Skocz do zawartości

emblemat pojemnosci


bmwkolo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli auto wyszło bez emblematów z fabryki to na Twoim miejscu pozostawił bym tak jak było.

 

Dokładnie... Warto sprawdzić w rozkodowanym VIN'ie to, w jaki sposób wyglądała klapa bagażnika w momencie opuszczania salonu.

MODEL DESIGNATION, DELETION - oznacza, że zamówiono brak oznaczenia modelu.

Sam mam tą sytuację i przynajmniej dużo wygodniej da się woskować to miejsce :)

 

pozdrawiam.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kady ma inny gust

wiadomo ze jak sie maly silnik ma to nie ma czym sie chwalic, ale jak masz najwiekszy jaki byl montowany do tego modelu to co innego i tu podam na przykladzie e65 auto 3 litrowe kosztuje 330 tys a 6 litrowe 580 tys w podstawowej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emblemat oczywiście można zamontować

hm...ale ja osobiście nie muszę pokazywać tego jaki mam motor i ile za niego zapłaciłem bo nie jest mi to do szczęścia potrzebne

Może nie mam największego silnika jaki był montowany ale 4.4 to też już spory motorek i osobiście nie żałuję że nie mam naklepy 740i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomek z dojczlandów mówi (tu go popieram),że to co pod maską to jego prywatna sprawa,nie musi się afiszować,że ma taki czy inny motorek.

 

pozdrawiam-PADRE

 

 

co za bzdury, kazdy co ma diesla afiszuje sie ze ma TDi :lol: a nakleiki sa wszedzie nawet w srodku, ha ha ha pozdro PADRE

www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie zakładał bym emblematu,tak jak kolega wcześniej napisał jest to prywatna sprawa jaki mam silnik w aucie(moje zdanie),chociaż w moim mieście jeżdzi e36 m3,który ma nalepkę 316i,auto na podpuchę :wink: ,taki delikwent podjeżdża obok niego i ma minę mniej więcej taką :8) a jak ruszają wygląda mniej więcej tak :shock:
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za bzdury, kazdy co ma diesla afiszuje sie ze ma TDi Laughing a nakleiki sa wszedzie nawet w srodku, ha ha ha pozdro PADRE

 

No wiesz,kolego "krzywy191"-ja dzięki takim trikom rozróżniam Niemców naturalnych od naturalizowanych :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewiem ze jak zajdziesz do sklepu czy nawet co CPNu tam gdzie sprzedaja takie smieszne najleiki czy emblematy to kazdy powie ze najlepiej sie sprzedaje znaczek TDI i niewazne ze nakleja sie go na forda opla itp aby TDI i aby sasiad widzial ze ON ma diesla, poraszka, juz niejeden sie pyta ile twoj pali ja ze 15 a oni ze ich diesel 6 i z usmiechem ze sa lepsi a ja ze wole przejechac 50km swoja bmką niz 100km twoim passatem, no i odchodzi urazony :-)

 

wiesz skoro malo wydajesz na rope?

 

mozna jesc i kielbase za 6zl ale jak to smakuje

www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle, ze to kwestia mody. kiedys producenci chwalili sie iloscia zaworow czy typem napedu. potem nastapila moda na minimalizm, moze nawet funkcjonalnosc (brud, wsokowanie). zobaczycie, ze teraz bedzie wracac wraz z hybrydami i innymi ekologicznymi (? podobno kwestia dyskusyjna) zrodlami napedu jako manifestowanie stylu zycia.

generalnie kolega zapytal czy mozna przykleic (bo to na klej prawda) a tyle pobocznych watkow sie zebralo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz niejeden sie pyta ile twoj pali ja ze 15 a oni ze ich diesel 6 i z usmiechem ze sa lepsi a ja ze wole przejechac 50km swoja bmką niz 100km twoim passatem, no i odchodzi urazony :-)

W jakimś programie na TVN Turbo słyszałem taki tekst:

"W 7er nie pyta się ile pali ale ile osób wchodzi do bagażnika"

:8)

(w żaden sposób nie chcę tworzyć stereotypów , jest to cytat nie koniecznie moja opinia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Histeryzujecie :)

 

90% użytkowników drogi nie wie jaka jest różnica między 730 a 760, nawet jakby zaczeli coś dedukować to im wyjdzie coś niemierzalnego, że jakieś 6 i 0, zawory chyba jakieś....

 

Ja dumnie woże na tyle znaczek, a i tak glownie to informacja dla innych beemkowiczow, i to bardziej jako taka wymiana informacji, pokaz zainteresowań.

 

A nalepianie 316 na M3 uważam za przejaw mega buty hehehe

że niby każdy na drodze będzie wiedzial że to M3, i odróżni je od innych beemeke trójek, więc my tu im figla platamy heheheh

 

Grupa 20 osób, powiedzmy raczej klasy średniej, przechodzą obok nowiutkiego M6 z pakietem Hamanna.

NIKT nie zwrócil najmniejszej uwagi na samochód. Nikt.

To samo jest z innymi eMkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.