak samo jak soft i włóż do samochodu .

 

Jak odkręcisz ów torx to uważaj na przewody silniczka , są bardzo delikatne i nie ciężko taki urwać więc ostrożnie .

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - panowie jak juz tu wcześniej opisywałem tez wyjmowałem CD z zaciętej MK3 - jest to operacja dość łatwa - rzeczywiście trzeba rozebrać czytnik odkręcić torx mocujący silniczek i delikatnie podnieść do góry , potem wyciągnąć CD i z powrotem założyć silniczek - po wstawienu do auta lepiej nie zamykać górnej obudowy bo może być potrzebne mala korekcja silniczka aby dobrze zazębił zębatki napędowe. - ale powinno wszystko grać -

 

PANOWIE PROBOWANIE SOFTÓW DLA MK4 W MK3 KONCZY SIE ZACIĘCIEM CZYTNIKA !!!!!!!

 

MAM pytanie -

upragowałem sobie swoje MK3 ale juz nie pamiętam jakim softem - nadal mam głos angielski a nawi po polsku.

prosze o ile można aby ktoś podrzucił tu linka do najnowszej aktualizacji dla MK3 z polskim lektorem - serdecznie prosze .

______________

champion

e53 3.0dA 2005

e53 3.0dA 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety nie udało mi się z moim MK3. Płytek z różnymi wersjami softu mam już całe pudełeczko. Nauczyłem się też wyciągać zaciętą płytkę z czytnika w czasie godnym ekipy z pit-stopu Sauber. Niestety - efekt, poza jednym przypadkiem, jest prawie zawsze ten sam. Czarno i coś migoce, pobłyskuje jakby raz na jakiś czas. Jedynie płytka z polskim softem, czyli ta od której wszystko się zaczęło, powoduje start programu aktualizującego i po kilkunastu sekundach komunikat o błędzie i chęci restartu. Na całą resztę płytek jakby nie reagował, przy czym niektórych (losowo, bez specjalnych preferencji) nie chce wypluwać. Byłem nawet w serwisie gdzie udostępniono mi na chwilę oryginalną płytę z softem w wersji 17.1 - efekt ten sam, tyle, że popisałem się przed ekipą w jakim to ja czasie potrafię rozebrać czytnik i potem zmontować.

Ech.......

Nie mam już siły do tego.

 

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.

 

Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - panowie jak juz tu wcześniej opisywałem tez wyjmowałem CD z zaciętej MK3 - jest to operacja dość łatwa - rzeczywiście trzeba rozebrać czytnik odkręcić torx mocujący silniczek i delikatnie podnieść do góry , potem wyciągnąć CD i z powrotem założyć silniczek - po wstawienu do auta lepiej nie zamykać górnej obudowy bo może być potrzebne mala korekcja silniczka aby dobrze zazębił zębatki napędowe. - ale powinno wszystko grać -

 

PANOWIE PROBOWANIE SOFTÓW DLA MK4 W MK3 KONCZY SIE ZACIĘCIEM CZYTNIKA !!!!!!!

 

MAM pytanie -

upragowałem sobie swoje MK3 ale juz nie pamiętam jakim softem - nadal mam głos angielski a nawi po polsku.

prosze o ile można aby ktoś podrzucił tu linka do najnowszej aktualizacji dla MK3 z polskim lektorem - serdecznie prosze .

 

Napisz jaki język chcesz zamienić.To wiele powie.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje jezyk polski rzecz jasna najlepiej żeński głoś :))))))))

Chodzi mi o to jakie języki masz w nawi.

Jeśli masz włoski to nie wiadomo czemu ale tego "przynajmniej Ja" nie umiem spolszczyć.

Może ktoś na forum umie.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje jezyk polski rzecz jasna najlepiej żeński głoś :))))))))

Chodzi mi o to jakie języki masz w nawi.

Jeśli masz włoski to nie wiadomo czemu ale tego "przynajmniej Ja" nie umiem spolszczyć.

Może ktoś na forum umie.

 

 

JA MIALEM GŁOWNY WŁOSKI ( AUTO PRZYJECHALO Z WŁOCH )

INPĄ ZMIENILEM JEZYK GŁOWNY Z WŁOSKIEGO NA ANGIELSKI DRUGI TEZ ZROBILEM NA ANGIELSKI I PO PROBLENIE ... POTEM POLSKI SOFT I CZY NA WLACZONYM OSTRZEGANIU O FOTORADARACH CZY WYLACZONYM ZEGARY MOWIA PO ANGIELSKU ,ALE MYSLE ZE JESLI KTOS WOLI ,MOZNA TO ZROBIC PO NIEMIECKU ....

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

już to kiedyś pisałem ale widzę, że nadal rozkręcacie czytniki...

 

jeżeli u mnie w Mk3 czytnik nie chce wysunąć płyty robię tak:

 

- zamykam auto, ale klapa bagażnika pozostaje otwarta,

- wciskam i trzymam eject przez 2-3 minuty (długo...),

- puszczam przycisk i wciskam go ponownie na moment.

płyta wyskakuje!!!

 

niech ktoś napisze czy u Was zadziałało...?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, powie mi ktoś jak mam nagrać softa 17.1 na płyte ??? Po wypakowaniu mam 3 pliki BMW NaviSoft v17_1 i 3 pliki Image (Plik CCD , PlikImg , PlikSUB) Jak mam to nagrac na plyte?? w jakiej kolejności ? Próbowałem tym programem ImgBurn ale tam mozna tylko 1 plik dodac i go zapisac ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też zrobiłem...

 

P.S czy jest wogóle możliwe że po odłaczeniu akumulatora soft sie popsuł (usunął) ?? Czy coś innego się popsuło i szkoda zawracać sobie głowy z próbą wgrania softu?? Po włożeniu płyty zadnej rekacji na wyswietlaczu ;/ W dodatku nie chce jej oddać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Od jakiegoś czasu szukam w internecie polskiego softu do mojej niuni (E39). Mam czytnik MK3 i kolorowy wyświetlacz 16:9. Ściągnąłem ich już kilka i cały czas lipa. :mad2: Wkładam płytę i za chwilę czytnik ją oddaje bez żadnego efektu. :( Obecnie mam soft sw 3-1/30, języki: GB i F, Język główny niemiecki. Jeśli ktoś ma soft który mi zadziała to proszę o udostępnienie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: Polskie napisy do Mk4+Monochromatyczny wyświetlacz

 

Postprzez Spigi0 » Nie Sty 17, 2010 1:57 pm

WItam Was wszystkich po krótkiej przerwie.

 

Powiedzcie mi na podstawie tego softu zamieszczonego przez coolera co musze zrobić żeby ten soft podszedł do mk3 , które pliki po zamieniać gdzie je znaleźć???

chodzi o czywiście o soft z tego postu

viewtopic.php?f=91&t=88707

wałkuje już ten temat długo i nikt nie chce się wypowiedzieć a jest dużo forumowiczów którym ten temat by sie przydał.

Pozdrawiam i zycze szczęścia w nowym roku!!!

 

Spigi0

SpiGi

------------------------------------------------------------------

Najniższe ceny szyb samochodowych na Podbeskidziu

zapraszam

www.autoszybyzywiec.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: Polskie napisy do Mk4+Monochromatyczny wyświetlacz

 

Postprzez Spigi0 » Nie Sty 17, 2010 1:57 pm

WItam Was wszystkich po krótkiej przerwie.

 

Powiedzcie mi na podstawie tego softu zamieszczonego przez coolera co musze zrobić żeby ten soft podszedł do mk3 , które pliki po zamieniać gdzie je znaleźć???

chodzi o czywiście o soft z tego postu

viewtopic.php?f=91&t=88707

wałkuje już ten temat długo i nikt nie chce się wypowiedzieć a jest dużo forumowiczów którym ten temat by sie przydał.

Pozdrawiam i zycze szczęścia w nowym roku!!!

 

Spigi0

 

 

Na moim chomiku jest soft spolszczający GB na PL do mk3.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mr.Lova, ciągnę Soft z Twojego chomika. Może ten soft mi w końcu pójdzie. Rozumiem, że po ściągnięciu archiwum trzeba rozpakować i nagrać w ImgBurn, potem do auta i próba. Masz może jeszcze jakieś zalecenia odnośnie spolszczania navi Twoim softem? Mam MK3, duży wyświetlacz, sw3-1/30, języki GB, F, język główny: niemiecki. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: Polskie napisy do Mk4+Monochromatyczny wyświetlacz

 

Postprzez Spigi0 » Nie Sty 17, 2010 1:57 pm

WItam Was wszystkich po krótkiej przerwie.

 

Powiedzcie mi na podstawie tego softu zamieszczonego przez coolera co musze zrobić żeby ten soft podszedł do mk3 , które pliki po zamieniać gdzie je znaleźć???

chodzi o czywiście o soft z tego postu

viewtopic.php?f=91&t=88707

wałkuje już ten temat długo i nikt nie chce się wypowiedzieć a jest dużo forumowiczów którym ten temat by sie przydał.

Pozdrawiam i zycze szczęścia w nowym roku!!!

 

Spigi0

 

 

Na moim chomiku jest soft spolszczający GB na PL do mk3.

ale masz soft spolszczony do mk3 monochroma czy do kolorowej navi??? bo to jest różnica

Wszyscy opisują softy no navi kolorowych ale jest jeszcze duże grono forumowiczów którzy mają navi mono (pomarańczową , strzałkową) i właśnie takiego softu poszukuje mk3 mono.

SpiGi

------------------------------------------------------------------

Najniższe ceny szyb samochodowych na Podbeskidziu

zapraszam

www.autoszybyzywiec.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.