Skocz do zawartości

Czy ktoś zagazował E60 lub E61?


storm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli ktoś ma $$$ na e60/e61 i myśli o gazie to jego sprawa. W końcu to juz taka kwota ze jakby chciał diesla to mozna wybierać w kilku konstrukcjach silników róznych pojemności (taki komfort).

 

A brando5 to troche przesadzasz . Zamiast jeździć po ludziach Pilnuj czy masz czyste gacie i odpowiedniej marki buty bo wiesz...ze słomą to tez nie bardzo do bmw

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma $$$ na e60/e61 i myśli o gazie to jego sprawa. W końcu to juz taka kwota ze jakby chciał diesla to mozna wybierać w kilku konstrukcjach silników róznych pojemności (taki komfort).

 

A brando5 to troche przesadzasz . Zamiast jeździć po ludziach Pilnuj czy masz czyste gacie i odpowiedniej marki buty bo wiesz...ze słomą to tez nie bardzo do bmw

Dla mnie zakładanie gazu do BMW(szczegółnie E60 :duh: ) to skandal :!: i zdania nie zmienie Jezeli Cie nie stać utrzymać tej marki to kup sobie nowa dacie logan najlepiej w kolorze zielonym i szpanuj :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zakładanie gazu do BMW(szczegółnie E60 :duh: ) to skandal :!: i zdania nie zmienie Jezeli Cie nie stać utrzymać tej marki to kup sobie nowa dacie logan najlepiej w kolorze zielonym i szpanuj :!:

 

 

ty zmień płyte (dacia logan) bo robisz sie nudny to raz

 

po drugie niktórzy mają inne atuty , wiec nie potrzeba im auta do szpanowania przed laskami - wystarcZy wygląd :duh:

Edytowane przez skidmarks
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma $$$ na e60/e61 i myśli o gazie to jego sprawa. W końcu to juz taka kwota ze jakby chciał diesla to mozna wybierać w kilku konstrukcjach silników róznych pojemności (taki komfort).

 

A brando5 to troche przesadzasz . Zamiast jeździć po ludziach Pilnuj czy masz czyste gacie i odpowiedniej marki buty bo wiesz...ze słomą to tez nie bardzo do bmw

Dla mnie zakładanie gazu do BMW(szczegółnie E60 :duh: ) to skandal :!: i zdania nie zmienie Jezeli Cie nie stać utrzymać tej marki to kup sobie nowa dacie logan najlepiej w kolorze zielonym i szpanuj :!:

 

Przykladowo jeśli na gazie rocznie można zaoszczedzić 5k PLN to wolisz te pieniadze zaplacic dla rafinerii tylko dlatego aby moc powiedziec ze jezdzisz na Pb ?

Ja wolalbym za te 5k PLN kupic cos rodzinie, chocby wycieczke do cieplego kraju dla mamy.

 

Nie jestem zwolennikiem gazu, ale nie jade po ludziach. Kazdy robi to co chce i jest to jego sprawa.

To tak samo jakby ktos tankowal PB98 i na ciebie patrzyl z pogarda po lejesz Pb95 ktore jest tansze ....

Pozatym uzytkownicy hybryd to juz wogule powinni byc zganieni bo przeciez jezdza na pradzie ktory nic nie kosztuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kolego gutek omyliłem się co do mojej wypowiedzi ale nie zmienia to faktu iż na prawde to jest troche coś nie tak z zakładaniem instalacji LPG do E60/E61 i wiele osób się z tym zgodzi. Moze mnie troche poniosło w pierwszej wypowiedzi i troszeczke tego żałuję lecz mam też część racji czy się z tym zgodzicie czy nie. Pracuję na stacji LPG (nie tylko :8) ) i naprawdę widze kto przyjeżdża samochodami wyższej klasy i oczywiście już o znacznej wartości i od 1,5 roku nie tankowałem takich ludzi do pełna... nie z mojej niechęci tylko z braku gotówki na paliwo, więc wniosek jest taki że po co było kupowac S420 bądź E60?? Lepiej było kupić coś tańszego przerobić na gaz i tankować do pełna. Pozdrawiam
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co było kupowac S420 bądź E60?? Lepiej było kupić coś tańszego przerobić na gaz i tankować do pełna. Pozdrawiam

 

Zdaje się że jest polskie przysłowie 'zastaw się , a postaw się ' .... ja też nie rozumiem jak można tankować np. za 50 zł ... ja wolę do pełna i nie widzieć stacji przez kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też inne bardziej pasujące przysłowie zes..j się a nie daj się. Nie rozumiem czemu wy się tak onanizujecie tym BMW przecież to kurde samochod kawałek blachy ja wiem, że zdecydowanie lepiej jeżdżący niż inne kawałki blachy ale sprawadza się to koniec końców do jednego : ma jeździć a skoro jeździ na gazie tak samo jak i na benzynie to czemu by nie i co to niby za wstyd.

Dla mnie wstyd to kraść i w różowej bluzce chodzić.

A co można mowić o stać nie stać skoro dacia logan stoi tyle co e39 z 2001 roku no prosze was śmiech na sali.

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzialem w kraju Porsche Cayenne ktore było tankowane LPG,

o ile dobrze pamietam był na zagranicznej rejestracji.Jakis adapter nawet wlasciciel wkrecał. I co tu sie podniecac, pewnie pali z 18 litrow benzyny to przy 20 litrach gazu niby daje znosne koszta transportu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gazecie hmmm w auto świat to miał przedrukowane z auto bilda.

 

taki test był ekstremalny bo auto z najwyższej półki SUV z topowym silnikiem rozpędzony do granic możliwość i zdaje mi sie ze to wskazania z kompa były odczytywane

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Widziałem dzisiaj sam na własne oczy E60 podłączoną pod przewód do tankowania gazu na stacji Statoil przy Towarowej w W-wie około 19-tej. Głupio mi było podejść i pytac się faceta jak mu to chodzi, bo był z jakąś kobietą. Może własciiel tej czernej E60 czyta te forum, więc prosze o opinię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj sam na własne oczy E60 podłączoną pod przewód do tankowania gazu na stacji Statoil przy Towarowej w W-wie około 19-tej. Głupio mi było podejść i pytac się faceta jak mu to chodzi, bo był z jakąś kobietą. Może własciiel tej czernej E60 czyta te forum, więc prosze o opinię.

Jabym podszedł ale zasmiać mu sie w twarz :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdżę z gazem i się tym wszem i wobec chwalę swoją oszczędnością i zaradnością a tym co nie chcą zakładać mowie nie musisz to twój wybór.

Różnicy w jeździe nie ma żadnej jak jest dobrze zrobiona instalacja a kieszeń zostaje sporo grubsza po wizycie na stacji.

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że brak jest merytorycznych uwag i wpisów, a są same złośliwości, a to zaczyna boleć.

Powiem tak. Mam prawie 40 lat. W swoim zyciu zawodowym osiągnąłem tzw. Mont Everest. Już więcej się nie da. Z racji zajmowanych funkcji nie mogę ich wymienić. Mam jakies pieniądze, dom, rodzinę, itp.

Ale proponuję cofnąć czas. 20 lat temu byłem dziadem. Zaczynałem studia i nie miałem nic. Łapałem wszystkie fuchy. Byłem też z masłem w Berilnie Zachodnim, itp. Gazowałem samochód o nazwie Tawria. Było super. Dlatego nie wstydze się oszczędzać, chooć dezisiaj mam kilka milionów na koncie. Cenię każdego czlowieka z głową, który chce coś osiągnąć. Uważam, że jeśli można oszczędzać na samochodzie na gaz to trzeba to robić i tyle. Nie rozumiem tych wszystkich impertynecji, itp.

Koledzy, czas na pozytywne relacje i emocje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny temat związany z LPG, który przerodził się w - jak zwykle - emocjonalną dyskusję z cyklu "dla kogo gaz jest super a dla kogo to profanacja". Jako że tego typu debat było już na forum sporo a dodatkowo ma to już niewiele wspólnego z rzeczywistym tematem:

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.