Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy to są softy tylko i wyłacznie do E38/E39?

 

Do jakich modeli samochodów te softy pasują konkretnie?

zależy od czytnika, jak kolega wyżej napisał, ale ogólnie modele e39, e38, e46, e53 potem od e60 już chyba inaczej to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mniej więcej wygląda tak, że: MK x -> CCC -> CIC -> NBT -> NBT2.

Określ jaki rodzaj czytnika MK masz i tyle. Poszukaj w google. Różnią się między sobą wyglądem :)

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wgarlem soft z chomika Berciu. Plik NAV_SW_CX3_logoBMW.rar Opisany jako stabilny. Wypalilem takze mapy 2015 do mk4.

 

Odlapam silnik, nawi sie laduje, pl jezyk, fotoradary etc wszystko smiga. Po pewnym czasie jednak mapa sie zawiesza i czasami nastepuje reset nawigacji. Czasami takze mapa ponownie rusza (rzadko).

 

 

To wina softu do navi czy ze zle nagranymi mapami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję. Nagram mapy ponownie.

Chcialem wgrac ori soft v32 i nie udalo sie. Ciemny ekran brak diody power, nie moglem wyjac płyty. Generalnie martwa navi. Wrzucilem plyte z softem wcześniej wgrana i wystartowalo...

 

Żeby wgrac inny soft musze robic jakies tajemne zabiegi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam następujący problem po wgraniu softu z chomika MK4 soft [PL] zgodnie z instrukcją pojawia się taki komunikat http://www.fotosik.pl/zdjecie/a092eb6561f6be60 i niestety nie mogę go zatwierdzić.

Czy aby wgrać ten soft muszę najpierw wgrać wersję oem i to dlatego nie działa?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ze względu że za chwile mamy nowy rok to życzę wszystkim wszystkiego najlepszego.

 

a teraz do tematu:

1 mam radio MK4 i wgrałem system nav_sw działa bez problemów.

2 testuje teraz nawigację i tak: wyświetla mi się mapa, mogę wpisać wszystkie parametry tz. cel podróży, natomiast gps nie łączy się z satelitami i nie namierza mojej pozycji na mapie.

3 gdzie może być problem? Mój samochód: Bmw e46 2005r kombi

4 odkryłem że jeden kabelek jest urwany, połączyłem go ale narazie nic to nie pomogło (narazie bez odpowiedniej końcówki) czy ta końcówka to złącze SMB?

5 link do paru zdjęć:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/16bb0192226ebe49

6 jeszcze jedno pytanie żeby narazie za dużo nie rozbierać: czy w moim aucie (kombi) jest gdzieś taka antena? http://allegro.pl/antena-gps-bmw-e46-8374297-i5726162013.html

Edytowane przez PiotrCBR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ogarniam inpe, ncs, dopisze do auta wyposażenie a nie umie wgrać softu...

 

czy to co ściągnę nagrywam w tym jednym pliku czy muszę wypakować wszystkie pliki i z nich stworzyć iso??

nagrałem płytę, włożyłem do dvd i nie ma reakcji. Płyty nie wypluwa.

 

 

ps. ściągłem mapę 2016, i tak się zastanawiam - skąd mam wiedzieć że to 2016? da się to jakoś sprawdzić? plik na chomiku mogę nazwać sobie 2017...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.