Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Wywal pliki językowe z folderu NCCBEUFNM_EU_20090916 oprócz ENG a zmieścisz na jednowarstwowej. Ja nagrywam na markowych Sony, Verbatim ,DVD+R programem nero8 prędkość x2,4 bo wolniej się nie da, raz nagrałem x4 i również chodziła. Zresztą nigdy nie miałem problemów czy to z mapami, czy taż ze zmiana softu (MK4) :cool2: A softy do testów nagrywam na CD-RW x8 (to najniższa prędkość w nero dla mojej płyty) :norty:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam ten sam problem i teraz jest to nie jest archiwum, polaczenie plikow w calosc daje jeden plik ale bez zadnego rozszerzenia i nie idzie go ani zamontowac w Daemonie ani wypalic gdyz nie jest rozpoznanwany jako obraz. Poradzil sobie ktos z tym ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wypalić isoburn

 

 

tyle ze ja nie chce wypalic ,chce do tego wgrac jeszcze POI wiec puki co chce z tego zrobic ISO

 

To możesz przerobić na iso za pomocą UltraISO :mrgreen:

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wypalić isoburn

 

 

tyle ze ja nie chce wypalic ,chce do tego wgrac jeszcze POI wiec puki co chce z tego zrobic ISO

 

To możesz przerobić na iso za pomocą UltraISO :mrgreen:

 

 

Ale ultraiso krzyczy o kase gry robisz cos z plikiem większym niz 300mb :)... wiem czepiam sie ale....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W Ultra ISO wybieramy Narzędzia-Konwertuj-Wybierz plik obrazu do konwersji (tu wybieramy plik z rozszerzeniem .dvd z naszego folderu gdzie siedzi sobie mapka), Ustawiamy folder wyjściowy, format na ISO czy jaki tam kto woli i jazda :norty:

2) Cieszymy się obrazem Mapy :cool2:

 

Czy może ktoś podać aktualne radary na PL i EU? Byłbym wdzięczny, no i podzielcie się uwagami co nowego wnosi mapa na polskich drogach (czy wogóle jest Polska :duh: ) bo ja nie mam jak.

Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co (i czy cokolwiek) ta mapa wnosi nowego jeżeli chodzi o pokrycie Polski? Bo mam wrażenie, że wersja 2009-2 nie różni się od 2009-1. Czy w tej jest coś zmienione?

 

Nie wiem jak w innych miastach ale w okolicach trójmiasta wersja 2009-2 od wersji 2009-1 różniła się znacznie. Od wczoraj testuję 2010-1 i też zauważyłem już że pojawiło się kilka nowych ulic których nie było wcześniej, szczególnie na obrzeżach miast przybyły ulice które powstały na przełomie ostatnich dwóch trzech lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info że są jakieś zmiany na lepsze a trud włożony w poszukiwania i dostosowywania mapy do swoich potrzeb nie poszedł na marne :cool2:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodatkowy upgrade do mapy high_europe do samodzielnego montażu:

menu pl ze znakami polskimi dla wszystkich języków, duży zestaw POI dla Polski

NCCBEUFNM_EU_20090216.rar

wrzucić do odpowiednich folderów, powinno pasować do każdej mapy high , 2010 tez

Przy wypalaniu dvd single layer wykasować wszystkie języki poza eng. a dla DL i tak tylko eng będzie aktywny

 

Powodzenia

 

Witam

Czy jest jakaś większa trudność, aby taką podmiankę z punktami poi wgrać pod język niemiecki? Z pewnością większość z nasz nie ma j. angielskiego a ma niestety niemiecki :(

 

pozdrawiam

Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie małe pytanko , jak odpalic 3D w nawigacji mk4 ? wgralem sofcik dzien noc pl i radary , ale za chiny nie wiem gdzie sie wlacza w opcji 3D hmmmm

Pozdrawiam

 

Jeśli masz mk4 to tak :

 

1. Z poziomu menu głównego i wybierasz opcję "ustawienia"

2. Wciśnij i przytrzymaj przycisk "menu" aż pokaże ci się "Tryb serwisowy"

3. Na samym dole w trybie serwisowym masz opcje "Perspektywa" , wchodzisz w nią i aktywujesz perspektywę .

4. Następnie gdy wejdziesz do menu nawigacji wybierz z poziomu mapy orientację i zmień ją na "Perspektywa" .

5. Cieszysz się perspektywą w navi :P

 

Tyle

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum, mam problem z uaktualnieniem softu, przekręciłem kluczyk raz, wsadziałem płyte z tym softem v29 wypalonym alcoholem na x10 na płycie verbatim, no i nic się nie działo na ekranie(poprostu pierwszy ekran navi wyświetlało) i coś chrumoliło w kółko tak samo w czytniku jak by nie mogło jej przeczytać, jak by coś było nie tak.

 

___

 

robiłem wiele kombinacji z różnymi softami i nic! według mnie rozwalony mam czytnik bo dziwnie chodzi i nic sie nie dzieje bo włożeniu płyt z softem, nagrałem dźwięk gdy wsadzam płytę i zaczyna czytać i wrzuciłem na youtuba, oceńcie czy jest zepsuty, czy może Wam tak samo dziwnie chodzi...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ra6RSqs-0kE

 

a wogole to auto kupiłem tydzień temu i wszystko zaczęło się od tego że zmienijszył mi się obraz z 16:9 do 4:3 nie wiem jak to się stało oraz jak do tego wrócić odrazu zaznaczam że nie mam w żadnym! menu opcji zmiany rozmiaru ekranu...

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Menu głównym (zaznaczam że jest taka opcja :norty: ) ustawiasz czy mapa ma być na pełnym czy dzielonym ekranie. Jaki masz czytknik? Jeżeli MK3 to jest coś takiego jak mode2 podczas nagrywania softu. A mapy chodzą?
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wlasnie przeszukalem wszystko próbowałem i nie widzialem takiej opcji, nie mam płyty z mapami, auto mam tydzień dopiero, a soft stary -31 na koncu, a mógłbyś przybliżyć coś na temat mode2?to są ustawienia w menu głownym i nie ma nic takiego...http://bayimg.com/image/bagciaacl.jpghttp://bayimg.com/image/bagcjaacl.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to rozbierz czytnik i zobacz czy mechanizm napędu jest cały . Następnie poczytaj dobrze ten temat (poczytaj jakie softy mamy do wgrania , jak je mamy nagrywać i jakimi programami ) i wgraj sobie nowszy soft , jak nie doczytasz albo uwalisz soft to postaw na nogi czytnik softem v17 i tak aż do skutku .
http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie małe pytanko , jak odpalic 3D w nawigacji mk4 ? wgralem sofcik dzien noc pl i radary , ale za chiny nie wiem gdzie sie wlacza w opcji 3D hmmmm

Pozdrawiam

 

Jeśli masz mk4 to tak :

 

1. Z poziomu menu głównego i wybierasz opcję "ustawienia"

2. Wciśnij i przytrzymaj przycisk "menu" aż pokaże ci się "Tryb serwisowy"

3. Na samym dole w trybie serwisowym masz opcje "Perspektywa" , wchodzisz w nią i aktywujesz perspektywę .

4. Następnie gdy wejdziesz do menu nawigacji wybierz z poziomu mapy orientację i zmień ją na "Perspektywa" .

5. Cieszysz się perspektywą w navi :P

 

Tyle

Dzieki Mistrzu ,ucało sie :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zrobi sie ATARI bo cos skopalem to nie ma potrzeby wracac do starszego softu. Wrzucam poprawiony DVD z V32 z dzien/noc i ostrzeganiem o radarach i wszystko smiga. Moje mk4 jest z X5 - sporo nowsze od auta i najlepej czyta plytki DVD-R TDK (takie niebieskie na górze).

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pewien problem, a mianowicie mam czytnik mkIV z małą nawigacją, ściągnąłem softa v31, włożyłem płytę i zaczyna się instalacja i jest napis programmin SW VERSIONE 9.10 i pod spodem jest pokazany pasek postępu instalacji, instalacja dochodzi prawie do konca i nagle jest napis że jest błąd i żeby właściwą płytę włożyc, czy ktoś miał taki problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.