Skocz do zawartości

Czy to normalne 260km na liczniku?!


Opos 137

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was Koledzy mam małe pytanko jestem posiadaczem Bmw E36 318i M40 od jakiegoś miesiąca :) Mój Licznik kończy się na 260km a pytanie brzmi czy to jest normalka przy silniku 1.8??? Obroty mi ciągną do 5500 i dalej nic :duh: 70Km na godz na 2 biegu :| Może ktoś powiedzieć coś na ten Temat??? Czy to możliwe że to jest orginalny licznik czy ktoś przełożył z innej Bemki! Spotkałem kilka 318 i miały i 220km a jeszcze inne 240km a mój wyjątek 260km o co tu chodzi :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz miec 220 km i 7000 obrotów z czego przy około 6200 odcinka , masz prawdopodobnie zegary od 6 cyl albo od IS-a

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik przekladany mozna latwo sprawdzic naciskajac przycisk resetowania licznika i trzymajac go wlaczyc zaplon, wtedy uruchomi sie test licznika.

zerknij na 4 pozycje - bedzie podany nr podwozia, sprawdz z Vin i wsyztsko jasne :wink:

miało być bezawaryjne;]


http://i50.tinypic.com/2005nv5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci odpowiadam bo ostatnio przerabialem ten sam problem w mojej 320i. Otóż miałem tam sytuacje odwrotna bo mialem zamontowany licznik z wersji 1.8 is i tez miał skale do 260 km/h, mi obroty zawyżało i to dużo. Już mam wstawiony licznik z wersji 6- cylindrowej i jest ok, u Ciebie na 100% jest ten sam problem, wymień się z kimś na forum i będzie ok (ja tak zrobiłem).

A co do skali licznika to owszem w 1.8 is były tez licznki do 260 km/h, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zgadza się jest to orginał ;-) ale obroty mnie martwią dlaczego tylko mi idzie do 5500 obrotów i koniec :?: Czy wam koledzy silnik 1.8 też na 2 biegu idzie tylko do 70km???

 

ja tez tak mialem w moim m40, mi przy ok 5500-6000 obrotow odcinalo a na dwujce mialem ok 100km, kazdego co bym nie zaytal to mowil rozrzad to roboty walek itp. ale jeden powiedzial zebym lukna pompke, wiec nie lukalem tylko ja wymienilem i autko jezdzi jak ta lala, poprostu pompka nie wyrabiala z paliwem przy wiekrzych obrotach....

u ciebie moze byc to pompka a moze byc rozrzad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zgadza się jest to orginał ;-) ale obroty mnie martwią dlaczego tylko mi idzie do 5500 obrotów i koniec :?: Czy wam koledzy silnik 1.8 też na 2 biegu idzie tylko do 70km???

 

ja tez tak mialem w moim m40, mi przy ok 5500-6000 obrotow odcinalo a na dwujce mialem ok 100km, kazdego co bym nie zaytal to mowil rozrzad to roboty walek itp. ale jeden powiedzial zebym lukna pompke, wiec nie lukalem tylko ja wymienilem i autko jezdzi jak ta lala, poprostu pompka nie wyrabiala z paliwem przy wiekrzych obrotach....

u ciebie moze byc to pompka a moze byc rozrzad...

 

racja, zacząlbym od pompy

miało być bezawaryjne;]


http://i50.tinypic.com/2005nv5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test zegarów bierze informacje z komputera sterującego, a nie z zegarów. Zmienisz komputer wyskoczy inny VIN.

 

a wlasnie mam takie pytanko odnosnie testu zegarow....

dzis se go zrobilem i tak, nie wyskoczyly mi zadne nr vin. a druga sprawa co oznacza kazda pozaycja na wyswietlaczu w tym tescie, bo wyswiatlaly mi sie rozne km w pozycjach od 1 do 6 potem caly wyswietlacz sie zapalil a potem wskazowki chodzily :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.