Skocz do zawartości

BMW 750 E32 ZA 75000EURO!!!!


prezE32s

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: :shock: :shock: czyli jakieś 270000zł!!! :shock: :shock:

 

Może po prostu sprzedającemu się poprzestawiały cyferki ( dodał za dużo zer) ale myśle, że jeśli by to było 7500 Euro to według nie cena wcale nie jest

wygórowana jeśli oczywiscie autko jest w super stanie ,

 

Gdy byłem w Austrii i szukałem e31 natknąłem się na 520i z 1992r za 6000 Euro ale było w idealnym fabrycznym stanie z przebiegiem 120 tyś od prywatnego gościa (kupił go żonce a ona bardzo mało jezdzila ) coś podobnego do samochodu kolegi z klubu solaris520

 

Naprawdę gdybym nie szukał e31 to bym tą 520i kupił!!

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikomu sie cyferki nie poprzekładały to jest normalna cena, ostatnio takie były za 390tys przeliczając na złote.

 

Nie widziałem jeszcze poza tą z tematu e32 za 390 tys

ale chyba bardziej możliwa jest pomyłka sprzedającego niż to że wycenia swoje auto na równi z e65

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie wiem dlaczego jestescie zdziwieni.A ile waszym zdaniem mialoby kosztowac BMW 750iL z przebiegiem wlasciwie zadnym...opancerzone przez specjalna firme,ktora kasuje za to kupe kasy.Przeciez takie auto,ktore ma chronic ludzkie zycie nie moze kosztowac tyle co zwykle.Moim zdaniem auto przeznaczone jest dla ludzi,ktorzy musza obawiac sie zamachu,lub porwania i dla nich cena moze nie gra az takiej roli.Cena jest OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie bardzo rozumie po co komu 20 letnie opancerzone BMW

z pewnością palące jak smok,, kłopotliwe w utrzymaniu

 

To przecież czołg na kółkach :duh: tyle kasy za takie cuś :duh:

 

Za taką kase to idzie naprawde zaszaleć:)

 

 

Wskażcie mi grupke klijentów dla których jest te auto w tej cenie skierowane..

 

Pozdro

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie wiem dlaczego jestescie zdziwieni.A ile waszym zdaniem mialoby kosztowac BMW 750iL z przebiegiem wlasciwie zadnym...

 

kolego z tym przebiegiem to bym nigdy auta nie kupił

auto jest jak człowiek ,musi jeździć żeby funkcjonować

druga sprawa ludzie którzy obawiają się o swoje życie w tym momencie nie wsiądą do auta które ma tyle latek :twisted:

Fakt jest opancerzona, no ale taka cena za auto z 1991 roku??? żeby jeszcze przebieg miał 200km hehe ;)

auto nie jest z 1991 a z 1990 r :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie widziałeś nie znaczy ze tyle nie kosztują, pancerne E32 chodzą po co najmniej 50tys euro.

 

Nikt kto będzie chciał być wożony bezpiecznie nie kupi pancernego e32 , jak już cos to e38 więc nie wmawiaj mi że pancerne e32 chodzą po co najmniej 50tys euro bo takich egzemplarzy jest mało i ten przebieg mnie dziwi skoro to auto pancerne służyło do przewozu ważnych ludzi etc. czyli powinno mieć więcej tego przebiegu

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze aby wiek auta mial cos wspolnego z bezpieczenstwem...ze niby co szyby sa juz stare i kula przeleci latwiej?????Jesli nie wiecie to nasz prezydeny Kwasniewski mial,miedzy innymi, 750iLE32 opancerzone i to auto chyba nadal jest w naszym rzadzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie widziałeś nie znaczy ze tyle nie kosztują, pancerne E32 chodzą po co najmniej 50tys euro.

 

Nikt kto będzie chciał być wożony bezpiecznie nie kupi pancernego e32 , jak już cos to e38 więc nie wmawiaj mi że pancerne e32 chodzą po co najmniej 50tys euro bo takich egzemplarzy jest mało i ten przebieg mnie dziwi skoro to auto pancerne służyło do przewozu ważnych ludzi etc. czyli powinno mieć więcej tego przebiegu

 

zresztą auto przy tym przebiegu to ma lakierem cud , miód a ten na taki mi nie wygląda

druga sprawa jeśli miałbym dać 75tys.Euro to napewno nie handlarzowi :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupilbys auta z tak,im przebiegiem????????????Dziwne rzeczy opowiadasz Kolego.

 

Ja też bym nie kupił z takim przebiegiem , to jest starszy samochód a jeśli to prawdziwy przebieg ( w co wątpię ) więcej naoglądało sie garażu niż asfaltu !!

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupilbys auta z tak,im przebiegiem????????????cn_ingi dziwne rzeczy opowiadasz Kolego.

 

pewnie że nie , auto musi jeździć

połóż człowieka do łóżka i za 10lat niech wstanie , raczej nie da rady

i tak samo będzie z samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie widziałeś nie znaczy ze tyle nie kosztują, pancerne E32 chodzą po co najmniej 50tys euro.

 

Nikt kto będzie chciał być wożony bezpiecznie nie kupi pancernego e32 , jak już cos to e38 więc nie wmawiaj mi że pancerne e32 chodzą po co najmniej 50tys euro bo takich egzemplarzy jest mało i ten przebieg mnie dziwi skoro to auto pancerne służyło do przewozu ważnych ludzi etc. czyli powinno mieć więcej tego przebiegu

 

Ja Ci nic nie muszę wmawiać jeśli chcesz żyć w nie wiedzy proszę bardzo.

Pancerne E32 po tyle stoją, czy wierzysz w to czy nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, proszę...

Nie lepiej skrócić link, żeby forum sie nie rozjeżdżało? :duh:

 

link do pancernika 750 z mobile.de

 

Nie wiem jak to zrobiles, ale juz skopiowalem to na pierwsza strone :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, proszę...

Nie lepiej skrócić link, żeby forum sie nie rozjeżdżało? :duh:

 

link do pancernika 750 z mobile.de

 

Nie wiem jak to zrobiles, ale juz skopiowalem to na pierwsza strone :idea:

 

WSTYD :)

 

//OPIS bez "//" na samym początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdażają się takie perełki.2 lata temu byłem w muzeum BMW w Monachium,znajduje się niedaleko słynnego wierzowca bmw,stoi w nim piękne e32 koloru czarny metalic,auto jest tam już kilkanaście lat,ale cały czas wygląda zupełnie jak nowe(pewnie zasługa konserwatorów),przebieg około 50km!!! nie pamiętam dokładnie,ciekawe za ile chcieli by ją sprzedać :) :) :wink:
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w muzeum BMW w Monachium,znajduje się niedaleko słynnego wierzowca bmw,stoi w nim piękne e32 koloru czarny metalic,auto jest tam już kilkanaście lat,ale cały czas wygląda zupełnie jak nowe

To niech kupia sobie jeszcze tego pancernika do parki. :twisted:

Trwa ładowanie podpisu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo mniejsze pieniądze można kupić piękną ALPINE i to jest dopiero super E32 :mrgreen: a nie jakiś pancernik nie wiadomo po co komuś taki samochód.Jak by ktoś miał kupować taki wóz to za tą kase by kupił E38 a nie tylko E32

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.