Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może ktoś pomoże bo wertuje te 112 stron i już zgłupiałem doszczętnie.

Potrzebuje spolszczenie do Navi MK4 16:9. Jezyki jakie mam to Angielski Niemiecki i Francuski.

Aktualnie mam softa 4-1/12 czyli chyba nie zmieniany od nowości.

Może ktoś podpowie skąd pobrać odpowiedni spolszczony soft? Bo widzę że wiele osób udostępnia jakieś pliki na chomiku itd.

O ile to możliwe to poprosiłbym o coś pewnego i sprawdzonego.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

Pierwszy post , od razu z pytaniami ! E46 Touring czytałem forum pobrałem wersje Stinga i CX3 obie nagrały się poprawnie a zawsze wyskakuje massage "Error in reading CD/DVD in navigation etc etc" a oryginalne mapy rok 2004 tylko że bez polski (te które razem z autem kupiłem) czyta. Moje pytanie czy jest ktoś w okolicy Śląska kto mógłby mi pomóc w update'cie generalnie mnóstwo płyt prób i nic i czy ktoś ma dobre mapy do przegrania bo ściąganie tych xx paczek z chomika mnie przytłacza.

Zatem podpinam się pod post wyżej i jednocześnie jeśli ktoś na Śląsku (okolice Kato) ma spawdzoną płyte z softem 32.2 PL to proszę o kontakt.

Wersja : Navi MK4 16:9

 

Z Góry Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pobrałem wersje Stinga i CX3 obie nagrały się poprawnie a zawsze wyskakuje massage "Error in reading CD/DVD in navigation etc etc"

 

To źle nagrałeś kolego bo to śmiga aż miło :cool2: :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Gubię się już. Jeśli byłby ktoś tak miły i odpowiedział.

1. Jaki jest aktualnie najnowszy soft do mk3? Z postu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=38428 wychodzi, że 3-1/63 a ja jakimś cudem mam 3-1/66? Czy to możliwe czy ktoś coś sknocił, bo wiem, że był wgrywany język polski?

2 . Gdzie mogę znaleźć soft 3-1/63 ewentualnie 3-1/66 z językiem Polskim? Jaką wersją jest ten z pierwszej strony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy ma ktos moze na swoim chomiku lub tez moze zrobic soft do mk4 v.32 PL ale tylko zmieniony jezyk? Nie interesuje mnie inne logo, dzien/noc bo navi gubi kolory oraz fotoradary bo nie uzywam. Chodzi mi o oryginal v.32 (perspektywa) z jezykiem PL i nic wiecej. Czy bede musial robic downgarade do v.27 i ponownie v.32?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam koledzy, może Wy mi pomożecie. Mam taki problem, wgraliśmy wczoraj ze szwagrem polskie menu do jego e39 z 2003roku z czytnikiem mk4. wszystko było dobrze, a po jakiejś godzinie jazdy ekran zrobił restart i menu zmieniło grafikę na gorszą i zmieniło jezyk na angielski. Teraz nawi jest w trybie awaryjnym. dodam że robiłem to menu tym samym softem co u mnie i u mnie śmiga już dłuższy czas też w e39 z mk4. soft z chomika od zx3. ściągneliśmy też płytę dvd z nowymi mapami i to może ona to spowodowała ten błąd. jak to teraz ogarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja ruszyła. Prawdopodobnie winna jest mapa na płycie DVD. Objaw był taki że podczas jazdy na zaplanowanej trasie na nawigacji obraz się zawiesił i tak wisiał przez chwilę, a potem był restart i nawigacja przeszła w tryb awaryjny. Spróbuję teraz map na płycie cd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w takiej sytuacji płyta nie ma żadnego znaczenia.Wina leży w samym czytniku który steruje cała elektroniką navi.A czy było to chwilowe i czym ew. spowodowane ??? Hmm...może jakiś kabelek nie łączy dobrze....trzeba przepatrzeć jeśli się powtórzy :wink: :wink: :wink:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgralem v32 do mk4 od stinga zaktualizowalo natomiast nie chodzi menu PL mam oryginalnie jezyki USA E F a jestem zielony odnosnie jakis podmianek w sofcie, ma ktos cos takiego gotowego czy instrukcje jak to zrobic bo navtweak nie odpala na moim kompie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ten soft http://chomikuj.pl/matimisztal/BMW+Navigation/Softy+Navi+MK4+16-9+BMW+e46+e39+x5 nazwa pliku (By sting-noc dzien-radary glos PL-txt PL-FREE-V32.iso ) z tego co czytalem jest oczywiscie ok. Wiec sciagam ten plik nagrywam wrzucam i smiga tak? Potem tylko wkladam mapy i dziala?:) Jesli cos pominalem (plik lub czynnosc) to prosze o sprostowanie gdyz bedzie to moj pierwszy "update". Dzieki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

koledzy bardzo proszę o pomoc !!!

 

wczoraj kupiłem auto, sprawdzałem auto dziś z rana inpą i coś zwaliłęm z softem w mojej navi mk4. Wyrzuca błąd "loading of software required please insert a suitable cd-rom". Wiem, że muszę wgrać nowy soft, bardzo bardzo proszę o wskazanie softa który muszę wgrać, lub co muszę zrobić. Wiem, że wszystko jest w sieci lecz czytam i tylko pozostaje mętlik w głowie tyle jest wersji softów, raz piszą tak raz inaczej. Proszę uprzejmie o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A c pisze w tym temacie kolego ????? Czytałeś cokolwiek co napisaliśmy ??? Wszystko podane na tacy.....i rada....nie baw się Inpą bo możesz popsuć sporo wiecej :roll: :roll:

 

 

tak część czytałem, tylko odpowiedz sobie na pytanie co można mieć w głowie po przeczytaniu 114 stron, nie możliwym jest przeczytanie całości. uważam, że tego lepiej by było aby odpowiedź dotycząca najnowszego softu pojawiła się na ostatnich stronach ponieważ ułatwi to wszystkim użytkownikom. sam osobiście ściągnąłem kilka softów ale nie nadają się, navi nie przyjmuje ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.