Skocz do zawartości

Kupiłem 535d (kombi) Zajefajne!!!


dnowinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich bardzo radośnie ! :dance:

Dopiąłem swego i zakupiłem w Germanii E60 535d, 2006 (przed liftem ?) ale 286 PS -ów ! = 213 kW. :clap: No póki co, jestem bardzo zadowolony. :P Rację miał „Koleś” co się z nim kłóciłem kiedyś, że (x-35d) co zupełnie co innego niż (x – 30d). Przyśpieszenie, mocne zdecydowane i w odróżnieniu od (x – 30 d)czyli 3-ki, miast od 1,9 Krpmów do 3,0 Krpmów jest od 1,7 Krpmów do ok. 4,2 Krpmów. :o Ponadto nie czekamy aż silniczek się obudzi, :twisted: zapiertralalala od razu O! Do tego wiele ciszej i sprawniej, bardziej elastycznie, jakby „gumowo”.

AAAAle to NIC! Jutro kolesie z kliniki mocy mi zrobią 340 PS oraz 680 Nm !> a to oznacza 5,5 do setki. :norty:

Fak! Normalnie jak porsche z tym że porsche pali 25 a ten 11? 12? No nie więcej niż 13! :roll2:

Dźwięk benzynowy a efekty lepsze. No normalnie fajna furka to jest. Zdjęcia w następnych postach. :hand:

A byłbym zapomniał, moje stare 530 po chipsie było cholernie żwawe, ale ostatnio po warszawskim Fusie coś misię ich jebanany soft rozjechał i zostawia wszędzie świece dymne. :worried: Okazało się że kierownica łopat itp…

Pozdrawiam i polecam .

P.S. Jaguar jakiś XJS (Coupe sport) dostał kopa i tyle, ale satysfakcja! :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie, super wrażenia z jazdy. Nastęna moja mam nadzieje bedzie właśnie 535 d. Ale musze jeszcze trafic w LOTTO , może ktos zna nr. na najbliższe losowanie :modlitwa: :norty:

 

he he to samo chciałem napisać: jak dopisze szczęście w lotto to lecę do salonu po 535 d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich bardzo radośnie ! :dance:

Dopiąłem swego i zakupiłem w Germanii E60 535d, 2006 (przed liftem ?) ale 286 PS -ów ! = 213 kW. :clap: No póki co, jestem bardzo zadowolony. :P Rację miał „Koleś” co się z nim kłóciłem kiedyś, że (x-35d) co zupełnie co innego niż (x – 30d). Przyśpieszenie, mocne zdecydowane i w odróżnieniu od (x – 30 d)czyli 3-ki, miast od 1,9 Krpmów do 3,0 Krpmów jest od 1,7 Krpmów do ok. 4,2 Krpmów. :o Ponadto nie czekamy aż silniczek się obudzi, :twisted: zapiertralalala od razu O! Do tego wiele ciszej i sprawniej, bardziej elastycznie, jakby „gumowo”.

AAAAle to NIC! Jutro kolesie z kliniki mocy mi zrobią 340 PS oraz 680 Nm !> a to oznacza 5,5 do setki. :norty:

Fak! Normalnie jak porsche z tym że porsche pali 25 a ten 11? 12? No nie więcej niż 13! :roll2:

Dźwięk benzynowy a efekty lepsze. No normalnie fajna furka to jest. Zdjęcia w następnych postach. :hand:

A byłbym zapomniał, moje stare 530 po chipsie było cholernie żwawe, ale ostatnio po warszawskim Fusie coś misię ich [bAD] soft rozjechał i zostawia wszędzie świece dymne. :worried: Okazało się że kierownica łopat itp…

Pozdrawiam i polecam .

P.S. Jaguar jakiś XJS (Coupe sport) dostał kopa i tyle, ale satysfakcja! :whistle:

A nie wolałeś sedanika :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX77, jak to pomieszałeś tematy? a co do dłuższej 6-tki tak, choć niewiele i co ciekawe, mierzyłem żyrowskazem, przeciążenie podczas przyśpieszania na 6 w 530 sedan i 535 kombi ta sama, a różnica wagi na korzyść sedana ponad 100kg.

Lucass_81, no nie żartuj, :? przyjrzyj się fotce i zobacz perspektywę. Prawą rękę miałem na kierownicy a w lewej Nokię. :hand:

pozdro.

P.S. Wiem, wiem, wiem,, trochę szalone i nie polecam. Na swoje usprawiedliwienie podam iż w swoim życiu zrobiłem między mocno ponad 0,5 mln. km. i nieco pewności siebie i pychy się mi wkrada, ale się poprawie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Wiem, wiem, wiem,, trochę szalone i nie polecam. Na swoje usprawiedliwienie podam iż w swoim życiu zrobiłem między mocno ponad 0,5 mln. km. i nieco pewności siebie i pychy się mi wkrada, ale się poprawie. :roll:

Widac ze nie pierwszy raz strzelana fotka podczas topSpeed ;)

ps.

ładnie wskazówki sie skalują / pewno trochę zapasu było ??

http://images29.fotosik.pl/196/83a888a7e9f8deefmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.