Skocz do zawartości

Mam brzydką bejce-jak to upiekszyc-jakies porady proszę:)


12345Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak tylko uporam sie z przerejestrowaniem wozidelka to bede chcial upiekrzyc swojego potworka -booo jak widac na zalaczonym zdjeciu brzydko to wyglada na dzien dzisiejszy.

Co mi polecacie proponujecie w wygladzie zewnetrznym???

 

Ja napewno co zrobie najpierw to podepne xenony pod te soczewki co mam i ringi wstawie. CO do zderzakow to sie waham czy jakies a'la sporty kupic czy od m3 czy te pomalowac cale na czerwono...jakies pewnie m3 zwierciadelka wstawic itp....

 

czekam na pomysly chce do czerwca przyszlego roku wystawic auto juz fajnie zrobione pozdrawiam

 

http://img523.imageshack.us/img523/6932/mojaer2.th.jpg

 

tak to wyglada teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12345Artur jeśli mówisz ze masz brzydkie autko to nie jesteś prawdziwym miłośnikiem bmw.

Mój pomysł na poprawę wizualna :

1. Pomaluj zderzaki w kolor nadwozia.

2. Zmień te "buriackie" kołpaki na jakieś inne ewentualnie felgi alu.

3. Załóż białe kierunki z przodu.

4. Jak założysz brewki na światła to będą cię wytykać palcami na ulicy - wiejski tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewek napewno nie bedzie-kolpaki patrzec jak tylko wylecą wiec to nie problem

 

zderzaki wlasnie mnie interesują czy kupic od M3 czy jakies inne... bo te co mam to napewno nie bede malowal-dziwnie wygladaja czerowne bejce na serjnych zderzakach-takie moje odczucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pomalowac zderzaki i progi w kolor nadwozia, a pozniej sprawa prosta:

 

Felgi M-pakiet z rocznika Twojego auta - 17"

Zderzaki M-pakiet oryginalne

Listwy - M-pakiet oryginalne

Lampy tyl - mpakiet org

i z przodu biale kierunki tez org bmw

i pozniej juz nic nie musisz robicz, bedziesz mial ladne auto :)

 

 

Felgi - 1500,

Zderzak przod - 500-600

Zderzak tyl - 500

Listwy - 400-500

Lampy - 300-400

Kierunki - 50 - 80

 

i malowanie wszystkiego w jeden kolor a listwy na czarny macik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wyzej ma racje, jednak zamiast inwestowac taka kase w tuning warto bylo pomyslec o kupnie czegos mlodszego za ta kase w zapasie, a potem dopiero powoli robic z niej laleczke.

co do mojego zdania na temat to alusy na 1. miejscu!!!, a w trybie natychmiastowym zdiecie kolpakow. lepsze juz przerdzewiale stalowe fele. jestem milosnikiem seryjnego wygladu wiec duzo wiecej nie dorzuce od siebie ale zderzaki przy okazji malowania warto zmienic. ehhh no i jeszcze raz te fele......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12345Artur - jeśli sam nie wiesz co zmienić w swoim autku -tylko pytasz innych - to samochód nigdy nie będzie się tobie podobał w 100 % - ponieważ bazujesz na opinii innych- a zawsze znajdzie się ktoś komu twoja Betka nie będzie się podobać - i co? będziesz robił wszystko byle zaspokoić gusta innych - Auto ma się Tobie podobać - jeśli mogę doradzić:

- zostaw tradycyjne progi, zderzaki i lusterka, tylko pomaluj w kolor - bo M-pakiet jest drogi

- fakt, alufelgi aż się proszą - te kołpaki mam nadzieję że już wyrzuciłeś

- jakieś fajne audio

- lampy tył biało-czerwone

- kierunki przód białe

- ringi CCFL

- wydech dedykowany Remus lub Ulter( zamiast m-pakietu)

- Bilstein B6 lub B8 + sprężyny - żeby furkę posadzić

- po kolorze widzę że aż się prosi o polerkę - jak będziesz oddawał do malowania progów i zderzaków zagadaj z gościem, że mu dopłacisz i niech ci wypoleruje Autko, albo oddaj do polerowania i po polerowaniu dopiero oddaj do pomalowania - bo odcień będzie dobierał z nadwozia - lakier niech ci dobiorą w Dupont -nie są tanie ale jakościowo bardzo dobre

Mam nadzieję że samochód będzie się tobie podobał

I proszę cię bez Agrotjuning-u

masqo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie...

 

nie jest do e46 z konca lat produkcji... tylko e36 ... i to dość skromne...

wiec nie przesadzałbym z tymi z derzakami od m3 ... itp... wszystkim oryginlanym...

 

pomalowałbym te zderzaki w kolorze... i progi ..( ewentulanie juz na przód zderzak do M3) ... lepiej te zderzaki pomaluj.. jak zakladac jakies tuningowe allegrówki..

 

na przód białe kierunki ... i na tył lampy z białym kierunkiem... ( oby tylk onie jakies lexus itp)... jesl itrudno bedzie znalezc ... moze byc depo... nie sa jakies totalnie kiepskie... do tego auta starczą.... bez watpienia...

 

 

Koła ... 16" ... zalezy ile jezdzisz .. jest malo... 2 -3 tys w mies i mniej ...to 17" .... i nie za szeroke... zebys nie zapiął butów 235 - 245 ... 205 ... swobodnie wystarcza... chyba ze masz 325i...

 

wizualnie auto sie juz bardzo zmienie... i wtedy powinno zaczac Ci sie podobac... choć troche...

mi e36 do dziś sie bardzo podobaja... i zebym utrafil e36 w coupe... w dobrym stanie... to z checia bym ją kupil i troszke potrzymal... na przejazdzki...

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier to zdaje sie ze polerke przeszedl juz tylko na zdjeciu tak wyszlo jak wyszlo

 

co do stalowek to nie mam pordzewialych wiec ok a fele tak wlasnie myslalem nad 17" alu tylko z rantem czy bez... widzialem kiedys fajne 10" rant tyl i przod 8" ale to chyba juz nie do tego "bogatego " modelu wsadzac...

 

nie bedzie napewno zadnych lexusow itp allegropodonbnych badziewii

 

myslalem natomiast kupoic wlasnie przod od M3 zderzak pomalowac go i ten z tyl pomalowac tak ze ta listwa co jest na wysokosci wydechu zostawilbym ją tylko czarna a reszte w kolor i listwy boczne tez czarne i na zderzakach obu. no ale bede kombinowal muysle ze w 2tyg go zarejestruje to pozniej cos akcje sie zrobi to jak cos bede informowal

 

i nie robie auta po to zeby sie komus podobalo tylko zeby mnie sie podobalo a pytalem sie nie o oponie tylko o pomysly co i jak mozna zrobic a z tego wszystkiego sam sobie wybiore :P

 

co do wydechu tylko mam zajebiste wahania -bardo mi sie podobaja bejce jak wyją - ale z drugiej strony jakbym tak mial jechac na drugi koniec polski i wylo mi za uszami to dam sobie spokoj chyba z wydechem zostanie tylko ta ladna zgrabna koncowka ktora mam teraz chromowana

 

aaa co do audio jest narazie przod fabryka radio sony ze zmieniareczką i subwoofer FOCAL 27 ze wzmakiem blaupunkta w bagazu(ladnie daje)-ale cale audio przejdzie modyfikacje na inne zupelnie narazie niech gra to co jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, osobiścienie ładowałbym strasznych pieniędzy w m-pakiety itp,niema sie co okłamywać to seryjne 1.6 pewnie w najuboższej wersji i do końca takie zostanie no chyba że wydasz fortune za którą kupiłbys młodsze e36 z dużo lepszym wyposażeniem.

Osobiście tez mam e36 bardzo biedne i żałuje troche że nie wstrzymałem sie i nie kupiłem czegoś innego ale polak mądry po szkodzie , teraz szkoda mi jej sprzedawać bo jest naprawde w dobrym stanie dlatego jeśli inwestuje jakieś pieniądze (poza obsługą oczywiście) staram sie to robic tak że jak dojdzie do sprzedaży bedę mógł wiele rzeczy z niej wyciągnąć .

 

Wracając do tematu zamiast bawić sie i malować zderzaki i popadac w koszta zaczołbym od zawieszki i dobrej felgi :norty: bo nawet jak załadujesz skóre,cały m-pakiet (zderzaki listwy itp) a nie zrobisz dobrej gleby auto i tak bedzie kupowato wyglądać(oczywiście to moje zdanie i co nie którzy nie muszą sie zgadzać) dobry zawias + ładne alumki minimum 16 cali najlepiej w polerce lub szeroka stal i zobaczysz że auto zmieni sie diametralnie.

Ja osobiście zaczołbym od tego , później zmieniłbym tylnie lampy na biało czerwone nie cleary , i zajoł sie kierunkami .A na końcu zderzaki choć wydaje mi sie że w pomalowane zderzaki nie pasuja do wszystkich e36 , wszysto zalezy od tego jaki jest kolor samochodu.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

P.S wyrzuć te kołpaki i juz bedzie o wiele lepiej :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze propozycji jest wiele. Zeby zamknac sie w kwocie np. 2000zl zakupilbym bo niej ladne felgi, proponuje te z linku, moim skromnym zdaniem najladniejsze felgi do E36, moze 16" zeby laczyc wyglad i komfort podrozowania:

http://moto.allegro.pl/item382683525_felgi_alufelgi_bmw_5x120_15_nowe_e36_e46_z3.html

Do tego posadzilbym auto na sprezynach 40/20, i polakierowal zderzaki. Bursztynowe kierunki bym zostawil bo maja swoj klimat i styl a nawet M3 E36 w sedanie miala bursztynowe kierunki wiec nikomu ujmy nie przynosi ich posiadanie... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

weź wywal te kołpaki! to porażka jakaś jest. na stalówkach będzie ładniej wyglądał. przy niewielkim budżecie zrobiłbym najpierw jakieś alufelgi, potem zderzaki, progi, lusterka w kolor. jak będziesz miał więcej hajsu to zawias, kierunki przód, lampy tył. tyle wystarczy aby z tego skromnego wozu zrobić przyjemną oku maszynę.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg panowie to każdy ma inne zdanie ja np wole orginały 15 niż jakieś tam 17 bo na 15 lepiej sie prowadzi niż na 17 szczególnie w koleinach 15 nie gną sie tak jak 17 a i opony taniej można kupic niż 17 sory ale ta wasza gadka załuż 17 albo minimum 16 jest troche dziecięca i kłutnie a ja to mam 17 i jestem lepszy a ty masz 15 i jesteś gorszy jak dzieci panowie ja już sie przekonałem że 17 ładnie wygląda i nic wiecej a jak ktoś chce zrobić fancar z starej e36 to troche przesada to wszystko co sie robi ma byś praktyczne a nie żeby stało w garażu i żeby wycieczki z 3 klasy podstawówki oglądały dam przykład jedziesz sobie drogą z przeciwka samochody a za tobą karetka na sygnale i trzeba zjechac na pobocze chodnik trawe co kolwiek a tu fura jest odniżona zderzaki itd i co jednym zjechaniem można zniszczyć to wszystko wieć jescze raz pisze samochód ma być praktyczny a nie każdy widze pisze co mu do głowy nie przychodzi felgi listwy zderzaki lampy może jeszce skóre do środka jak chcecie robić tuning to kupcie sobie toyote supre to jest auno do tyningu a nie bmw e36 jeszcze co do lamp spoko odmładzają troche ale co do tych kół i zawieszenia to nienawidze tego zawieszenie to najpoważniejszy element z samochodu nad którym latami pracowali fachowcy z bmw a tu jakiś tam mechanior stodołowy wywali to i założy jakąś lipe i co to da ze za pół roku podłoga bedzie wygładac jakby ja ktoś młotkiem obtłukł dobra koniec tego pisania sory jeśli kogoś uraziłem ale takie jest moje zdanie pozdrawiam
przedni napęd jest dla dziewczyn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale on pytal o wyglad a nie wlasnosci jezdne co do wlasnosci jezdnych calkowita racja ze 15 ale w e36 17 wygladaja godnie dostojnie pieknie i to tyle 15 wygladaja brzydko fatalnie oblesnie chocby byly nawet najpiekniejsze
mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza.. nie wiem czy umiesz czytac ze zrozumieniem... ale kolega pyta jak zorbic ze swojej... cos bardziej atrakcyjnego wizualnie.. i nikt mu nie kaze zakladac jakis pojlerow neonow czy diod... a jak powszechnie wiadomo ... im wieksza felga tym lepszy efekt wizualny... wiec nie widze w tym nic dziecinnego ... ze kazdy mowi ze minimum 16... nie jest to male auto.... i 16 to min.. zeby to jakso wygladalo.. na 15 jest tak wyoski profil gumy ze wyglada to jak w wozie drabiniastym... wizulanie ... nie jest napewno lepiej a tu o to chodzi.. z resza wlasciwoscie jezdne tez sa lepsze na wiekszych kolach... masz manijszy profil itp... jedyne co to trzeba uwazac na nasze drogi... ale nie wprowadzaj innych w blad ze masz lepsze wlasciwosci jezdne na 205/65/15 niz na 205/55/16 czy 205/50/17 :naughty: bo to bzdura :liar:
http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.