Skocz do zawartości

DO WSZYSTKICH I DLA WSZYSTKICH


Duzy26

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiescilem temat akurat tutaj bo wiem ze czesto tu siedzicie, obejrzyjscie, skomentujscie, moze komus da cos do myslenia,moze nie, ale nie da sie ukryc, lezka sie kreci w oku.Kto ma swoja kobiete,dziewczyne,spojrzy na swiat inaczej.Wyobrazcie sobie ze poczuwacie sie winni za cos i musicie z tym zyc do konca swoich dni,gdybyscie byli przy tym wygladalo by wszystko inaczej,a drania i tak nie znaleziono :cry: , jest to historia wzieta z zycia,o szczegolach juz sie nikt nie dowie.Slowa te sa zarowno przestroga jak mala uwaga, wiec kochajcie to co macie, bo jak stracicie to dopiero docenicie.

http://pl.youtube.com/watch?v=sxjocYbbdsk

fajne autko, tylko maly silnik")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy przeceniają swoje możliwości... uważają że potrafią wspaniale prowadzić auto ale tak naprawdę potrzeba talentu (tak jak do wszystkiego w życiu) ale przede wszystkim wiele tysięcy przejeżdżonych kilometrów... niestety za kierownicą trzeba mieć świadomość jaką odpowiedzialność bierzemy na siebie... współczucie dla tych wszystkich dla których jazda samochodem to męka a takich wielu na naszych drogach
i nic więcej oprócz prawdziwej radochy z jazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki filmy powinni obowiązkowo pokazywać wszystkim na kursach i egzaminach na prawo jazdy, oraz obowiązkowo wszystkim sprawcom wypadków, kolizji, oraz tym, co mają na koncie powyżej np. 16 punktów karnych.

 

Wiem, że za chwile będą do mnie komentarze, że na kursach dla chcących urwać punkty pokazują te filmy, ale nie zawsze i nie każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem warto obejzec zeby sobie usiadomic ze auto moze byc bronia ktora moze zabic .... film najbardziej powinni obejzec posiadaczy aut co maja wiele mocy.... ja osobiscie mam e38 750 ......

 

polecam tazke posiadacza e38 :

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80291,5041758.html

Myślę,że film powinni także obejżeć posiadacze aut którzy mają niedomiar mocy.Mówi się,że jak masz dużo mocy pod nogą to od razu możesz się zabić,to jest totalna bzdura.Jeśli mamy doczynienia z opanowanym kierowcą,który umie tę moc w odpowiednich warunkach wykorzystywać,to w niektórych okolicznościach auto o dużej mocy jest bezpieczniejsze od auta o małej mocy.Przykładem może być bardzo niebezpieczny manewr jakim jest wyprzedzanie , nikt w tym momencie nie powie,że kierowca w bmw 725tds będzie bardziej bezpieczny niż kierowca w bmw 750.

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładem może być bardzo niebezpieczny manewr jakim jest wyprzedzanie , nikt w tym momencie nie powie,że kierowca w bmw 725tds będzie bardziej bezpieczny niż kierowca w bmw 750.

 

tutaj bym polemizował... czasami kierowca co ma większą moc pod noga wyprzedza na tzw. "trzeciego" albo na "styk" a en co ma mniej mocy, nie podejmie się takiego manewru...

 

TO wszystko zależy od zdrowego rozsądku człowieka... mozna mieć i bmw alpine i jeździć bezpiecznie latami, a także mozna miec silnik 1,6(nic nie mam do tych silniczków) i się szybciej rozbić niż ten w "silniejszym" aucie...

czasami "Młodzi" kierowcy (nie obrażając nikogo) kupują bmw z małym silnikiem i się lansują po mieście, co powoduje zagrożenie....

 

\\ W tym momencie jeżeli kogoś obraziłem to z góry przepraszam... //

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.