Skocz do zawartości

[E87] Dywaniki gumowe


JJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

W dobie internetu i karty kredytowej pokusilem sie na zakupy online i znalazlem fajne dywaniki (nie gumowe) specjalnie dopasowane do modelu samochodu...

Okazalo sie ze te z przodu sa za krotkie - pojutrze odbieram gumowe orginalne BMW z salonu. Wnosze, ze obecne sa za krotkie, bo nijak na rzepy przy fotelu wejsc nie chca.

Zatem pytanie do tych ktorzy maja orginalne - czy wasze dywaniki sa odpowiedniej dlugosci, powiedzmy od pedalu gazu siegaja do prowadnic fotela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oryginlane, sięgaja do rzepów (dobrze trzymają) a z przodu te ż jest ok-nie pamietam jak po lewej stronie ale po stronie pasażera to az się do góry zaginają więc zachodzą nawet na tą ścianke z przodu (to dobrze bo nic się nie brudzi)

pozdro-MIKE

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie internetu i karty kredytowej pokusilem sie na zakupy online i znalazlem fajne dywaniki (nie gumowe) specjalnie dopasowane do modelu samochodu...

Okazalo sie ze te z przodu sa za krotkie - pojutrze odbieram gumowe orginalne BMW z salonu. Wnosze, ze obecne sa za krotkie, bo nijak na rzepy przy fotelu wejsc nie chca.

Zatem pytanie do tych ktorzy maja orginalne - czy wasze dywaniki sa odpowiedniej dlugosci, powiedzmy od pedalu gazu siegaja do prowadnic fotela?

Dywaniki z Poloneza nie podejdą :D więc kupiłem welurowe w ASO za 280zł- są na wymiar - czyli takie jak by ich niebyło!.tzn. nic nie odstaje, nie ma szczelin.. brud nie wchodzi itd. ... Na jesień dokupie gumowe ... też w ASO :) Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne nie sa z "Poloneza", specjalnie zrobione do serii 1 5d. Fajny welur, niezle wykonczenie z nienachalnym logo BMW, wygladaja niezle - tylko, ze niestety cos mi nie gra z dlugoscia tych przednich, dlatego chcialem zasiegnac rady czy te z ASO tez tak maja i wychodzi na to, ze nie.

 

Nowe juz sa w drodze, komplet gumowych tutaj to £49, czyli to samo co w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne nie sa z "Poloneza", specjalnie zrobione do serii 1 5d. Fajny welur, niezle wykonczenie z nienachalnym logo BMW, wygladaja niezle - tylko, ze niestety cos mi nie gra z dlugoscia tych przednich, dlatego chcialem zasiegnac rady czy te z ASO tez tak maja i wychodzi na to, ze nie.

 

Nowe juz sa w drodze, komplet gumowych tutaj to £49, czyli to samo co w kraju.

... cały czas powtarzam: wolę kupić dżinsy za 200-300 zł lub więcej ,bo wiem ,że po kilku praniach będę mógł je nosić przez kilka lat... jak Cię stać na wydatek ok 100tys. złotych i masz ambicję jeżdzić BMW to sorki :lol: Nie ma litości :nienie: Bedziesz Miał Wydatki : :twisted: Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja sie pytalem na jakie dzinsy cie stac??? Czy chcesz mi tez powiedziec, ze osoby, ktore modyfikuja oprogramowanie silnika robia to za pomoca oryginalnego oprogramowania BMW, i kto powiedzial, ze te dywaniki byly tansze od oryginalnych, na pewno byly ladniejsze, chociaz nie pasowaly.

Nie rob osobistych wycieczek na forum o samochodach, to nie jest blog. I jeszcze raz, nie interesuje mnie informacja ile lat w jednych portkach mozesz chodzic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ja sie pytalem na jakie dzinsy cie stac??? Czy chcesz mi tez powiedziec, ze osoby, ktore modyfikuja oprogramowanie silnika robia to za pomoca oryginalnego oprogramowania BMW, i kto powiedzial, ze te dywaniki byly tansze od oryginalnych, na pewno byly ladniejsze, chociaz nie pasowaly.

Nie rob osobistych wycieczek na forum o samochodach, to nie jest blog. I jeszcze raz, nie interesuje mnie informacja ile lat w jednych portkach mozesz chodzic!!!

 

Jeżeli kupione dywaniki nie pasowały to znaCZY ,ŻE PODRÓBA!!!! Chciałem powiedzieć,że jeżeli stać na takie auto ... to nie wolno robić " bydła" Nic z 'Żuka" Ci nie podejdzie ! A jak Cię nie stać... to kup se Forda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz pisze to wprost do ciebie - czy ktokolwiek ci sugeruje co i gdzie masz kupowac. Cytaty typu, kup se Forda, jezdzij Polonezem tylko potwierdzaja, ze jedyne bydlo na tym forum wprowadzasz ty, po za tym w innym temacie tez zostales upomniany za "gierkowska" postawe - usiluje ci powiedziec zebys nie obrazal ludzi ktorych nie znasz.

 

Gratuluje wyczucia czasu miejsca i gustu ogolnie, a swoja droga czy auto tankujesz u dealera BMW, bo przeciez to na stacjach to "podroba"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blowfish jakbyś śledził pilnie teksty "kolegi" kubicar to wyciągnąłbys jeden wniosek , że ma jakieś problemy emocjonalne :lol: więc nie spinaj się bo specjalnie nie ma na kogo się irytować :wink:

 

 

" Jeżeli kupione dywaniki nie pasowały to znaCZY ,ŻE PODRÓBA!!!! Chciałem powiedzieć,że jeżeli stać na takie auto ... to nie wolno robić " bydła" Nic z 'Żuka" Ci nie podejdzie ! A jak Cię nie stać... to kup se Forda!!! " - widać zakup BMW niejednemu potrafi przewrócic w głowie

 

a do tematu : ja dostałem w salonie orginalne do przodu gumowe i pasuja idealnie a rzepy przeciez można przestawiać. wykręcasz i wkręcasz gdzie Ci pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Ja jeździłem całą zimę na welurach.. jak otrzepujesz buty przed wsiadaniem to nie ma problemów z wilgocią. Chyba w tym roku też pojeżdżę na welurach, ewentualnie jak mnie najdzie to kupie oryginały, bo w miejscu gdzie się pięty opiera jest chyba coś podobnego do weluru, aby buciory się nie rysowały :D Te ptexy mają gumę :/

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie te Petexy przeglądałem dzisiaj na allegro , czyli jednak koleżanka poleca :8)

ktoś się jeszcze wypowie ?

Ja kupiłem w zeszłym roku na allegro takie coś http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-korytka-bmw-1-e87-88-81-czarne-i1229936776.html

Mają wysokie ranty zdecydowanie wyższe niż petex'y. Miało to dla mnie znaczenie, bo mam jasną beżową tapicerkę.

Cenowo taniutkie ale pasują idealnie. Minus to smród gumowy, na początku je wietrzyłem przez tydzień na polu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, oryginały kosztują około 500zł- ale są warte tej ceny. Mam je jeszcze zapakowane. Jutro mogę wstawić zdjęcia.

:duh:

 

ja już podziękowałem ,chyba kupię te z tutaj podanych :mrgreen:

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam zdjęcia przednich dywaników -

 

 

http://img825.imageshack.us/img825/5238/201010071527.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img837.imageshack.us/img837/7261/201010071526.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

A w tym katalogu http://www.speedyshare.com/files/24447276/BMW_Winter2010_Flyer_PL.pdf

są dywaniki np do X1 na przód za 199zł może do BMW 1 też będą w tej cenie.

Ps. ja mam problem z głowy cały komplet dostałem w prezencie :)

Pozdrawiam !!!

Edytowane przez Fred-Flinstones
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, oryginały kosztują około 500zł- ale są warte tej ceny. Mam je jeszcze zapakowane. Jutro mogę wstawić zdjęcia.

:duh:

 

ja już podziękowałem ,chyba kupię te z tutaj podanych :mrgreen:

 

Oryginalne dywaniki gumowe kosztują (przednie) około 160 złotych, (komplet) kosztuje około 260 złotych , welurowe mogą rzeczywiście kosztować około 500 złotych. Kupując dywaniki w komplecie dostajemy rzepy do mocowania przypodłogowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.