Skocz do zawartości

Kilka pytan o e32


grzechu65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakup BMW e32 i mam kilka pytan, ktore moga wydawac sie smieszne.

 

1. Czy w kazdej wersji byly 4x el szyby ??

2. Czy elektryczne szyby byly w pelni automatyczne tzn. czy po jednym nacisnieciu szyba sama sie zamykala / otwierala ??

3. Czy byly fabrycznie montowane w niej xenony ??

4. Czy to prawda, ze byly wersje z pompowanymi przednimi fotelami ??

5. Czy zewnetrzne lusterka da sie skladac?

6. Kiedy byl lifting i jakie zmiany zaszly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuje zakup BMW e32 i mam kilka pytan, ktore moga wydawac sie smieszne.

 

1. Czy w kazdej wersji byly 4x el szyby ??

2. Czy elektryczne szyby byly w pelni automatyczne tzn. czy po jednym nacisnieciu szyba sama sie zamykala / otwierala ??

3. Czy byly fabrycznie montowane w niej xenony ??

4. Czy to prawda, ze byly wersje z pompowanymi przednimi fotelami ??

5. Czy zewnetrzne lusterka da sie skladac?

6. Kiedy byl lifting i jakie zmiany zaszly ?

 

Ad 1. Tak

 

Ad 2. Teoretycznie tak choć u mnie to nie chce działać przy przedniej szybie pasażera np :) Ktoś wie czemu? :)

 

Ad 3. Rzadkość ale w niektórych były

 

Ad 6. Dużo pisania... chyba jakoś pod koniec 91. Szerokie nerki, drewno obok zapalniczki, dwie poduszki powietrzne...

 

BTW. zastanawiam się właśnie czy są jeszcze amatorzy na E32 :) Bo moim zdaniem to bardzo fajne auto i moje np oprócz kilku problemów z klimą sprawuje się bardzo dobrze a dziwi mnie że ludzie kupują różne inne auta choć w gruncie rzeczy podoba im się stare E32... ale nie bo np dużo pali... ja jak nie jeżdzę po mieście w 30 pln się mieszczę na 100 km licząc gaz (sekwencja) i koszty benzyny. Gdybym miał auto bez gazu musiałoby mi ono palić mniej niż 7... jakie tyle spali?

 

Dlaczego nie ma więc popytu na E32 i tego typu auta?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuje zakup BMW e32 i mam kilka pytan, ktore moga wydawac sie smieszne.

 

1. Czy w kazdej wersji byly 4x el szyby ??

2. Czy elektryczne szyby byly w pelni automatyczne tzn. czy po jednym nacisnieciu szyba sama sie zamykala / otwierala ??

3. Czy byly fabrycznie montowane w niej xenony ??

4. Czy to prawda, ze byly wersje z pompowanymi przednimi fotelami ??

5. Czy zewnetrzne lusterka da sie skladac?

6. Kiedy byl lifting i jakie zmiany zaszly ?

 

Ad1. Tak

Ad2, W Mojej byłej e32 jak kliknąłeś mocniej na guzik od szyb to sama jechała.

Ad3. Można było mieć w e32 Xenony bo była taka opcja.

Ad4. Były.

Ad5. Da sie

Ad6. Żadne szerokie nerki nie weszły ;)

W E32 nadal miały szerokie tylko V8 i V12, lifting był w 1992r, doszła ładniejsza ale jakościowo gorsza skóra, chromowane wewnętrzne klamki, popielniczka w drewnie, i komora silnika w macie bo wcześniej była w kolorze nadwozia. Jeszcze parę detali by było ale te są najważniejsze, ogólnie wersja po lifcie jest ładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za tyle odpowiedzi

 

BTW. zastanawiam się właśnie czy są jeszcze amatorzy na E32 Smile Bo moim zdaniem to bardzo fajne auto i moje np oprócz kilku problemów z klimą sprawuje się bardzo dobrze a dziwi mnie że ludzie kupują różne inne auta choć w gruncie rzeczy podoba im się stare E32... ale nie bo np dużo pali... ja jak nie jeżdzę po mieście w 30 pln się mieszczę na 100 km licząc gaz (sekwencja) i koszty benzyny. Gdybym miał auto bez gazu musiałoby mi ono palić mniej niż 7... jakie tyle spali?

 

Dlaczego nie ma więc popytu na E32 i tego typu auta?

 

 

Pozdrawiam

 

ja uwazam, ze niektorym nie podoba sie tyl e32 i ten malo funkcyjni bagaznik :( , albo choc i tak podoba im sie e32 chca miec samochod z nowsza sylwetka, a co do spalania to nie kazdy chce miec LPG, a nie stac go na PB i BMW nie zrobilo w tym modelu diesla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma te pompowane fotele??

 

ja mam takie fotele skórzane-elektryczne,pompowane,podgrzewane...tylko pamięci nie mam w nich.a dokładnie o co pytasz to może pomogę...

 

BMW nie zrobilo w tym modelu diesla

ja osobiście uważam ze bardzo dobrze ze nie było diesla w e32.wogóle w 7 nie powinno być diesli bo jesli kogos stac na nową serie 7 to stać go na BP po 4.50zl.a w tak prestiżowym samochodzie jak bmw 7 taki "rechot" nie za fajnie to wygląda

ale to tylko takie moje skromne zdanie

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do automatycznie otwieranych zamykanych szyb - wlasnie to spardzilem - automatyczne otwieranie dziala we wszystkich szybach ( trzeba szybko nacisnac wlacznik i puscic ) , natomiast autmatyczne domykanie dziala tylko w szybie kierowcy .

 

cos mi sie pomylilo - bo jezdze tez renaultem sfrane i tam automatyczne otwieranie/zamykanie jest tylko po stronie kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma te pompowane fotele??

 

ja mam takie fotele skórzane-elektryczne,pompowane,podgrzewane...tylko pamięci nie mam w nich.a dokładnie o co pytasz to może pomogę...

 

BMW nie zrobilo w tym modelu diesla

ja osobiście uważam ze bardzo dobrze ze nie było diesla w e32.wogóle w 7 nie powinno być diesli bo jesli kogos stac na nową serie 7 to stać go na BP po 4.50zl.a w tak prestiżowym samochodzie jak bmw 7 taki "rechot" nie za fajnie to wygląda

ale to tylko takie moje skromne zdanie

Nie zaszkodziłoby napewno prestiżowi e32 jeśli by montowali 2.5tds,byłby dostępny dla szerszego grona odbiorców,e38 jest jeszcze bardziej prestiżowy a diesel w nim "rechotał"

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma te pompowane fotele??

 

ja mam takie fotele skórzane-elektryczne,pompowane,podgrzewane...tylko pamięci nie mam w nich.a dokładnie o co pytasz to może pomogę...

 

Ja mam fotele elektrycznie regulowane i podgrzewane

mam też regulacje części lędzwiowej tylko jakoś prawie żadnych zmian nie czuje jak prubuje coś nią regulować

Czy to chodzi o tą część ledzwiową,,, z tym pompowaniem????

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o ledźwie...a silniczek się odzywa?może linka spadła.ja czuje różnice jak go dopompuje...

 

Mowiłem o wszystkich siódemkach...nie tylko e32 a moim zdaniem 2,5tds w e38 to całkowite nieporozumienie....3.0 jeszcze bym przeżył a 4.0 tym bardziej ale napewno nie 2.5tds-a :doh:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) U mnie też tylko szyba kierowcy po mocniejszym naduszeniu guzika sama idzie do góry.

szyberdach po energicznym dotknieciu guzika sam sie otwiera lub zamyka.

i chyba wszystkie maiły automatyczne zamykanie z kluczyka dachu i szyb.

a co do drewna to bardziej na życzenie klienta było to doposażane gdyż kolega ma e32 750 i inne drewno mniej skór np. ja mam cały tunel środkowy w skórze boczki drzwi i słupki środkowe a on nie a ja za to reczne fotele a on elektryka.

nerki z tego co wiem to nerki szerokie to 740 i 750 lecz duzo ludzi zmieniało z wąskich na szerokie bo nie oszukując sie lepiej to wygląda.

No i na koniec e32 do świetny wóz i na gazie pali tyle co cinkas 900 na zupie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.