Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam problem posiadam e46 z 2004 r nagrałem soft v30 na dvd+r wrzucam płytkę do czytnika wyskakuje na chwile logo bmw i tyle i tak co chwile ... sprawdziłem wersję softu to mam takie coś jak SW 4-1/20 . Co zrobić żeby to działało ? może soft wgrać na zwykłą cd ? Proszę was o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem spolszczone menu nie pamiętam jakim softem chyba v25 i w ustawieniach miałem po polsku np "cały" i "2 częsci", "noc" i "dzień" ostrzeżenie o fotoradarach "włacz" i "wyłacz" ale denerwowało mnie przy odpalaniu tło BMW X3. Jestem po aktualizacji chyba z v25 na V32 od CX3 i wszystko fajnie tylko że dalej to logo X3, Ściągnąłem soft od Yaza logo przeżyje BMW M :oops: ale tłumaczenie daje wiele do życzenia. cały i połow, zamiast dzień i noc to kolor 1 i kolor 2 i brak w ustawieniach info o fotoradarach. Najlepszy był soft który zaraz po kupniu zainstalowałem tylko to logo, da się coś z tym zrobić? :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu przecież pisałem że wgrałem i jest [bAD] bo w menu nie ma opcji włączania powiadamiania o fotoradarach?

 

 

O jezu...przecież nie bedę za Ciebie szukal kolego

W temacie są podane chomiki gdzie jest taki soft :search: :search: :search:

 

Panowie potrzebuje pomocy posiadam BMW x5 z mk4 czytnik język włoski . Jakiego softa użyć żeby wgrać pl ?

 

Wrzuć OEM a potem v32

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
O Jezu przecież pisałem że wgrałem i jest [bAD] bo w menu nie ma opcji włączania powiadamiania o fotoradarach?

 

@bosniak

 

... nic nie rozumiem ! ! !

 

wstawiles tutaj filmy YouTube : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=265483&p=1993615#p1993615

 

w pierwszym filmie - 10 sekunda - pokazuje na monitorze

 

=> USTAWIENIA > Ekran , Zegar , Data , Glos. navi , Dzien/Noc ........... oraz ...................... Radar alarm [ wlacz ; wylacz ]

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez łaski, kolega Bartos81 podlinkował mi, bo na chybił trafił nagrałem 3 płytki i nic, jedynie to można coś uwalić wgrywając tak softy :nienie:

 

Bo jeszcze nagra c trzeba umiec.Zobacz sobie w temacie ile osób tego nie potrafi.Wybacz ale nie chce mi się po raz 100-ny pisać tego samego i wrzucać

Trochę własnej inwencji tez trzeba mieć

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj sie tak. Nagralem 3 płyty w sensie ze je zepsulem, nie dlatego ze nie umiem tylko na żadnym sofcie od yaza nie ma w ustawieniach mozliwosci włączenia fotoradarow. Jakbys zauważył w dalszej sekundzie mam soft sw-1/00 nie od yaza i tam jest mozliwosc włączenia fotoradarow. Umiem nagrywać bo nagralem 4 różne softy i działają, ale bez fotoradarow i wyobraź sobie ze nawet sobie nagralem najnowsze mapy na 2015 zresztą widać je na tymże filmiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie pomóżcie, bo krew mnie zaleje, do tej godziny walczę z czytnikiem MK4 ale nie mam już siły i idę spać. Może ktoś ma większe doświadczenie i pomoże. Udzieli jakiejś podpowiedzi co jest nie tak albo co można zrobić inaczej.

 

Wczoraj kupiłem czytnik MK4. Dzisiaj go odebrałem z poczty i pierwsze co to zrobiłem testy na mapach CD 2015 i DVD 2015 było ok, więc wziąłem się za zmianę softu. Ściągnąłem z Chomika soft V32 by sting czy jakoś tak, zmieniłem logo i niepotrzebnie oprócz języka francuskiego zmienionego na PL dodałem GB przerobiony na PL. Nie wiedziałem że nie mogą być dwie nakładki.

 

Całość zrobiłem w ten sposób, że obraz płyty ściągniętego softu bazowego wypakowałem do katalogu za pomocą programu PowerISO. Wyszukałem plik NAVBOOT który przerobiłem Navtweak 2.7 potem znowu otworzyłem program PowerISO i całość wrzuciłem od niego i stworzyłem obraz płyty, który wypaliłem CloneCD z prędkością x1. Tak przerobiony soft wrzuciłem do czytnika i ładnie się zainstalowało bez najmniejszego bólu za pierwszym razem a komunikat wyskoczył po kilku sekundach. Jeździłem z nawigacją po mieście załatwiać różne sprawy i zaczęły się dziać dziwne rzeczy zauważyłem że zniknęła zakładka w ustawieniach odpowiedzialna za zmianę języka. Czytnik zaczął mulić i się zawieszać nie wyświetlał zmian po naciśnięciu przycisku zmiany źródła dźwięku (CD, kaseta, radio) mimo że źródło zmieniał, także przycisk info nie działał. Wachlowanie płytą z mapami nic nie dawało a po którejś operacji włożenia wyciągnięcia płyty z mapą i zabawy z kluczykiem zdarzyło się, że nawet boardmonitor wszedł w tryb awaryjny sugerując uszkodzenie czytnika (kiepska grafika i brak przycisku nawigacji). Podejrzewam albo laser albo kwestia softu. Próbowałem wkładać płytę oryginalną z mapami ale to nie pomagało. Po jakimś czasie kiedy ponownie otworzyłem auto czytnik wstał ale dalej menu z językiem nie było za to reszta zaczęła działać tak jak należy.

 

Postanowiłem wgrać soft 32 ORGINALNY teraz nie pamiętam bo tyle miałem różnych prób, ale o dziwo chyba go przyjął (chociaż to niby ta sama wersja co była) jeszcze raz przerobiłem soft tym razem poprawnie ale już nie chciał go przyjąć bo wyświetlił info że czytnik jest zaktualizowany do tej samej wersji. Zatem nagrałem wersję wcześniejszą 31 niby PL ale moim zdaniem to ORG bo mimo opisu PL nie ma na niej jeżyka PL przeleciałem wszystkie języki. Zatem ponownie włożyłem swój wybrany soft będąc pewny że teraz wszystko pójdzie jak należy ale nic się nie dzieje. Znowu włożyłem 32 org i czyta później 31 i też czyta za każdym razem te dwie płyty czyta w miedzy czasie wkładałem coraz to nowo nagrane płyty z tym swoim przygotowanym softem . Niestety tego mojego nie chce. Ściągnąłem też jakąś wersję 28 ale z nią podobnie nic się nie dzieje. Płyty nawigacyjne czyta od razu nigdy żadnej nie wypluwa sam. Może powinienem dać mu czas ale jak chce czytać to wyświetla komunikat w 5 sekund od włożenia płyty a wgrywa soft błyskawicznie w około 15 sekund a jak nie chce czytać to mogę czekać ze 30 sekund słychać płyta kręci ale to nic nie zmienia.

 

O co k... biega bo szlak mnie trafi, krew nagła zaleje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę znaleźć innego softu V32 PL lub nowszego. No i gdyby pierwszym razem ten soft nie chciał się wgrać to bym nie próbował, ale skoro pierwszym razem się wgrał bez bólu to myślę że powinien znowu się wgrać.

 

Dochodzę do jednego wniosku, że problem tkwi w sposobie tworzenia obrazu, mam dwie inne płyty nagrane w ten sam sposób przez siebie na takich samych płytach tylko że nie ingerowałem w obraz płyty, i idą za każdym razem od razu a próbowałem po ok 5 razy każdą. Chciałem stworzyć obraz w trybie Mode2 tak jak się to robi do MK3 ale program mode2cdmaker cały czas krzyczy że brakuje pliku Mode2CDMaker.exe w katalogu z programem co nie jest prawdą. Grzebałem w necie i zdarzają się ludziom takie problemy. Widocznie na tej instalce Windows jest jakiś konflikt na wcześniejszej działałem z tym programem bezproblemowo. Może to jest powodem że nie czyta tego softu tylko dlaczego pierwszym razem przyjął go bez problemu.

 

Może ktoś ma jakiś pomysł jak to nagrać albo jakiego softu użyć jako bazowy nie chce od podstaw spolszczać tego V32 OEM bo nie znam się na tym aż tak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego boot logo inne i drukowanymi literami zakładki głównego menu: KOMPUTER, PROCESOR DSP, TELEFON itd. Problem w tym że nie mam polskiego softu bazowego który chce przeczytać.

 

Skąd mogę pobrać ten Twój soft żeby spróbować go załadować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.